Themes - Twenty Sixteen - en to lt translation catalogue (77 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lt: „Twenty Sixteen“ - modernizuotas visad populiaraus WordPress išdėstymo - horizontalios antraštinės dalies ir, esant poreikiui, dešininės šoninės juostos - variantas, puikiai tinkantis tiek tinklaraščiams, tiek kitokiems tinklalapiams. Ši tema turi spalvų pasirinkimo nustatymus su puikiomis standartinėmis spalvų schemomis, harmoningą tinklelį, kurtą pirmiausiai mobiliesiems įrenginiams, ir iki smulkmenų nugludintas detales. „Twenty Sixteen“ jūsų WordPress svetainę pavers gražia visuose įrenginiuose.

en: Bright Red
lt: Ryškiai raudona

en: Dark Red
lt: Tamsiai raudona

en: Medium Brown
lt: Ruda

en: Dark Brown
lt: Tamsiai ruda

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Bright Blue
lt: Ryškiai mėlyna

en: Blue Gray
lt: Mėlynai pilka

en: White
lt: Balta

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: Medium Gray
lt: Pilka

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Toliau skaityti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Taisyti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
lt: Raudona

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
lt: Viena mintis apie „%s“

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Paieška &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Footer Social Links Menu
lt: Poraštės meniu socialinėms nuorodoms

en: Footer Primary Menu
lt: Pagrindinis poraštės meniu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
lt: Sudėkite valdiklius čia, ir jie atsiras Jūsų tinklalapio šoninėje srityje.

en: Featured
lt: Siūloma

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Deja, neradome to, ko Jūs ieškote. Galbūt pasisektų, jei pasinaudotumėte paieška.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Nothing Found
lt: Nepavyko rasti

en: View all posts by %s
lt: Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė %s

en: Author:
lt: Autorius:

en: Previous post:
lt: Ankstesnis įrašas:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next post:
lt: Kitas įrašas:

en: Next
lt: Kitas

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lt: Žymos

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
lt: Paskelbta

[ctx: Used before post format.]
en: Format
lt: Formatas

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Komentuokite<span class="screen-reader-text"> įrašą %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
lt: Autorius

en: Yellow
lt: Geltona

en: Gray
lt: Pilka

en: Dark
lt: Tamsi

en: Main Text Color
lt: Pagrindinė teksto spalva

en: Default
lt: Numatytieji

en: Secondary Text Color
lt: Papildoma teksto spalva

en: Link Color
lt: Nuorodų spalva

en: Page Background Color
lt: Puslapio fono spalva

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta įraše:</span><span class="post-title">%title</span>

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Twenty Sixteen reikalinga bent jau 4.4 WordPress versija. Jūsų naudojama versija yra %s. Atsinaujinkite ir pabandykite vėl.

en: Base Color Scheme
lt: Pagrindinė spalvų schema

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Menu
lt: Meniu

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: expand child menu
lt: išskleisti sub-meniu

en: collapse child menu
lt: suskleisti sub-meniu

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: off

en: Content Bottom 1
lt: Turinys apačioje 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
lt: Rodomas apačioje, po įrašų ir puslapių tekstu.

en: Content Bottom 2
lt: Turinys apačioje 2

[ctx: Merriweather font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Merriweather, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: off

[ctx: Montserrat font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Montserrat, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: off

en: Sidebar
lt: Valdiklių sritis

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Proudly powered by %s
lt: Sistema: %s

en: Comments are closed.
lt: Komentarai uždrausti.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s mintis apie „%2$s“
lt[1]: %1$s mintys apie „%2$s“
lt[2]: %1$s minčių apie „%2$s“

en: Page
lt: Puslapis

en: Next page
lt: Tolesnis puslapis

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nerasta. Pasinaudokite paieška.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
