Themes - GeneratePress - en to lt translation catalogue (208 entries)

en: Combine CSS
lt: Sujungti CSS

en: Font
lt: Šriftas

en: Icon Type
lt: Piktogramos tipas

en: Text
lt: Tekstas

en: Container Alignment
lt: Konteinerio lygiavimas

en: Place logo next to title
lt: Logotipas šalia pavadinimo

en: Heading 3 (H3)
lt: 3 lygio antraštė (H3)

en: Heading 2 (H2)
lt: 2 lygio antraštė (H2)

en: Heading 1 (H1)
lt: 1 lygio antraštė (H1)

en: Reset Settings
lt: Atstatyti nustatymus

en: Visit documentation &rarr;
lt: Skaityti dokumentaciją &rarr;

en: Want to learn more about the theme? Check out our extensive documentation.
lt: Norite sužinoti daugiau apie šią temą? Peržiūrėkite mūsų išsamią dokumentaciją.

en: Start Customizing
lt: Pradėti konfigūravimą

en: All Options
lt: Visi nustatymai

en: Layout Options
lt: Išdėstymo nustatymai

en: Customize Colors
lt: Spalvų nustatymai

en: Customize Fonts
lt: Šriftų nustatymai

en: Upload Logo
lt: Įkelti logotipą

en: Navigation Left
lt: Navigacija kairėje

en: Navigation Right
lt: Navigacija dešinėje

en: Navigation After - Centered
lt: Navigacija po - centruota

en: Navigation Before - Centered
lt: Navigacija virš - centruota

en: Header Presets
lt: Antraštės schemos

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Green
lt: Žalia

en: Red
lt: Raudona

en: Grey
lt: Pilka

en: White
lt: Balta

en: Current
lt: Dabartinis

en: Navigation Color Presets
lt: Navigacijos spalvų schemos

en: Blog Post Title
lt: Tinklaraščio įrašo pavadinimas

en: Logo Width
lt: Logotipo plotis

[ctx: GeneratePress]
en: Powered by
lt: Tema:

en: Mobile Menu
lt: Mobilus meniu

en: Premium module available
lt: Yra mokamas modulis

en: Deleting your settings can not be undone.
lt: Nustatymų ištrynimas yra neatšaukiamas.

en: Premium Modules
lt: Mokami moduliai

en: Cache CSS generated by your options to boost performance.
lt: Kešuokite nustatymais sukurtą CSS, kad tinklalapis veiktų greičiau.

en: Cache dynamic CSS
lt: Kešuoti dinaminį CSS

en: Load essential Font Awesome icons instead of the full library.
lt: Užkrauti tik būtinas Font Awesome piktogramas, o ne visą biblioteką.

en: Load essential icons only
lt: Užkrauti tik būtinas piktogramas

en: General
lt: Pagrindiniai

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

en: Retina Logo
lt: Logotipas retina ekranams

en: Premium Modules Available
lt: Yra mokami moduliai

en: Variants
lt: Variantai

en: System fonts
lt: Sisteminiai šriftai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Desktop
lt: Kompiuteris

en: Full Width
lt: Pilnas plotis

en: Choose your page builder content container type. Both options remove the content padding for you.
lt: Pasirinkite puslapių builder'io turinio konteinerio tipą. Abu pasirinkimai pašalina turinio paraštes (padding).

en: Page Builder Container
lt: Puslapių builder'io konteineris

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
lt: Šoninė sritis

en: Top Bar Alignment
lt: Viršutinės juostos lygiavimas

en: Top Bar Inner Width
lt: Viršutinės juostos vidinis plotis

en: Top Bar Width
lt: Viršutinės juostos plotis

en: Top Bar
lt: Viršutinė juosta

en: Learn more
lt: Daugiau

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Premium
lt: Premium versija

en: Footer Bar Alignment
lt: Apatinės juostos lygiavimas

en: Footer Bar
lt: Apatinė juosta

en: Inner Footer Width
lt: Vidinis apatinės juostos plotis

en: Inner Navigation Width
lt: Vidinis meniu plotis

en: Inner Header Width
lt: Vidinis antraštės plotis

en: Paragraph margin
lt: Paragrafo paraštės

en: Line height
lt: Linijos aukštis

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebars
lt: Šoninės juostos

en: Primary Navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Container
lt: Konteineris

en: Scroll back to top
lt: Slinkti atgal į viršų

en: Back to Top Button
lt: Atgal į viršų mygtukas

en: Footer Width
lt: Poraštės plotis

en: Click - Arrow
lt: Paspausti - rodyklė

en: Click - Menu Item
lt: Paspausti - Meniu elementas

en: Hover
lt: Užvedus pelę

en: Navigation Dropdown
lt: Navigacijos iškrentantis meniu

en: Navigation Width
lt: Navigacijos plotis

en: Full
lt: Pilnas

en: Header Width
lt: Antraštės plotis

[ctx: made with love]
note: translators: %s: Heart icon
en: Made with %s by Tom Usborne
lt: Sukurta su %s nuo Tom Usbourne

en: Float Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Support
lt: Pagalba

en: Content Title
lt: Turinio pavadinimas

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try searching?
lt: Nieko nerasta. Pabandykite pasinaudokite paieška.

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Paieška &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

note: translators: 1: Search query name
en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai pagal: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Nieko nerasta. Pabandykite pasinaudoti paieška.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

note: translators: 1: Admin URL
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: % Comments
lt: Komentarų: %

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: Leave a comment
lt: Parašykite komentarą

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lt: Žymos

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: label]
en: Search
lt: Ieškoti

en: Read more
lt: Skaityti toliau

note: translators: 1: Author name
en: View all posts by %s
lt: Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos paskelbė %s

en: by
lt: pagal

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.

[ctx: 1: date, 2: time]
note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: Pingback:
lt: Atgalinis pranešimas:

en: Newer posts
lt: Naujesni įrašai

en: Older posts
lt: Senesni įrašai

en: Next
lt: Kitas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Post navigation
lt: Įrašo navigacija

en: Next &rarr;
lt: Kitas &rarr;

en: &larr; Previous
lt: &larr; Ankstesnis

en: Settings removed.
lt: Nustatymai pašalinti

en: Import successful.
lt: Importavimas pavyko.

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Disable Elements
lt: Išjungti elementus

en: Warning: This will delete your settings.
lt: Dėmesio: bus ištrinti visi Jūsų nustatymai.

en: Customize
lt: Konfigūruoti

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

en: Skip to content
lt: Pereiti prie turinio

en: Menu
lt: Meniu

en: 5 Widgets
lt: 5 Valdikliai

en: 4 Widgets
lt: 4 Valdikliai

en: 3 Widgets
lt: 3 Valdikliai

en: 2 Widgets
lt: 2 Valdikliai

en: 1 Widget
lt: 1 Valdiklis

en: 0 Widgets
lt: 0 Valdiklių

en: Both Sidebars on Right
lt: Abi šoninės juostos dešinėje

en: Both Sidebars on Left
lt: Abi šoninės juostos kairėje

en: Both Sidebars
lt: Abi šoninės juostos

en: No Sidebars
lt: Be šoninių juostų

en: Content
lt: Turinys

en: Default
lt: Numatytieji

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Footer Widgets
lt: Poraštės valdikliai

en: Single Post Sidebar Layout
lt: Vieno įrašo šoninės juostos išdėstymas

en: Blog Sidebar Layout
lt: Tinklaraščio šoninės juostos išdėstymas

en: Content / Sidebar / Sidebar
lt: Turinys / Šoninė juosta / Šoninė juosta

en: Sidebar / Sidebar / Content
lt: Šoninė juosta / Šoninė juosta / Turinys

en: Sidebar / Content / Sidebar
lt: Šoninė juosta / Turinys / Šoninė juosta

en: Content (no sidebars)
lt: Turinys (be šoninių juostų)

en: Content / Sidebar
lt: Turinys / Šoninė juosta

en: Sidebar / Content
lt: Šoninė juosta / Turinys

en: Sidebar Layout
lt: Šoninės juostos išdėstymas

en: One Container
lt: Vienas konteineris

en: Separate Containers
lt: Atskiri konteineriai

en: Content Layout
lt: Turinio išdėstymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Navigation Search
lt: Navigacijos paieška

en: Navigation Alignment
lt: Navigacijos lygiavimas

en: No Navigation
lt: Be navigacijos

en: Float Right
lt: Slinkti į dešinę

en: Above Header
lt: Virš antraštės

en: Below Header
lt: Po antrašte

en: Navigation Location
lt: Meniu vieta

en: Right
lt: Dešinėje

en: Center
lt: Per vidurį

en: Left
lt: Kairėje

en: Header Alignment
lt: Antraštės lygiavimas

en: Contained
lt: Talpinamas

en: Container Width
lt: Konteinerio plotis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Link Color Visited
lt: Aplankytos nuorodos spalva

en: Link Color Hover
lt: Nuorodos spalva užvedus

en: Link Color
lt: Nuorodų spalva

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Colors
lt: Spalvos

en: Logo
lt: Logotipas

en: Hide site tagline
lt: Slėpti tinklalapio šūkį

en: Hide site title
lt: Slėpti tinklalapio pavadinimą

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Text transform
lt: Teksto nustatymai

en: Font weight
lt: Šrifto ryškumas

en: Body
lt: Pagrindinis tekstas (body)

en: Typography
lt: Šriftai

en: Font family
lt: Šrifto šeima

en: Google fonts
lt: Google šriftai

en: Default fonts
lt: Numatyti šriftai

en: Header
lt: Antraštė

en: Left Sidebar
lt: Kairė šoninė juosta

en: Right Sidebar
lt: Dešinė šoninė juosta

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer Widget 5
lt: Poraštės valdiklis 5

en: Footer Widget 4
lt: Poraštės valdiklis 4

en: Footer Widget 3
lt: Poraštės valdiklis 3

en: Footer Widget 2
lt: Poraštės valdiklis 2

en: Footer Widget 1
lt: Poraštės valdiklis 1

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Post Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Leave a Comment
lt: Parašykite komentarą

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Email
lt: El.paštas

en: Name
lt: Vardas

en: Comments are closed.
lt: Komentarai yra išjungti.

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s komentaras apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s komentarai apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s komentarų apie &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
lt: Archyvai

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.
