Plugins - Jetpack by WordPress.com - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (3117 entries)

en: 
    This is a dry run.
nl: 
    Dit is een testrun.

en:  (Opens in new window)
nl:  (Wordt in een nieuw venster geopend)

en:  (powered by VaultPress).
nl:  (aangedreven door VaultPress).

en:  Contribution
nl:  Contributie

en:  The default content width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixel. |  The default content width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixels.
nl[0]:  De standaardbreedte voor inhoud voor het thema <strong>%1$s</strong> is %2$d pixel.
nl[1]:  De standaardbreedte voor inhoud voor het thema <strong>%1$s</strong> is %2$d pixels.

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
nl: %s is niet actief. Je kunt hem activeren met de opdracht "wp jetpack module activate %s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
nl: Bekijk de volledige status met de opdracht 'wp jetpack status full'

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
nl: Weet je het zeker? Als je deze optie wijzigt, kan dat je Jetpack-koppeling onderbreken. Typ "yes" om door te gaan.

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
nl: Weet je het zeker? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Typ "yes" om door te gaan:

en: # of Tweets Shown (1 to 20):
nl: Aantal weergegeven Tweets (1 tot 20):

en: %(moduleName)s has been disabled by a site administrator.
nl: %(moduleName)s is uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: %(moduleName)s has been disabled by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
nl: %(moduleName)s is uitgeschakeld door een sitebeheerder. {{link}}Meer informatie{{/link}}.

en: %(number)s View | %(number)s Views
nl[0]: %(number)s weergave
nl[1]: %(number)s weergaven

en: %(slug)s failed to activate. %(error)s
nl: %(slug)s kon niet worden geactiveerd. %(error)s

en: %(slug)s failed to deactivate. %(error)s
nl: %(slug)s kon niet worden gedeactiveerd. %(error)s

en: %(slug)s has been activated.
nl: %(slug)s is geactiveerd.

en: %(slug)s has been deactivated.
nl: %(slug)s is gedeactiveerd.

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
nl[0]: %1$d menukaartitem
nl[1]: %1$d menukaartitems

en: %1$s %2$s Views
nl: %1$s %2$s Bekeken

en: %1$s &ndash; %2$s
nl: %1$s – %2$s

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
nl: %1$s (%2$s) denkt dat je misschien geïnteresseerd bent in het volgende bericht:

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
nl: Zeker weten. %1$s om een nieuw tekstveld, tekstgebied, radioknop, keuzevak of uitklapmenu-veld toe te voegen.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
nl: Jazeker, je kunt op elk gewenst moment je feedback lezen door de  "%1$s"-link in het beheerdersmenu aan te klikken.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
nl: %1$s Zijbalk

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
nl[0]: Als je site niet publiek toegankelijk is, overweeg dan de functie <a href="%1$s" title="%2$s">te deactiveren</a>.
nl[1]: Als je site niet publiek toegankelijk is, overweeg dan de functies <a href="%1$s" title="%2$s">te deactiveren</a>.

en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s has shut down
nl: %1$s is offline gehaald

en: %1$s must be %2$s.
nl: %1$s moet %2$s zijn.

en: %1$s must be one of %2$s
nl: %1$s moet een van %2$s zijn

en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: %1$s visible and hidden items must be a list of %2$s.
nl: %1$s zichtbaar en verborgen items moeten een lijst van %2$s zijn.

en: %d character | %d characters
nl[0]: %d teken
nl[1]: %d tekens

en: %d character remaining | %d characters remaining
nl[0]: %d teken resterend
nl[1]: %d tekens resterend

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
nl[0]: %d resultaat gevonden. Gebruik de pijltoetsen omhoog en omlaag om te navigeren.
nl[1]: %d resultaten gevonden. Gebruik de pijltoetsen omhoog en omlaag om te navigeren.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
nl: Deactiveer %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
nl[0]: Net als de RSS-feeds van je website geeft %l toegang aan derden tot berichten en andere content.
nl[1]: Net als de RSS-feeds van je website geven %l toegang aan derden tot berichten en andere content.

en: %s (Required)
nl: %s (Vereist)

en: %s / %s
nl: %s/%s

en: %s / month
nl: %s/maand

en: %s / year
nl: %s/jaar

en: %s Active Installations
nl: %s actieve installaties

en: %s Back
nl: %s terug

en: %s Error
nl: %s Fout

en: %s Get help unlocking your site
nl: %s Krijg hulp om jouw website te deblokkeren

en: %s and %s are not a valid email address.
nl: %s en %s zijn geen geldig e-mailadres.

en: %s are not a valid email address.
nl: %s is geen geldig e-mailadres.

en: %s could not be activated.
nl: %s kon niet geactiveerd worden.

en: %s has already been whitelisted
nl: %s is al toegevoegd aan de whitelist

en: %s has been activated.
nl: %s is geactiveerd.

en: %s has been deactivated.
nl: %s is gedeactiveerd.

en: %s has been whitelisted.
nl: %s is op de whitelist gezet.

en: %s is not a registered custom sharing service.
nl: %s is geen geregistreerde aangepaste deel-service.

en: %s is not a valid command.
nl: %s is geen geldig commando.

en: %s is not a valid email address.
nl: %s is geen geldig e-mailadres.

en: %s is not a valid module.
nl: %s is geen geldige module.

en: %s is not a valid role.
nl: %s is geen geldige rol.

en: %s is required
nl: %s is verplicht

en: %s must be a Twitter username.
nl: %s moet een Twitter-gebruikersnaam zijn.

en: %s must be a list of valid modules
nl: %s moet een lijst van geldige modules zijn

en: %s must be a positive integer.
nl: %s moet een positief en rond getal zijn.

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
nl: %s moet een string zijn die wordt voorafgegaan door 'custom-' en worden gevolgd door een numerieke ID.

en: %s must be a string.
nl: %s moet een string zijn.

en: %s must be an alphanumeric string or a verification tag.
nl: %s moet een alfanumerieke reeks of verificatie-tag zijn.

en: %s must be an alphanumeric string.
nl: %s moet een alfanumerieke string zijn.

en: %s must be an array
nl: %s moet een array zijn

en: %s must be an array of post types.
nl: %s moet een reeks berichttypen zijn.

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
nl: %s moet een array met deel-naam, url en pictogram zijn.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
nl: %s moet een array met zichtbare en verborgen items zijn.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
nl: %s moet waar, onwaar, 0 of 1 zijn.

en: %s needs sharing name, url and icon.
nl: %s heeft een deel-naam, url en pictogram nodig.

en: %s not recognized
nl: %s niet herkend

en: %s option reset
nl: %s optiereset

en: %s plugin need updating. | %s plugins need updating.
nl[0]: %s plugin moet worden bijgewerkt.
nl[1]: %s plugins moeten worden bijgewerkt.

en: %s requires a valid email address
nl: %s vereist een geldig e-mailadres

en: %s requires at least one selection
nl: %s vereist minstens één selectie

en: %s username:
nl: %s gebruikersnaam:

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
nl: %s wil toegang tot de sitedata. Log in om die toegang te autoriseren.

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
nl: Hierboven staan je opties. 'get', 'delete', en 'update' je comics.

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
nl: Je kunt ook 'list' of 'clear' kiezen voor de whitelist.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
nl: Typ 'wp jetpack options' voor meer informatie

en: (If you leave these blank, notifications will go to the author with the post or page title as the subject line.)
nl: (Als je dit veld leeg laat, gaan er meldingen naar de auteur met de bericht- of paginatitel als onderwerpregel.)

en: (Only administrators will see this message.)
nl: (Alleen beheerders zien dit bericht.)

en: (Only admins can see this message)
nl: (Alleen beheerders kunnen dit bericht zien)

en: (at most 10)
nl: (maximaal 10)

en: (modified %s ago)
nl: (%s geleden aangepast)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (opens in a new tab)
nl: (wordt geopend in een nieuw tabblad)

en: (required)
nl: (verplicht)

en: + Add New WordPress
nl: + Nieuwe WordPress toevoegen

en: 10 community members
nl: 10 communityleden

[ctx: 10 posts published by John in the year 2012]
en: %1$s post published by %2$l in the year %3$s | %1$s posts published by %2$l in the year %3$s
nl[0]: %1$s bericht gepubliceerd door %2$l in het jaar %3$s
nl[1]: %1$s berichten gepubliceerd door %2$l in het jaar %3$s

[ctx: 10 posts published by John on May 30, 2012]
en: %1$s post published by %2$l on %3$s | %1$s posts published by %2$l on %3$s
nl[0]: %1$s bericht gepubliceerd door %2$l op %3$s
nl[1]: %1$s berichten gepubliceerd door %2$l op %3$s

[ctx: 10 posts publishes by John during May 2012]
en: %1$s post published by %2$l during %3$s | %1$s posts published by %2$l during %3$s
nl[0]: %1$s bericht gepubliceerd door %2$l tijdens %3$s
nl[1]: %1$s berichten gepubliceerd door %2$l tijdens %3$s

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: 404 error page
nl: 404-foutpagina

en: 50 community members
nl: 50 communityleden

en: < Clear Filters
nl: < Verwijder filters

en: <a class="button" href="%s" target="%s">Create a Facebook page</a> to get started.
nl: <a class="button" href="%s" target="%s">Maak een Facebook pagina</a> om te beginnen.

en: <a href="%1$s">Contact our Happiness team</a>. When you do, please include the <a href="%2$s">full debug information from your site</a>.
nl: <a href="%1$s">Neem contact op met ons Happiness-team</a>. Geef de <a href="%2$s">volledige debug-informatie van je site</a> op wanneer je dit doet.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
nl: <a href="%1$s">Werk WordPress bij</a> en <a href="%2$s">bekijk daarna meer informatie over het bijwerken van PHP</a>.

en: <a href="%s">Contact our Happiness team</a>. When you do, please include the full debug information below.
nl: <a href="%s">Neem contact op met ons Happiness-team</a>. Geef de volledige informatie hieronder op wanneer je dit doet.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
nl: <a href="%s">Meer informatie over het bijwerken van PHP</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
nl: <a href="%s">Werk WordPress bij</a>.

en: <b>%</b> Replies
nl: <b>%</b> reacties

en: <b>1</b> Reply
nl: <b>1</b> reactie

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
nl: <code>%s</code> HTML-tag verwijderd omdat deze niet is toegestaan

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
nl: <p>Jouw IP-adres <code>%2$s</code> is gemarkeerd wegens mogelijke veiligheidsschendingen. <a href="%3$s">Ontdek meer</a></p>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dag geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dagen geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dag te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dagen te gaan.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">uur geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">uur geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">uur te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">uur te gaan.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuut geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuten geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuut te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuten te gaan.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">maand geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">maanden geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">maand te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">maanden te gaan.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconde geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconden geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconde te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconden te gaan.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years ago.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">jaar geleden.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">jaar geleden.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
nl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">jaar te gaan.</span>
nl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">jaren te gaan.</span>

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
nl: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">terug naar Galerij</a></span>

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
nl: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Ouder

en: <span>%d</span> bloggers like this:
nl: <span>%d</span> bloggers liken dit:

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
nl: <span>Auteur:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
nl: <strong>%s</strong> is niet een toegestane embed-site.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
nl: <strong>Jetpack is geactiveerd.</strong> Elke site in het netwerk moet apart verbonden worden door een beheerder op die site.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
nl: <strong>Je hebt niet het juiste antwoord gegeven op de rekenoefening.</strong> Deze wordt gebruikt om spam te bestrijden als de Protect-API niet beschikbaar is. Gebruik de terugknop van de browser om terug te keren naar het inlogformulier, klik op de knop ‘vernieuwen’ om een nieuwe rekenoefening te genereren en probeer nogmaals in te loggen.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
nl: Een WordPress.com-account is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Klik op de onderstaande knop om je aan te melden of maak een gratis WordPress.com-account aan.

[ctx: A caption for a button to cancel an action.]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: A caption for a button to cancel disconnection.]
en: Stay connected
nl: Verbonden blijven

[ctx: A caption for a button to disconnect.]
en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

[ctx: A caption for a button to log in to the WordPress mobile app.]
en: Send link
nl: Stuur link

[ctx: A caption for a button to upgrade an existing paid feature to a higher tier.]
en: Upgrade
nl: Upgraden

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: FIX
nl: Oplossen

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: Threats
nl: Bedreigingen

en: A chart showing an healthy increase in earnings
nl: Een grafiek die een verhoging van de inkomsten aangeeft

en: A cloud with multiple types of content floating around it
nl: Een cloud waar meerdere contenttypes omheen zweven

en: A connection ID must be passed in order to disconnect.
nl: Er moet een verbindings-ID worden opgegeven om de verbinding te verbreken.

en: A connection problem with WordPress.com.
nl: Een verbindingsprobleem met WordPress.com.

en: A fast and performant website
nl: Een snelle en succesvolle website

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
nl: Een paar pakkende worden om de lezers tot reactie te motiveren

en: A folder holding real comments
nl: Een map met daarin echte reacties

en: A form enabling readers to get notifications when new posts are published from this site.
nl: Een formulier waarmee lezers meldingen kunnen krijgen wanneer nieuwe berichten van deze site worden gepubliceerd.

en: A form enabling readers to join a Mailchimp list.
nl: Een formulier waarmee lezers zich op een Mailchimp-lijst kunnen laten plaatsen.

en: A hand holding a loupe
nl: Een hand die een vergrootglas vasthoudt

[ctx: A header for a preview area in the configuration screen.]
en: Preview
nl: Voorbeeld bekijken

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
nl: Delen

[ctx: A heading for a block of related posts.]
en: Related
nl: Gerelateerd

en: A known issue.
nl: Een bekend probleem

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe reactie op het bericht "%s" wacht op je goedkeuring

en: A new editor? Yes! {{a}}Learn more{{/a}}.
nl: Een nieuwe editor? Ja! {{a}}Meer informatie{{/a}}.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe pingback op het bericht "%s" wacht op je goedkeuring

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe trackback op het bericht "%s" wacht op je goedkeuring

en: A non-empty nonce must be supplied.
nl: Er moet een niet-lege nonce worden doorgevoerd.

en: A non-empty token argument must be passed.
nl: Er moet een niet-leeg token-argument worden doorgevoerd.

en: A problem with your XMLRPC file.
nl: Een probleem met het XMLRPC-bestand.

en: A secure site, locked and protected by Jetpack
nl: Een veilige site, beveiligd en beschermd door Jetpack

en: A simple way to get feedback from folks visiting your site.
nl: Een eenvoudige manier om feedback te krijgen van mensen die je site bezoeken.

en: A simple widget that displays social media icons.
nl: Een eenvoudige widget die pictogrammen van sociale media weergeeft.

en: A theme conflict.
nl: Een themaconflict.

en: A valid post_id is required.
nl: Er is een geldige post_id vereist.

en: A wide variety of themes and tools to customize a site
nl: Veel verschillende thema's en tools om een site te personaliseren

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
nl: Door middel van een widget in je sidebar kunnen bezoekers zich op je site abonneren, zodat ze een e-mail ontvangen
    		wanneer je nieuwe inhoud publiceert. Je bezoekers kunnen zich ook abonneren op de reacties op een bericht om op de hoogte te blijven van het gesprek.

en: ACTIVE
nl: ACTIEF

en: API key deleted successfully.
nl: API-sleutel verwijderd.

en: API key retrieved successfully.
nl: API-sleutel opgehaald.

en: API key updated successfully.
nl: API-sleutel bijgewerkt.

en: About
nl: Over

en: About Jetpack
nl: Over Jetpack

en: Accept
nl: Accepteren

en: Access hundreds of beautifully designed premium themes at no extra cost.
nl: Krijg toegang tot honderden prachtige premium-thema's zonder extra kosten.

en: Access the full list of Jetpack modules available on your site.
nl: Bekijk de volledige lijst met Jetpack-modules die beschikbaar zijn voor je site.

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Account URL
nl: Account-URL

en: Action cancelled. Have a question?
nl: Actie geannuleerd. Heb je nog vragen?

en: Action needed
nl: Actie noodzakelijk

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate Akismet
nl: Activeer Akismet

en: Activate Google Analytics
nl: Activeer Google Analytics

en: Activate Jetpack Search
nl: Jetpack Search activeren

en: Activate Module
nl: Module activeren

en: Activate Protect
nl: Protect activeren

en: Activate Publicize
nl: Publicize activeren

en: Activate SEO tools
nl: SEO-hulpmiddelen activeren

en: Activate Site Stats
nl: Activeer sitestatistieken

en: Activate essential WordPress security and performance tools by setting up Jetpack
nl: Activeer essentiële beveiligings- en prestatietools voor WordPress door Jetpack in te stellen

en: Activate video hosting
nl: Activeer videohosting

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating
nl: Activeren

en: Activating %(slug)s…
nl: %(slug)s wordt geactiveerd…

en: Active
nl: Actief

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
nl[0]: Meer dan %s miljoen
nl[1]: Meer dan %s miljoen

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
nl: Minder dan 10

en: Activity
nl: Activiteit

en: Ad
nl: Advertentie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Amount
nl: Voeg bedrag toe

en: Add Contact Form
nl: Contactformulier toevoegen

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Add Hours
nl: Uren toevoegen

en: Add Jetpack Search Widget
nl: Voeg Jetpack zoekwidget toe

en: Add Like buttons to your posts and pages
nl: Voeg like-knoppen toe aan je berichten en pagina's.

en: Add Many Items
nl: Veel items toevoegen

en: Add Menu Item
nl: Menu-item toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Comic
nl: Nieuwe strip toevoegen

en: Add New Menu Item Label
nl: Nieuw menu-itemlabel toevoegen

en: Add New Menu Section
nl: Nieuwe Menusectie toevoegen

en: Add New Project
nl: Nieuw project toevoegen

en: Add New Project Tag
nl: Nieuwe project-tag toevoegen

en: Add New Project Type
nl: Nieuw projecttype toevoegen

en: Add New Testimonial
nl: Nieuwe aanbeveling toevoegen

en: Add One Item
nl: Een item toevoegen

en: Add Search (Jetpack) Widget
nl: Search-widget (Jetpack) toevoegen

en: Add These New Menu Items
nl: Deze nieuwe menu-items toevoegen

en: Add a Recurring Payments Plan
nl: Een nieuw abonnement voor herhaaldelijke betalingen toevoegen

en: Add a Simple Payments Button as a Widget.
nl: Voeg een "Simple Payments"-knop toe als widget.

en: Add a filter
nl: Voeg filter toe

en: Add a location
nl: Een locatie toevoegen

en: Add a marker…
nl: Voeg een marker toe...

en: Add a new field
nl: Een nieuw veld toevoegen

en: Add a new service
nl: Voeg een nieuwe service toe

en: Add a phone number input.
nl: Voeg een telefoonnummerinvoer toe.

en: Add a portfolio item
nl: Een portfolio-item toevoegen

en: Add a single checkbox.
nl: Voeg één selectievakje toe.

en: Add a testimonial
nl: Een testimonial toevoegen

en: Add an address input for a website.
nl: Voeg een adresinvoer voor een website toe.

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
nl: Voeg een e-mailinschrijvingsformulier toe zodat mensen zich kunnen inschrijven op je blog.

en: Add an icon
nl: Een pictogram toevoegen

en: Add an interactive map showing one or more locations.
nl: Geef een interactieve kaart weer met een of meerdere locaties.

en: Add an interactive slideshow.
nl: Een interactieve diapresentatie toevoegen.

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
nl: Voeg inhoud toe en organiseer deze als hij niet bepaald in een statisch bericht of een statische pagina past, zoals portfolio's
    		of testimonials. Aangepaste	inhoud kan zichtbaar zijn in specifieke URL's of je kunt ze toevoegen met shortcodes.

en: Add another option
nl: Voeg een andere optie toe

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
nl: Voeg zo veel aangepaste widgets toe als je wilt door ze te verslepen en aan te passen aan je behoeften,
    		zoals, Twitter-streams, tekstvakken van Facebook-likes, aangepaste afbeeldingen, Gravatars, galerij-tegels, recente berichten
    		of sociale pictogrammen.

en: Add contact form
nl: Contactformulier toevoegen

en: Add faster, more advanced searching to your site with Jetpack Professional.
nl: Voeg een snellere, geavanceerdere zoekfunctie toe aan je site met Jetpack Professional.

en: Add form
nl: Formulier toevoegen

en: Add logo
nl: Logo toevoegen

en: Add marker
nl: Marker toevoegen

en: Add new option...
nl: Nieuwe optie toevoegen...

en: Add option
nl: Optie toevoegen

en: Add or remove Labels
nl: Labels toevoegen of verwijderen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add sharing buttons so visitors can share your posts and pages on social media with a couple of quick clicks.
nl: Voeg deelknoppen toe zodat bezoekers je berichten en pagina's met een paar muisklikken via social media kunnen delen.

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
nl: Voeg deel-knoppen aan het blog toe en stel bezoekers zo in staat om berichten met hun vrienden te delen.

en: Add sharing buttons to your posts and pages
nl: Voeg deelknoppen toe aan je berichten en pagina's

en: Add social-media icons to your site.
nl: Social media-pictogrammen toevoegen aan je site.

en: Add text…
nl: Tekst toevoegen…

en: Add the Jetpack Search widget to your sidebar to configure sorting and filters.
nl: Voeg de Jetpack Search widget toe aan je zijbalk om geavanceerde zoekfilters en sortering in te stellen.

en: Add this form to my post
nl: Voeg dit formulier aan mijn bericht toe

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
nl: Voeg onderdelen toe aan het CSS van je thema, inclusief mobiele stijlen, LESS en SaSS of vervang ze.
    		Bevat syntax-kleuren, auto-inspringing en directe CSS-validatie.

en: Add to section:
nl: Toevoegen aan sectie:

en: Add to whitelist
nl: Toevoegen aan whitelist

en: Add your first Recurring Payments plan:
nl: Voeg je eerste abonnement voor herhaaldelijke betalingen toe:

en: Add {{testimonialLink}}testimonials{{/testimonialLink}} to your website to attract new customers. If your theme doesn’t support Jetpack Testimonials, you can still use a simple shortcode to display them on your site.
nl: Voeg {{testimonialLink}}testimonials{{/testimonialLink}} toe aan je website om nieuwe klanten te trekken. Als je thema geen Jetpack-testimonials ondersteunt, kun je nog altijd een eenvoudige shortcode gebruiken om ze op je site weer te geven.

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
nl: Add-on-CSS <b>(Aanbevolen)</b>

en: Adding filters requires JavaScript!
nl: Voor het toevoegen van filters is JavaScript nodig!

en: Additional ad placements
nl: Aanvullende advertentielocaties

en: Additional data:
nl: Aanvullende gegevens:

en: Address
nl: Adres

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Address Line 3
nl: Adresregel 3

en: Address:
nl: Adres:

en: Adds like buttons to your content so that visitors can show their appreciation or enjoyment.
nl: Voegt Like-knoppen toe aan je content, zodat bezoekers hun waardering of plezier kunnen tonen.

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
nl: Pas het reactie-formulier aan met een leuke groet en een kleurenschema.

[ctx: Ads header]
en: Ads
nl: Advertenties

en: Advanced Debug Results
nl: Geavanceerde debug-resultaten

en: Advanced SEO tools to help your site get found when people search for relevant content.
nl: Geavanceerde SEO-hulpmiddelen om je te helpen je site te laten vinden wanneer mensen naar relevante inhoud zoeken.

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
nl: Geavanceerd. Als deze optie aangevinkt is, moet je deze bestanden handmatig in het thema opnemen om ervoor te zorgen dat de deel-links het doen.

en: Advertisement
nl: Advertenties

en: Advertisements
nl: Advertenties

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
nl: Globaal

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
nl: Akismet kan helpen het blog vrij te houden van spam.

en: Akismet is not installed or active
nl: Akismet is niet geïnstalleerd of actief

en: Akismet user status doesn't allow to update the key
nl: Niet toegestaan om de sleutel bij te werken vanwege Akismet-gebruikersstatus

en: All
nl: Alles

en: All Comics
nl: Alle strips

en: All Menu Item Labels
nl: Alle menu-itemlabels

en: All Menu Sections
nl: Alle Menusecties

en: All Project Tags
nl: Alle project-tags

en: All Project Types
nl: Alle projecttypes

en: All Projects
nl: Alle projecten

en: All Testimonials
nl: Alle aanbevelingen

en: All author pages
nl: Alle auteurspagina's

en: All category pages
nl: Alle categoriepagina's

en: All connection tests passed.
nl: Alle verbindingstesten zijn geslaagd.

en: All current and future campaigns
nl: Alle huidige en toekomstige campagnes

en: All date archives
nl: Alle datumarchieven

en: All modules activated!
nl: Alle modules zijn geactiveerd.

en: All modules activated.
nl: Alle modules geactiveerd.

en: All modules deactivated!
nl: Alle modules zijn gedeactiveerd.

en: All pages
nl: Alle pagina's

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
nl: Alle plugins zijn bijgewerkt. Geweldig.

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
nl: Alle plugins zijn bijgewerkt. Ga zo door!

en: All posts
nl: Alle berichten

en: All publicize connections to %s were successfully disconnected.
nl: Alle Publicize-verbindingen met %s zijn verbroken.

en: All publicize connections were successfully disconnected.
nl: Alle Publicize-verbindingen zijn verbroken.

en: All tag pages
nl: Alle tag-pagina's

en: All taxonomy pages
nl: Alle taxonomiepagina's

en: All-time comments
nl: Totaal aantal reacties

en: All-time views
nl: Totaal aantal weergaven

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
nl: Sta individuele sitebeheerders toe hun eigen verbindingen (verbind en verbreek verbinding) met <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a> te beheren

en: Allow people to buy more than one item at a time
nl: Bied mensen de mogelijkheid om meer dan één artikel tegelijkertijd te kopen

en: Allow people to buy more than one item at a time.
nl: Bied mensen de mogelijkheid om meer dan één artikel tegelijkertijd te kopen.

en: Allow readers to like individual comments.
nl: Bied lezers de mogelijkheid om afzonderlijke reacties te liken.

en: Allow readers to use markdown in comments.
nl: Bied lezers de mogelijkheid om opmaak te gebruiken in reacties.

en: Allow stats reports to be viewed by
nl: Toestaan dat statistiekrapporten worden weergegeven door

en: Allow visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on
    		your site. Jetpack will match your site's color scheme automatically (but you can adjust that).
nl: Geeft bezoekers de mogelijkheid om hun WordPress.com-, Twitter-, of Facebook-account te gebruiken wanneer ze reageren
    		op je site. Jetpack laat het kleurenschema van je site automatisch overeenkomen (maar dat kun je aanpassen).

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
nl: Geef je lezers de mogelijkheid om hun waardering voor jouw berichten en andere inhoud te tonen. Likes worden weergegeven
    		onder ieder bericht en je lezers hebben ook de mogelijkheid om de berichten van WordPress.com te bekijken die ze hebben geliket.

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
nl: Staat een pop-upvenster voor abonnementsformulieren voor bezoekers toe.

en: Allows readers to subscribe to your posts or comments, and receive notifications of new content by email.
nl: Laat lezers zich abonneren op je berichten of reacties en ontvang meldingen over nieuwe content via e-mail.

en: Allows registered users to log in to your site with their WordPress.com accounts.
nl: Biedt geregistreerde gebruikers de mogelijkheid om in te loggen op je site met hun WordPress.com-accounts.

en: Allows you to automatically share your newest content on social media sites, including Facebook and Twitter.
nl: Stelt je in staat om automatisch je nieuwste content via socialmedianetwerken, zoals Facebook en Twitter, te delen.

en: Allows you to compose content with links, lists, and other styles using the Markdown syntax.
nl: Stelt je in staat om content met links, lijsten en andere stijlen op te stellen met de Markdown-syntax.

en: Allows you to optimize your site and its content for better results in search engines.
nl: Geeft je de mogelijkheid om je site en de content op je site te optimaliseren voor betere zoekmachineresultaten.

en: Allows you to publish new posts by sending an email to a special address.
nl: Stelt je in staat om nieuwe berichten te plaatsen door een e-mail naar een speciaal adres te sturen.

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Alphanumeric identifier for the Publicize Service
nl: Alfanumerieke identificatiecode voor de Publicize Service

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
nl: Geef ook berichten met tags weer in het aanbevolen contentgebied.

en: Alternate text:
nl: Alternatieve tekst:

en: An Automattic Airline
nl: Een Automattic-luchtvaartmaatschappij

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
nl: Om berichttellingen op te halen is een actief toegangstoken nodig.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nl: Een beheerder van dit blog moet de verbinding met Jetpack instellen.

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
nl: Een beheerder van deze site kan Jetpack uit de Veilige modus halen.

en: An error has been encountered.
nl: Een fout heeft zich voorgedaan.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
nl: Er trad een fout bij het aanmaken van de nieuwe deelservice - controleer of je geldige gegevens hebt verstrekt.

en: An error occurred fetching the remote data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van externe gegevens.

en: An error occurred while downloading blog information
nl: Er ging iets mis bij het downloaden van bloginformatie.

en: An error occurred while downloading blog posts list
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden van blog %s

en: An error occurred. Please try again later.
nl: Er ging iets fout. Probeer het later opnieuw.

en: An incompatible plugin.
nl: Een niet compatiebele plugin.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
nl: Er is een ongeldig verzoek gedaan. Dit betekent gewoonlijk dat iets het verzoek heeft onderschept of het verzoek tussen de server en de Jetpack-server verstoord heeft. Probeer het nogmaals om te kijken of het nu wel goed gaat.

en: An unknown error occurred during installation
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens de installatie

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
nl: Alle automatische updates zijn expliciet uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: Aperture
nl: Opening

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
nl: Sorry, er zijn geen resultaten gevonden voor het opgevraagde archief. Wellicht kun je de zoekfunctie gebruiken om naar een gerelateerd bericht te zoeken.

en: Approve it: %s
nl: Markeren als goedgekeurd: %s

en: Archive page
nl: Pagina archiveren

en: Archives
nl: Archieven

en: Are Likes enabled?
nl: Zijn likes ingeschakeld?

en: Are sharing buttons enabled?
nl: Zijn deelknoppen ingeschakeld?

en: Are you sure you want to delete this item? It will be disabled and removed from all locations where it currently appears.
nl: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen? Het wordt uitgeschakeld en verwijderd van alle locaties waarop het momenteel wordt weergegeven.

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
nl: Weet je zeker dat je de formuliereditor wilt afsluiten zonder op te slaan? Veranderingen die je hebt gemaakt zullen verloren gaan.

en: Are you sure you wish to leave this page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verlaten?

en: Are you sure you'd like to stop editing this form without saving your changes?
nl: Weet je zeker dat je wilt stoppen met het bewerken van dit formulier zonder je wijzigingen op te slaan?

en: Arrange entries in different layouts.
nl: Geef items in verschillende lay-outs weer.

en: Artist
nl: Artiest

en: As of July 27, 2018, the Twitter Timeline widget will no longer display tweets based on searches or hashtags. To display a simple list of tweets instead, change the Widget ID to a Twitter username.
nl: Vanaf 27 juli 2018 geeft de Twitter Timeline-widget geen tweets meer weer op basis van zoekopdrachten of hashtags. In plaats daarvan kun je de widget-ID wijzigen naar een Twitter-gebruikersnaam om een simpele lijst met tweets weer te geven.

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: Ask us for help!
nl: Vraag ons om hulp!

en: At A Glance
nl: In één oogopslag

en: Attachment Page
nl: Bijlagepagina

en: August 3, 2018
nl: 3 augustus 2018

en: Author Bio
nl: Bio van auteur

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
nl: Auteur: %1$s (IP-adres: %2$s, %3$s)

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
nl: Autoriseer toepassingen en services om ze veilig aan je site te koppelen. Ontwikkelaars kunnen gebruikmaken van het OAuth2-authenticatiesysteem
    		van WordPress.com en de WordPress.com REST API om de inhoud van je site te beheren en hier toegang voor te krijgen.

en: Authorized %d and activated default modules.
nl: %d heeft toestemming gekregen en standaardmodules zijn geactiveerd.

en: Authorized %d.
nl: %d heeft toestemming gekregen.

en: Authors
nl: Auteurs

en: Automatic Update
nl: Automatische updates

en: Automatically clear spam from your comments and forms so you can get back to your business.
nl: Verwijder spam automatisch uit reacties en formulieren, zodat jij je alleen op je eigen werk hoeft te richten.

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
nl: Maak automatisch twee sitemap-bestanden aan waarin de URL's van berichten en pagina's op je site worden opgesteld.
    		Hierdoor wordt het voor zoekmachines (zoals Google) eenvoudiger om je site toe te voegen aan relevante zoekresultaten.

en: Automatically optimize your site for mobile. Jetpack's mobile theme uses the header image,
    		background, and widgets from your current theme. Post format support means your photos and galleries
    		will also look fantastic.
nl: Optimaliseer je site automatisch voor mobiele apparaten. Het mobiele thema van Jetpack maakt gebruik van de afbeelding in de koptekst,
    		de achtergrond en de widgets van je huidige thema. Ondersteuning van de berichtindeling betekent dat je foto's en galerijen
    		er ook fantastisch uit zullen zien.

en: Automatically share your posts to social networks
nl: Deel je berichten automatisch via social media

en: Automatically use first image in post
nl: Automatisch eerste afbeelding in bericht gebruiken

en: Automattic's Privacy Policy
nl: Privacybeleid van Automattic

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Autoplay between slides
nl: Automatisch afspelen tussen dia's

en: Autoplay video on page load
nl: Speel de video automatisch af bij het laden van de pagina

en: Autosave encountered an unexpected error
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden bij automatisch opslaan

en: Available Services
nl: Beschikbare services

en: Avatar Size (px):
nl: Avatar-grootte (pixels):

en: Awaiting credentials
nl: Wachten op inloggegevens

en: Back to Jetpack Dashboard
nl: Terug naar Jetpack-dashboard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Backs up your site to the global WordPress.com servers, allowing you to restore your content in the event of an emergency or error.
nl: Maakt back-ups van je site op de algemene servers van WordPress.com, zodat je je content kunt herstellen in geval van nood of bij fouten.

en: Backup & Scan data correctly received.
nl: Back-up- en scangegevens zijn opgehaald.

en: Backups and Scan are being configured for your site.
nl: Back-ups en Scannen worden geconfigureerd voor je site.

en: Banner at the top of my site
nl: Banner bovenaan mijn site

en: Banner text
nl: Bannertekst

en: Because there are many pending subscriptions for this email address, we have blocked the subscription. Please <a href="%s">activate or delete</a> pending subscriptions before attempting to subscribe.
nl: Omdat er veel abonnementen voor dit e-mailadres in behandeling zijn, hebben we het abonnement geblokkeerd. <a href="%s">Activeer of verwijder</a> de abonnementen die in behandeling zijn voordat je je probeert te abonneren.

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
nl: Log in op je Jetpack-site voordat we doorgaan.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
nl: Ververs de volgende verbinding(en) voordat je op Publiceren klikt, om te garanderen dat we het bericht kunnen Publicizen:

en: Best overall day
nl: Beste dag in totaal

en: Better results on search engines and social media.
nl: Verbeterde zoekresultaten bij zoekmachines en social media.

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
nl: Grote update voor iPhone/iPad nu beschikbaar

en: Black
nl: Zwart

en: Black and white
nl: Zwart en wit

en: Blog Archives
nl: Site-archief

en: Blog Display
nl: Blog-weergave

en: Blog ID.
nl: Blog-ID.

en: Blog Posts
nl: Blogberichten

en: Blog Stats
nl: Blogstatistieken

en: Blog Subscriptions
nl: Blog-abonnementen

en: Blog URL:
nl: Blog-URL:

en: Blog follow email text
nl: E-mailtekst voor blogvolger

en: Blue
nl: Blauw

en: Border Color (hex):
nl: Randkleur (hex):

en: Both `pass` and `kpri` fields cannot be blank.
nl: Zowel het veld `pass` als `kpri` mag niet leeg zijn.

en: Bottom
nl: Onder

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
nl: Breng de mogelijkheden van de WordPress.com-cloud naar het zelfgehoste WordPress. Jetpack maakt het mogelijk je blog te verbinden met een WordPress.com-account om de uitgebreide mogelijkheden te gebruiken die normaal alleen beschikbaar zijn voor WordPress.com-gebruikers.

en: Browse premium themes
nl: Zoek door premium thema's

en: Brute force attack protection and downtime monitoring
nl: Bescherming tegen brute force-aanvallen en downtime monitoring

en: Build your Jetpack site with blocks
nl: Breid je Jetpack-site uit met blokken

en: Built-in Performance
nl: Geïntegreerde prestaties

en: Business Hours
nl: Openingstijden

en: Button Color Settings
nl: Kleureninstellingen knoppen

en: Button Style
nl: Knopstijl

en: Button allowing you to sell subscription products.
nl: Knop waarmee je abonnementsproducten kunt verkopen.

[ctx: Button caption]
en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

[ctx: Button caption]
en: Saving…
nl: Opslaan…

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
nl: Toevoegen

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Button text
nl: Knoptekst

en: By activating ads, you agree to the Automattic Ads {{link}}Terms of Service{{/link}}.
nl: Door advertenties te activeren, ga je akkoord met de {{link}}Servicevoorwaarden{{/link}} van Automattic Ads.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
nl: Door een contactformulier toe te voegen kunnen de lezers feedback aan je geven. Alle feedback wordt automatisch gescand op spam en legitieme feedback zal naar je gemaild worden.

en: By clicking the <strong>Set up Jetpack</strong> button, you agree to our <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">share details</a> with WordPress.com.
nl: Door op de knop <strong>Jetpack configureren</strong> te klikken, ga je akkoord met onze <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Servicevoorwaarden</a> en met het <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">delen van informatie</a> met WordPress.com.

en: By clicking the button below, you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and to {{shareDetailsLink}}share details{{/shareDetailsLink}} with WordPress.com.
nl: Door op onderstaande knop te klikken, ga je akkoord met onze {{tosLink}}servicevoorwaarden{{/tosLink}} en met het {{shareDetailsLink}}delen van informatie{{/shareDetailsLink}} met WordPress.com.

en: By default ads are shown at the end of every page, post, or the first article on your front page. You can also add them to the top of your site and to any widget area to increase your earnings!
nl: Advertenties worden standaard weergegeven aan het einde van elke pagina, elk bericht of bij het eerste artikel op je voorpagina. Je kunt ze ook toevoegen bovenaan je site en aan elk widget-gebied om je inkomsten te verhogen!

en: By disconnecting %(siteName)s from WordPress.com you will no longer have access to the following:
nl: Door %(siteName)s los te koppelen van WordPress.com, heb je niet langer toegang tot de volgende opties:

en: CSS Migrated from Jetpack:
nl: CSS gemigreerd vanuit Jetpack:

en: CSS Revisions
nl: CSS-revisies

en: CSS Stylesheet Editor
nl: CSS-stylesheeteditor

en: Calendar
nl: Kalender

en: Can I add more fields?
nl: Kan ik meer velden toevoegen?

en: Can I send a notification to more than one person?
nl: Kan ik een bericht naar meer dan één persoon sturen?

en: Can I view my feedback within WordPress?
nl: Kan ik mijn feedback binnen WordPress bekijken?

en: Can not cancel a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
nl: Pakket annuleren kan niet in veilige modus. Zie: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not provision a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
nl: Het is niet mogelijk om een abonnement te verlengen in de veilige modus. Zie: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can the current user refresh the Publicize Connection?
nl: Kan de huidige gebruiker de Publicize-verbinding vernieuwen?

en: Can't connect to Mapbox
nl: Kan geen verbinding maken met Mapbox

en: Can't write files
nl: Kan geen bestanden schrijven

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
nl: Cookie-herverwijzingen niet gelukt, omdat de headers al verzonden zijn.

en: Cannot load blog information at this time.
nl: Er kan op dit moment geen bloginformatie geladen worden.

en: Cannot load blog posts at this time.
nl: Er kunnen op dit moment geen blogberichten geladen worden.

en: Cannot parse URL %s
nl: Kan URL %s niet ontleden

en: Cannot use global flag on non-multisites
nl: De globale vlag kan niet worden gebruikt op niet-multisites

en: Caption
nl: Bijschrift

[ctx: Caption for a button to set up a feature.]
en: Set up
nl: Instellen

en: Caption:
nl: Bijschrift:

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Carousel color scheme
nl: Carousel-kleurenschema

en: Category
nl: Categorie

en: Caution:
nl: Waarschuwing:

en: Cellular phone
nl: Mobiele telefoon

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Change logo
nl: Logo wijzigen

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
nl: Wijzig of je bezoekers zich kunnen abonneren op je berichten of reacties of beide.

en: Chart stats by
nl: Statistiekgrafieken door

en: Chat bubbles representing getting in touch with support
nl: Tekstballonnen die staan voor het contact opnemen met ondersteuning

en: Cheatin' uh?
nl: Wil je valsspelen?

en: Check for Spam
nl: Controleer op spam

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
nl: Vink het bovenstaande vakje aan om iedere nieuwe set berichten die via Oneindig scrollen op te nemen als paginaweergave in Google Analytics.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
nl: Aanvinken om berichten te laden terwijl je scrolt. Deselecteren om knop weer te geven voor het laden van berichten

en: Checkbox
nl: Selectievak

en: Checkbox Group
nl: Selectievak-groep

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
nl: Inclusief onderliggend

en: Checkbox with Multiple Items
nl: Selectievakje met meerdere items

en: Checking
nl: Controleren

en: Checking key…
nl: Sleutel wordt gecontroleerd…

en: Checking site status…
nl: De status van je site wordt gecontroleerd…

en: Checking status for %s
nl: Status controleren voor %s

en: Checking your spam protection…
nl: Je spambescherming wordt gecontroleerd…

en: Choose
nl: Kiezen

en: Choose Images
nl: Afbeeldingen kiezen

en: Choose Multiple
nl: Meerdere kiezen

en: Choose a field:
nl: Kies een veld:

en: Choose a taxonomy:
nl: Kies een taxanomie:

en: Choose an interval:
nl: Kies een interval:

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
nl: Kies tussen een volledig bericht of een samenvatting voor de blog- en archiefpagina's of kies de combinatie van samenvatting en volledige berichten: de standaardcombinatie van je thema.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
nl: Maak een keuze tussen een volledig bericht of een samenvatting voor de blog- en archiefpagina's.

en: Choose from a set of visibility options for sidebar widgets such as showing them only certain categories,
    		only on error pages, or only search results pages. You can also do the reverse and choose to hide them on certain pages.
nl: Kies uit een set zichtbaarheidsopties voor sidebar-widgets. Je kunt ze alleen in bepaalde categorieën weergeven,
    		alleen op bepaalde foutpagina's of alleen op pagina's met zoekresultaten. Je kunt ook het tegenovergestelde doen en ervoor kiezen ze op bepaalde sites te verbergen.

en: Choose from the most used Labels
nl: Kies uit de meest gebruikte labels

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Choose logo
nl: Logo kiezen

en: Choose one
nl: Kies een optie

en: Choose several
nl: Meerdere opties kiezen

en: Choose which plugins to auto-update
nl: Kies welke plugins automatisch moeten worden bijgewerkt

en: Circles
nl: Cirkels

en: City
nl: Stad

en: Cleaned up %d video. | Cleaned up a total of %d videos.
nl[0]: %d video opgeruimd.
nl[1]: In totaal %d video's opgeruimd.

en: Cleared all whitelisted IPs
nl: Alle IP-adressen zijn uit de whitelist verwijderd

en: Click "Set Up" to finish installation.
nl: Klik op 'Instellen' om de installatie af te ronden.

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click here for more information
nl: Klik hier voor meer informatie

en: Click to Press This!
nl: Klik voor Press This.

en: Click to autoplay the presentation!
nl: Klik om de presentatie automatisch af te spelen.

en: Click to email this to a friend
nl: Klik om dit te e-mailen naar een vriend

en: Click to follow this blog and receive notifications of new posts by email.
nl: Klik hier om deze blog te volgen en per e-mail meldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

en: Click to print
nl: Klik om af te drukken

en: Click to share on %s
nl: Klik om te delen op %s

en: Click to share on Facebook
nl: Klik om te delen op Facebook

en: Click to share on LinkedIn
nl: Klik om op LinkedIn te delen

en: Click to share on Pinterest
nl: Klik om op Pinterest te delen

en: Click to share on Pocket
nl: Klik om te delen op Pocket

en: Click to share on Reddit
nl: Klik om te delen met Reddit

en: Click to share on Skype
nl: Klik om op Skype te delen

en: Click to share on Telegram
nl: Klik om te delen op Telegram

en: Click to share on Tumblr
nl: Klik om op Tumblr te delen

en: Click to share on Twitter
nl: Klik om te delen met Twitter

en: Click to share on WhatsApp
nl: Klik om te delen op WhatsApp

en: Click to view detailed stats.
nl: Klik om gedetailleerde statistieken weer te geven.

en: Click to view slideshow.
nl: Klik hier om de diashow te bekijken.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close and accept
nl: Sluiten en bevestigen

en: Closed
nl: Gesloten

en: Closing
nl: Gesloten vanaf

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Color scheme.
nl: Kleurenschema.

en: Colors
nl: Kleuren

en: Columns
nl: Kolommen

en: Come work with us
nl: Werk samen met ons

en: Comic
nl: Strip

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
nl: Conceptstrip bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Strip voorvertonen</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
nl: Strip gepubliceerd. <a href="%s">Strip bekijken</a>

en: Comic restored to revision from %s
nl: Strip teruggezet naar revisie van %s

en: Comic saved.
nl: Strip opgeslagen.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
nl: Strip ingepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Strip voorvertonen</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
nl: Strip ingediend. <a target="_blank" href="%s">Strip voorvertonen</a>

en: Comic updated.
nl: Strip bijgewerkt.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
nl: Strip bijgewerkt. <a href="%s">Strip bekijken</a>

en: Comics
nl: Strips

en: Comics list
nl: Comicslijst

en: Comics list navigation
nl: Navigatie in de comicslijst

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment Form
nl: Reactieformulier

en: Comment Likes are
nl: Reactie-likes staan

en: Comment cache problem?
nl: Probleem met de reactiecache?

en: Comment follow email text
nl: E-mailtekst voor reactievolger

en: Comment form introduction
nl: Introductie reactieformulier

en: Comment navigation
nl: Navigatie door reacties

en: Comment not found
nl: Reactie niet gevonden

en: Comment: %s
nl: Reactie: %s

en: Commenting as %s
nl: Reageert als %s

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments are not allowed.
nl: Reacties zijn niet toegestaan.

en: Comments on this post are closed.
nl: Reacties op dit bericht zijn gesloten.

en: Compact, but powerful. Add a select box with several items.
nl: Compact, maar krachtig. Voeg een selectievak met verschillende items toe.

en: Complement WordPress.com’s stats with Google’s in-depth look at your visitors and traffic patterns.
nl: Vul de statistieken van WordPress.com aan met een gedetailleerd overzicht van Google, waarin je bezoekers en verkeer worden weergegeven.

en: Complete Jetpack Setup
nl: Jetpack-configuratie voltooien

en: Compose content the way you want to and streamline your publishing experience.
nl: Stel op jouw manier content op en stroomlijn je publiceer-ervaring.

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
nl: Stel berichten en reacties op met links, lijsten en andere stijlen die gebruikmaken van normale tekens en
    		leestekens. Een snelle en eenvoudige manier om tekst te formatteren zonder HTML of codering te gebruiken.

en: Compose using shortcodes to embed media from popular sites
nl: Opstellen met shortcode om media te embedden vanaf populaire sites

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure Google Analytics
nl: Configureer Google Analytics

en: Configure related posts in the Customizer
nl: Gerelateerde berichten in het aanpassingsmenu configureren

en: Configure site SEO
nl: SEO van site configureren

en: Configure your Google Analytics settings
nl: Instellingen van je Google Analytics configureren.

en: Configure your SEO settings
nl: Configureer je SEO-instellingen

en: Configure your Security Scans
nl: Configureer je beveiligingsscans

en: Configure your notification settings
nl: Configureer je meldingsinstellingen

en: Configure your sharing buttons
nl: Je deelknoppen configureren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Safe Mode
nl: Bevestig Veilige modus

en: Congrats, you&rsquo;re subscribed! You&rsquo;ll get an email with the details of your subscription and an unsubscribe link.
nl: Gefeliciteerd, je bent geabonneerd! Je ontvangt een e-mail met de details van je abonnement en een link om het abonnement op te zeggen.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect an account
nl: Een account koppelen

en: Connect and select the accounts where you'd like to share your post.
nl: Koppel en selecteer de accounts waarmee je je bericht wilt delen.

en: Connect and share your posts on %s
nl: Verbinden en je berichten delen op %s

en: Connect social media services to automatically share new posts.
nl: Verbind social media services zodat nieuwe berichten automatisch worden gedeeld.

en: Connect to
nl: Verbinden met

en: Connect to Stripe or set up an account
nl: Koppel met Stripe of maak een account aan

en: Connect your account to WordPress.com to view more stats
nl: Koppel je account aan WordPress.com om meer statistieken te bekijken

en: Connect your site to Google Analytics in seconds with Jetpack Premium or Professional.
nl: Koppel je site binnen enkele seconden aan Google Analytics met een Jetpack Premium of Professional abonnement.

en: Connect your social media accounts
nl: Koppel je social media-accounts

en: Connect your website to the social media networks you use and share your content across all your social accounts with a single click. When you publish a post, it will appear on all connected accounts.
nl: Koppel je website aan de socialmedianetwerken waarvan je gebruikmaakt en deel je content met al je socialmedia-accounts met één druk op de knop. Wanneer je een bericht publiceert, wordt dit op alle gekoppelde accounts weergegeven.

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected as {{span}}%(username)s{{/span}}
nl: Verbonden als {{span}}%(username)s{{/span}}

en: Connection test failed (#%1$s: %2$s)
nl: Verbindingstest mislukt (#%1$s: %2$s)

en: Connection test failed (empty response body)
nl: Verbindingstest mislukt (reactie zonder tekst)

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Contact Form URL:
nl: Contactformulier-URL:

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Contact Info & Map
nl: Contactgegevens en kaart

en: Contact form fields
nl: Velden contactformulier

en: Contact form information
nl: Gegevens contactformulier

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
nl: Neem contact op

en: Content Options
nl: Opties voor inhoud

en: Continue &rarr;
nl: Ga verder &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nl: Doorgaan met het lezen van<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Control block visibility based on how often a visitor has viewed the page.
nl: Stel de zichtbaarheid van het blok in op basis van hoe vaak een bezoeker de pagina heeft bekeken.

en: Convert to Comic
nl: Converteren naar een strip

en: Convert to Post
nl: Converteren naar een bericht

en: Cookie Policy
nl: Cookiebeleid

en: Cookies & Consents Banner
nl: Banner voor cookies en toestemmingen

en: Copied!
nl: Gekopieerd

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy this post.
nl: Dit bericht kopiëren.

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Could not activate %s
nl: Activeren van %s mislukt

en: Could not calculate resized image dimensions
nl: Kan de afmetingen van afbeeldingen met een ander formaat niet berekenen

en: Could not check updates for plugins on this site.
nl: Plugins op updates controleren mislukt op deze site.

en: Could not confirm migration.
nl: Kan migratie niet bevestigen.

en: Could not confirm new owner.
nl: Kan nieuwe eigenaar niet bevestigen.

en: Could not confirm safe mode.
nl: Kan veilige modus niet bevestigen.

en: Could not connect to VaultPress.
nl: Kan geen verbinding maken met VaultPress.

en: Could not connect to WordPress.com
nl: Kan geen verbinding maken met WordPress.com.

en: Could not delete sync error option.
nl: Kan optie voor synchronisatiefout niet verwijderen.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
nl: Geen VideoPress-uploadtoken verkregen. Probeer het later nogmaals.

en: Could not retrieve Backup & Scan data.
nl: Back-up- en scangegevens ophalen niet mogelijk.

en: Could not retrieve site activity.
nl: Site-activiteit kon niet worden opgehaald.

en: Could not start a new full sync
nl: Nieuwe volledige synchronisatie kon niet worden gestart

en: Could not start a new full sync with modules: %s
nl: Nieuwe volledige synchronisatie met modules kon niet worden gestart: %s

en: Count logged in page views from
nl: Aantal ingelogde paginaweergaven van

en: Count the page views of registered users who are logged in.
nl: De paginaweergaves van ingelogde geregistreerde bezoekers tellen.

en: Country
nl: Land

en: Create Post by Email address
nl: Bericht aanmaken per e-mailadres

en: Create Share Button
nl: Creëer deel-knop

en: Create a Jetpack account to use this feature
nl: Creëer een Jetpack-account om deze functie te gebruiken

en: Create a Jetpack account to view your email followers
nl: Creëer een Jetpack-account om je e-mailvolgers te bekijken

en: Create a new post based on an existing post.
nl: Een nieuw bericht aanmaken op basis van een bestaand bericht.

en: Create account
nl: Account maken

en: Create address
nl: Adres aanmaken

en: Create an account or log in to Mapbox.
nl: Maak een account aan of log in bij Mapbox.

en: Create full-screen carousel slideshows for the images in your posts and pages. Carousel galleries are mobile-friendly and encourage site visitors to interact with your photos.
nl: Maak Carousel-diavoorstellingen op volledige schermgrootte voor de afbeeldingen in je berichten en pagina's. Carousel-galerijen zijn geschikt voor mobiel en moedigen bezoekers van je site aan om je foto's te bekijken.

en: Create one on PayPal
nl: Maak er een aan op PayPal

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
nl: Maak eenvoudige contactformulieren aan, zonder codering te gebruiken. Je kunt gebruikmaken van meerdere formulieren en wanneer
    		een gebruiker deze inzendt, wordt zijn/haar feedback rechtstreeks naar je e-mailadres verzonden. Als Akismet actief is, worden inzendingen
    		automatisch gefilterd op spam.

en: Creating product has failed.
nl: Aanmaken product mislukt.

en: Cron will run at: %s GMT
nl: Cron wordt uitgevoerd op: %s GMT

en: Currency
nl: Valuta

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
nl[0]: Er moet momenteel %s reactie worden goedgekeurd. Ga naar het beheerdersscherm:
nl[1]: Er moeten momenteel %s reacties worden goedgekeurd. Ga naar het beheerdersscherm:

en: Currently Reading
nl: Aan het lezen

en: Currently in {{a}}Development Mode{{/a}} (some features are disabled) because: {{reasons/}}
nl: Op dit moment in {{a}}ontwikkel modus{{/a}} (sommige functies zijn uitgeschakeld) omdat: {{reasons/}}

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS
nl: Aangepast CSS

en: Custom CSS Stylesheet
nl: Aangepaste CSS-stylesheet

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
nl: Aangepaste CSS wordt nu beheerd in het Aanpassingsmenu.

en: Custom Email Address
nl: Aangepast e-mailadres

en: Custom Message:
nl: Aangepast bericht

en: Custom URL:
nl: Aangepaste URL:

en: Custom ads.txt entries
nl: Aangepaste ads.txt-items

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom sharing services added by user.
nl: Aangepaste deel-services toegevoegd door gebruiker.

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Customer Name
nl: Klantnaam

en: Customer Testimonials
nl: Klantaanbevelingen

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize Search Widget
nl: Pas zoek widget aan

en: Customize Testimonials Archive
nl: Aanbevelingsarchief aanpassen

en: Customize your message
nl: Pas je bericht aan

en: Customize your social posting schedule.
nl: Pas je schema voor berichten op social media aan.

en: DOWN
nl: OMLAAG

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Daily archives
nl: Dagarchieven

en: Daily backup of all your site data with unlimited space and one-click restores
nl: Dagelijkse back-ups van al jouw site data met onbeperkte ruimte en herstellen met een enkele klik

en: Daily backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, automated security scanning, and priority support
nl: Realtime backup van al jouw site data met onbeperkte ruimte, één-klik herstel, automatische beveiligingsscan en ondersteuning met voorrang

en: Daily backups, spam filtering, and priority support.
nl: Dagelijkse backups, spamfilter en prioriteitsondersteuning.

en: Daily, automated backups (unlimited storage)
nl: Dagelijkse, geautomatiseerde back-ups (onbeperkte opslag)

en: Daily, automated malware scanning
nl: Dagelijkse, geautomatiseerde malwarescans

en: Daily, automated malware scanning with automated resolution
nl: Dagelijks geautomatiseerd scannen op malware met geautomatiseerde oplossing

en: Dark
nl: Donker

[ctx: Dashboard widget header]
en: Account connection
nl: Verbinding account

[ctx: Dashboard widget header]
en: Site connection
nl: Verbinding site

en: Date
nl: Datum

en: Date GMT
nl: Datum GMT

en: Date Picker
nl: Datumkiezer

en: Day
nl: Dag

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivating %(slug)s…
nl: %(slug)s wordt gedeactiveerd…

en: Debug Info
nl: Foutopsporingsinfo

en: Debugging Center
nl: Debug-centrum

en: Default
nl: Standaard

en: Default Checked State
nl: Standaard aangevinkte status

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
nl: Nieuw veld

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
nl: Eerste optie

en: Default sort order:
nl: Standaard sorteervolgorde:

en: Delay between transitions (in seconds)
nl: Vertraging tussen overgangen (in seconden)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Field
nl: Veld verwijderen

en: Delete Marker
nl: Marker verwijderen

en: Delete Option
nl: Optie verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete Post by Email address
nl: Bericht verwijderen per e-mailadres

en: Delete Product
nl: Verwijder product

en: Delete custom sharing service.
nl: Verwijder aangepaste deel-service.

en: Delete it: %s
nl: Markeren voor verwijdering: %s

en: Delete this item permanently
nl: Dit item permanent verwijderen

en: Deleted %1$d %2$s options
nl: %1$d %2$s-opties verwijderd

en: Deleted %1$d %2$s options from %3$s
nl: %1$d %2$s-opties verwijderd van %3$s

en: Deleted option: %s
nl: Verwijderde optie: %s

en: Describe your item in a few words
nl: Beschrijf je artikelen in een paar woorden

en: Describe your subscription in a few words
nl: Beschrijf je abonnement in een paar woorden

en: Description
nl: Omschrijving

en: Design the perfect website
nl: Ontwerp de perfecte website

en: Detailed information
nl: Gedetailleerde informatie

en: Diagnostic information helpful to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">your Jetpack Happiness team<span class="screen-reader-text">%2$s</span></a>
nl: Diagnostische informatie die nuttig is voor <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">je Jetpack Happiness-team<span class="screen-reader-text">%2$s</span></a>

en: Did the Publicize Connection test pass?
nl: Is de Publicize-verbindingstest geslaagd?

en: Disable Automatic Updates
nl: Automatische updates uitschakelen

en: Disable CSS and JS
nl: Schakel CSS en JS uit

en: Disable Post By Email
nl: Deactiveer bericht per e-mail

en: Disable development mode.
nl: Ontwikkelingsmodus uitschakelen.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled automatic updates on %d plugin. | Disabled automatic updates on %d plugins.
nl[0]: Automatische updates zijn uitgeschakeld bij %d plugin.
nl[1]: Automatische updates zijn uitgeschakeld bij %d plugins.

en: Disabling site accelerator…
nl: Siteversneller uitschakelen...

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnect Jetpack
nl: Jetpack loskoppelen

en: Disconnecting Jetpack
nl: Jetpack wordt losgekoppeld

en: Disconnecting all connections to %s.
nl: Alle verbindingen met %s worden verbroken.

en: Discover
nl: Ontdekken

en: Discussion
nl: Reacties

en: Dismiss this notice
nl: Negeer deze melding

en: Dismiss this notice.
nl: Verberg deze melding.

en: Display Header Text
nl: Headertekst weergeven

en: Display WordPress Posts
nl: Toon WordPress-berichten

en: Display a banner for EU Cookie Law and GDPR compliance.
nl: Een banner weergeven voor de EU-cookiewet en naleving van de AVG.

en: Display a countdown to a certain date.
nl: Plaats een countdown tot een bepaalde datum.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
nl: Toon een map met locatie, openingstijden en contactinformatie.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
nl: Geef een mini-versie van je Gravatar-profiel weer

en: Display a photo gallery or slideshow
nl: Een fotogalerij of diashow weergeven

en: Display ads below posts on
nl: Geef advertenties weer onder berichten op

en: Display ads on archive pages?
nl: Advertenties op archiefpagina's weergeven?

en: Display ads on pages?
nl: Advertenties op pagina's weergeven?

en: Display ads on posts?
nl: Advertenties op berichten weergeven?

en: Display ads on the front page?
nl: Advertenties op de voorpagina weergeven?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
nl: Alle auteurs weergeven (inclusief degenen die geen bericht hebben geschreven)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
nl: Al je galerie-afbeeldingen in een flitsend mozaïek weergeven.

en: Display an ad unit at the top of each page.
nl: Geef een advertentie weer aan de bovenkant van elke pagina.

en: Display an ad unit at the top of your site.
nl: Geef een advertentie weer aan de bovenkant van je site.

en: Display an image in your sidebar
nl: Vertoon een afbeelding in de zijbalk

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
nl: Toon een officiële widget met ingesloten Twitter-tijdlijn.

en: Display as:
nl: Weergeven als

en: Display author
nl: Auteur weergeven

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
nl: Blogauteurs met avatars en recente berichten weergeven.

en: Display categories
nl: Categorieën weergeven

en: Display comment link
nl: Reactielink weergeven

en: Display context (category or tag)
nl: Context weergeven (categorie of tag)

en: Display date
nl: Datum weergeven

en: Display date when entry was published.
nl: Datum van publicatie item weergeven.

en: Display entry's category or tag.
nl: Categorie of tag van item weergeven.

en: Display images in a full-screen carousel gallery
nl: Geef afbeeldingen in een Carousel-galerij op volledige schermgrootte weer

en: Display images in full-size carousel slideshow.
nl: Afbeeldingen weergeven in carrousel-diavoorstelling op volledig formaat.

en: Display members of your site's community.
nl: Toon leden van de community van je site.

en: Display multiple images in an elegantly organized tiled layout.
nl: Meerdere afbeeldingen in een elegant ingedeelde tegellay-out weergeven.

en: Display on blog and archives
nl: Weergeven op blog en archieven

en: Display on pages
nl: Weergeven op pagina's

en: Display on single posts
nl: Weergave op enkele berichten

en: Display on single projects
nl: Tonen op enkele projecten

en: Display opening hours for your business.
nl: Openingstijden voor je bedrijf weergeven.

en: Display second ad below post?
nl: Tweede advertentie onder bericht weergeven?

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
nl: Toon het menu delen en sta de kijkers toe deze video in te bedden of te downloaden

en: Display tags
nl: Geef tags weer

en: Display thumbnails
nl: Miniatuurafbeeldingen weergeven

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
nl: Geef komende evenementen op de iCalendar-feed weer.

en: Display your books from Goodreads
nl: Je boeken van Goodreads weergeven

en: Display your recent Flickr photos.
nl: Geef je recente Flickr-foto's weer.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
nl: Geeft een lijst weer met recente berichten van een ander WordPress.com- of met Jetpack-ingeschakeld blog.

en: Displays high-quality ads on your site that allow you to earn income.
nl: Geeft hoogwaardige advertenties weer op je site, zodat je geld kunt verdienen.

en: Displays information on your site activity, including visitors and popular posts or pages.
nl: Geeft informatie over activiteit op je site weer, waaronder de bezoekersaantallen en populaire berichten of pagina's.

en: Do I need to fill this out?
nl: Moet ik dit invullen?

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
nl: Geef geen tags weer in berichtdetails en tag-wolken.

en: Do not track.
nl: Niet volgen.

en: Domains
nl: Domeinen

en: Don&#8217;t send this to subscribers
nl: Verzend dit niet naar abonnees

en: Don't display a badge (just the campaign)
nl: Geen badge weergeven (alleen de campagne)

en: Don't show the Reblog button on posts
nl: Toon de Reblog-knop niet bij berichten

en: Don't use the theme's original CSS.
nl: Gebruik niet de oorspronkelijke CSS van het thema.

en: Download
nl: Downloaden

en: Download the free apps
nl: Download de gratis apps

en: Drag and drop available services here.
nl: Beschikbare services hierheen verslepen.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
nl: Versleep de diensten die je wilt activeren in de box hieronder.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
nl: Versleep afbeeldingen, upload nieuwe of selecteer bestanden vanuit je bibliotheek.

en: Drag up or down
    to re-arrange
nl: Sleep naar boven of naar beneden
    om te herschikken

en: Drop down
nl: Uitklaplijst

en: Drop images to upload
nl: Sleep afbeeldingen hierheen om ze te uploaden

en: Dropdown
nl: Vervolgkeuze

en: Duplicate existing posts, pages, Testimonials, and Portfolios. All the content will be copied including text, featured images, sharing settings, and more.
nl: Kopieer bestaande berichten, pagina's, testimonials en portfolio's. Alle content wordt gekopieerd, inclusief tekst, aanbevolen afbeeldingen, instellingen voor delen en meer.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
nl: Iedere module heeft een link Inschakelen of Uitschakelen, zodat je per module kunt in- of uitschakelen.

en: Earn income by adding high quality ads to your post
nl: Verdien geld door hoogwaardige advertenties aan je bericht toe te voegen

en: Easily and safely embed media from YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud, and more. Just enter the appropriate shortcode directly into the
    		editor and click “Publish.”
nl: Integreer media eenvoudig en veilig vanuit YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud en meer. Voer de bijbehorende shortcode rechtstreeks in de
    		editor in en klik op 'Publiceren'.

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
nl: Laat gemakkelijk al je berichten opvallen met de <a href="%1$s">'uitgelichte' tag</a> of een tag van je keuze. Het thema ondersteunt maximaal %2$s berichten in het uitgelichte contentgebied.

en: Easily log in to the WordPress.com app by clicking the link we'll send to the email address on your account.
nl: Log eenvoudig in op de WordPress.com-app door op de link te klikken die we naar het e-mailadres op je account hebben verzonden.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit CSS
nl: CSS bewerken

en: Edit Comic
nl: Strip bewerken

en: Edit Gallery
nl: Galerij bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Edit Menu Item
nl: Menu-item bewerken

en: Edit Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bewerken

en: Edit Menu Section
nl: Menusectie bewerken

en: Edit Project
nl: Project bewerken

en: Edit Project Tag
nl: Project-tag bewerken

en: Edit Project Type
nl: Projecttype bewerken

en: Edit Selected
nl: Bewerk geselecteerde

en: Edit Slideshow
nl: Diapresentatie bewerken

en: Edit Testimonial
nl: Aanbeveling bewerken

en: Edit Your Profile
nl: Je profiel bewerken

en: Edit this new field
nl: Dit nieuwe veld bewerken

en: Edit video
nl: Video bewerken

en: Effects
nl: Effecten

en: Either upgrade the user or disconnect and reconnect Jetpack.
nl: Upgrade de gebruiker of koppel Jetpack los en koppel deze daarna opnieuw.

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Address:
nl: E-mailadres

en: Email Placeholder
nl: E-mailplaceholder

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email check failed, please try again
nl: E-mail-controle mislukt, probeer het opnieuw

en: Email feedback settings
nl: Feedback-instellingen e-mail

en: Email me a link to log in to the app
nl: E-mail me een link om in te loggen op de app

en: Email me whenever
nl: Stuur mij een e-mail als

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Email settings
nl: E-mailinstellingen

en: Email subject line
nl: Onderwerpregel e-mail

en: Email: %s
nl: E-mail: %s

en: Embedding…
nl: Invoegen …

en: Empty Spam
nl: Spambox leegmaken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Automatic Updates
nl: Automatische updates inschakelen

en: Enable Lazy Loading for images
nl: Lazy-loading voor afbeeldingen inschakelen

en: Enable Markdown use for comments.
nl: Het gebruik van Snelle stijl voor reacties inschakelen.

en: Enable Portfolio Projects for this site.
nl: Portfolioprojecten inschakelen voor deze site.

en: Enable Post By Email
nl: Activeer bericht per e-mail

en: Enable Testimonials for this site.
nl: Aanbevelingen inschakelen voor deze site.

en: Enable WordPress REST API to unlock Jetpack's full potential!
nl: Schakel de WordPress REST API in om het volledige potentieel van Jetpack te ontgrendelen.

en: Enable ads and display an ad below each post
nl: Advertenties inschakelen en een advertentie onder elk bericht weergeven

en: Enable carousel
nl: Carrousel inschakelen

en: Enable comment likes.
nl: Likes op reacties ingeschakeld.

en: Enable high-speed, ad-free video player
nl: Razendsnelle videospeler zonder advertenties

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
nl: Berichttype Jetpack-portfolio in- of uitschakelen.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
nl: Berichttype Jetpack-testimonial in- of uitschakelen.

en: Enable site accelerator
nl: Siteversneller inschakelen

en: Enable the WordPress.com toolbar
nl: De WordPress.com-werkbalk inschakelen

en: Enable the “subscribe to comments” option on your comment form
nl: Schakel de optie 'abonneren op reacties' op je reactieformulier in

en: Enable the “subscribe to site” option on your comment form
nl: Schakel de optie 'abonneren op site' op je reactieformulier in

en: Enable widget visibility controls to display widgets only on particular posts or pages
nl: Zichtbaarheidsknoppen voor widgets inschakelen om widgets weer te geven in bepaalde berichten of pagina's

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled Services
nl: Geactiveerde services

en: Enabled Services and those hidden behind a button
nl: Ingeschakelde services en degene die verborgen zijn achter een knop

en: Enabled automatic updates on %d plugin. | Enabled automatic updates on %d plugins.
nl[0]: Automatische updates zijn ingeschakeld bij %d plugin.
nl[1]: Automatische updates zijn ingeschakeld bij %d plugins.

en: Enables a lightweight, mobile-friendly theme that will be displayed to visitors on mobile devices.
nl: Hiermee wordt een eenvoudig thema voor mobiele apparaten ingeschakeld dat wordt weergegeven voor bezoekers die mobiele apparaten gebruiken.

en: Enabling Site accelerator…
nl: Siteversneller inschakelen...

en: Enhance CSS customization panel
nl: CSS-aanpassingsscherm verbeteren

en: Enhance plain Gravatar images with information about a person (including a name,
    		bio, pictures, and contact info) when they leave a comment on one of your posts.
nl: Verbeter de standaard Gravatar-afbeeldingen met persoonsgegevens (zoals een naam,
    		bio, afbeeldingen en contactgegevens) wanneer ze een reactie achterlaten op een van je berichten.

en: Enhanced analytics for WooCommerce and Jetpack users.
nl: Verbeterde statistieken voor WooCommerce en Jetpack-gebruikers.

en: Enhanced search, powered by Elasticsearch, a powerful replacement for WordPress search.
nl: Geavanceerd zoeken, mogelijk gemaakt door Elasticsearch, een krachtige vervanging voor de WordPress-zoekfunctie.

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
nl: Voer de URL van een WordPress.com- of Jetpack-WordPress-website in.

en: Enter a search term to find settings or close search.
nl: Voer een zoekterm in om instellingen te vinden of sluit de zoekopdracht af.

en: Enter credentials
nl: Voer inloggegevens in

en: Enter text to use as headline.
nl: Voer tekst in die je als titel wilt gebruiken.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
nl: Voer de URL in van een 16x16px-pictogram dat je wilt gebruiken voor deze service.

en: Enter the customer's name here
nl: Voer de naam van de klant hier in.

en: Enter the email address associated with your PayPal account. Don’t have an account?
nl: Voer het e-mailadres in dat aan je PayPal-account is gekoppeld. Heb je nog geen account?

en: Enter the menu item's name here
nl: Voer de naam van het menu-item hier in

en: Enter your email
nl: Voer je e-mail in

en: Enter your email address
nl: Voer je e-mailadres in

en: Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.
nl: Vul je e-mailadres in om deze blog te volgen en per e-mail meldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
nl: Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

en: Error Details: %s
nl: Foutdetails: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID begint met een getal. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID is leeg. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID is geen scalaire grootheid. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error code: %s
nl: Foutcode: %s

en: Error connecting to API.
nl: Fout bij het verbinden met de API.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
nl: Foutmelding bij het verbinden met WordPress.com; code: %1$s, %2$s

en: Error creating %s
nl: Fout bij het aanmaken van %s

en: Error disabling site accelerator. %(error)s
nl: Fout bij uitschakelen siteversneller. %(error)s

en: Error enabling Site accelerator. %(error)s
nl: Fout bij inschakelen siteversneller. %(error)s

en: Error fetching contents of %s
nl: Fout bij het ophalen van inhoud van %s

en: Error fetching static.html. Try running:
nl: Foutmelding bij ophalen van static.html. Probeer het volgende uit te voeren:

en: Error in moving to Trash.
nl: Fout bij het verplaatsen naar de prullenbak.

en: Error in restoring from Trash.
nl: Fout tijdens herstellen vanuit de prullenbak.

en: Error loading profile
nl: Fout bij het laden van het profiel

en: Error regenerating %(slug)s address. %(error)s
nl: Fout bij het opnieuw genereren van %(slug)s-adres. %(error)s

en: Error regenerating Post by Email address. %(error)s
nl: Fout bij opnieuw genereren bericht per e-mailadres %(error)s

en: Error text
nl: Fouttekst

en: Error unlinking from WordPress.com. %(error)s
nl: Fout bij het ontkoppelen van WordPress.com. %(error)s

en: Error updating %(slug)s settings. %(error)s
nl: Fout bij het bijwerken van de instellingen voor %(slug)s. %(error)s

en: Error updating privacy settings. %(error)s
nl: Fout bij het bijwerken van privacy-instellingen. %(error)s

en: Error updating settings. %(error)s
nl: Fout tijdens bijwerken instellingen. %(fout)en)

en: Error writing new %s
nl: Fout bij schrijven van nieuwe %s

en: Error!
nl: Fout.

en: Error: please enter a valid email address.
nl: Fout: vul een geldig e-mailadres in.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
nl: Fout: vul de verplichte velden in (naam, e-mailadres).

en: Everything comes with a price tag these days. Please add a your product price.
nl: Tegenwoordig heeft alles een prijskaartje. Voeg je productprijs toe.

[ctx: Example: "412 Spam comments blocked"]
en: Spam comments blocked.
nl: Spamreacties geblokkeerd.

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
nl: Pagina

en: Excerpts
nl: Samenvattingen

en: Exif data shows viewers additional technical details of a photo, like its focal length, aperture, and ISO.
nl: Exif-data geeft bezoekers meer informatie over de technische gegevens van een foto, zoals de brandpuntsafstand, belichtingstijd en ISO.

en: Expand to update settings for how visits are counted and manage who can view this information.
nl: Vouw het menu uit om instellingen voor het tellen van bezoekers bij te werken en te beheren wie deze informatie kan inzien.

en: Expand your audience with pro SEO tools.
nl: Breid je publiek uit met professionele SEO-tools.

en: Expecting an array
nl: Er wordt een array verwacht

en: Explore free themes
nl: Ontdek gratis thema's

en: Export CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Export feedback as CSV
nl: Feedback exporteren als CSV-bestand

en: Facebook Page Plugin
nl: Facebookpagina-plugin

en: Facebook Page URL
nl: Facebookpagina-URL

en: Facebook supports Publicize connections to Facebook Pages, but not to Facebook Profiles. <a href="%s">Learn More about Publicize for Facebook</a>
nl: Facebook ondersteunt Publicize verbindingen naar Facebook pagina's, maar niet naar Facebook profielen. <a href="%s">Ontdek meer over Publicize voor Facebook</a>

en: Failed fetching rewind data. Try again later.
nl: Ophalen Rewind data mislukt. Probeer het later nogmaals.

en: Failed fetching site data. Try again later.
nl: Fout bij het ophalen van sitegegevens. Probeer het later nog eens.

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
nl: Fout bij het laden van vereiste afhankelijkheid Sharing_Service.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
nl: Het gebruikerstoken kon niet worden opgehaald bij WordPress.com.

en: Failed to send login email
nl: E-mail voor inloggen verzenden mislukt

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
nl: Verbindingstest mislukt (#%1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
nl: Verbindingstest mislukt (reactie zonder tekst)

en: Feature Info
nl: Functie-info

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Featured Content
nl: Uitgelichte inhoud

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Feed(s) to Display:
nl: Weer te geven feed(s):

en: Feedback ID %d could not be removed at this time.
nl: Feedback-ID %d kon op dit moment niet worden verwijderd.

en: Feedback discarded.
nl: Feedback verwijderd

en: Feedback(s) marked as spam
nl: Feedback gemarkeerd als spam

en: Fetching key…
nl: Sleutel wordt opgehaald…

en: Field Label
nl: Veldlabel

en: Field Settings
nl: Veldinstellingen

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Field type
nl: Veldtype

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
nl: Het aanpassen van bestanden is specifiek uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: Fill out my Wufoo form!
nl: Vul het Wufoo formulier in.

en: Filter Testimonials list
nl: Aanbevelingslijst filteren

en: Filter Type:
nl: Filter type:

en: Filter comics list
nl: Comicslijst filteren

en: Filter menu items list
nl: Menu-itemlijst filteren

en: Filter projects list
nl: Projectlijst filteren

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
nl: Kom erachter door alle plugins behalve Jetpack uit te schakelen. Als het probleem aanhoudt, is het geen plugin-probleem. Als het probleem opgelost is, schakel dan één voor één de plugins in totdat het probleem weer verschijnt - daar heb je de dader. Laat het ons weten en we proberen je te helpen.

en: Find threats early so we can help fix them fast.
nl: Spoor bedreigingen snel op, zodat wij je snel kunnen helpen ze te verwijderen.

en: Finished syncing to WordPress.com
nl: Synchroniseren naar WordPress.com voltooid

en: First option
nl: Eerste optie

en: First param must be string or empty
nl: De eerste parameter moet een tekenreeks zijn of leeg

en: Fix Jetpack's Connection
nl: Repareer de verbinding van Jetpack

en: Flickr Photos
nl: Flickr-foto's

en: Flickr RSS URL:
nl: Flickr RSS-URL:

en: Focal Length
nl: Focuslengte

en: Follow
nl: Volgen

en: Follow Blog
nl: Blog volgen

en: Follow Blog via Email
nl: Volg Blog via e-mail

en: Follow Button Text:
nl: Tekst volg-knop:

en: Follow Comments
nl: Reacties volgen

en: Follow Us
nl: Volg ons

en: Follow me on Twitter
nl: Volg me op Twitter

en: Followed Sites
nl: Gevolgde sites

en: Follower Settings
nl: Volger-instellingen

en: Food Menus
nl: Voedselmenu's

en: For GDPR compliance, please make sure your policy contains <a href="%s" target="_blank">privacy information relating to Jetpack Ads</a>.
nl: Om aan de AVG te voldoen, moet je ervoor zorgen dat je beleid <a href="%s" target="_blank">privacy-informatie met betrekking tot Jetpack Ads</a> bevat.

en: For automated, comprehensive scanning of security threats, please {{a}}install and activate{{/a}} VaultPress.
nl: {{a}}Installeer en activeer {{/a}} VaultPress voor geautomatiseerde, uitgebreide beveiligingsscans tegen bedreigingen.

en: For even more of our WordPress plugins, please <a href="https://profiles.wordpress.org/automattic/#content-plugins" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="jptracks" data-jptracks-name="jetpack_about_wporg_profile">take a look at our WordPress.org profile</a>.
nl: Kijk voor nog meer WordPress-plugins <a href="https://profiles.wordpress.org/automattic/#content-plugins" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="jptracks" data-jptracks-name="jetpack_about_wporg_profile">op ons WordPress.org-profiel</a>.

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
nl: Bijvoorbeeld kruidig, favoriet enz. <br /> Scheid labels door komma's

en: For example: event tickets, charitable donations, training courses, coaching fees, etc.
nl: Bijvoorbeeld: tickets voor evenementen, donaties aan een goed doel, trainingscursussen, kosten voor coaching, enz.

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
nl: Probeer onze <a href="%1$s">verbindingsdebugger</a> of <a href="%2$s" target="_blank">tips voor probleemoplossing</a> voor meer hulp.

en: For more information on how specific Jetpack features use data and track activity, please refer to our {{privacyCenterLink}}Privacy Center{{/privacyCenterLink}}.
nl: Voor meer informatie over hoe specifieke Jetpack-functies gegevens gebruiken en activiteit bijhouden, kun je ons {{privacyCenterLink}}Privacy-centrum{{/privacyCenterLink}} raadplegen.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For state-of-the-art spam defense, please {{a}}activate Akismet{{/a}}.
nl: {{a}}Activeer Akismet{{/a}} voor geavanceerde spam-bescherming.

en: For state-of-the-art spam defense, please {{a}}install Akismet{{/a}}.
nl: {{a}}Installeer Akismet{{/a}} voor geavanceerde spam-bescherming.

en: Form
nl: Formulier

en: Form Field
nl: Veld formulier

en: Form builder
nl: Formulierbouwer

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
nl[0]: %d beschikbare cronjob gevonden.
nl[1]: %d beschikbare cronjobs gevonden.

en: Found no available cron jobs.
nl: Geen beschikbare cronjobs gevonden.

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
nl: Voorpagina, archiefpagina's en zoekresultaten

en: Front page
nl: Startpagina

en: Full management mode is off for this site.
nl: Volledige beheermodus is uitgeschakeld voor deze site.

en: Full post
nl: Volledig bericht

en: Full security suite, marketing and revenue automation tools, unlimited video hosting, and priority support.
nl: Volledig beveiligingspakket, marketing- en hulpmiddelen voor automatische inkomsten, onbeperkte video-hosting en prioriteitsondersteuning.

en: Full security suite, marketing and revenue automation tools, unlimited video hosting, unlimited themes, enhanced search, and priority support.
nl: Volledige beveiligingspakket, marketing- en hulpmiddelen voor automatische inkomsten, onbeperkte video-hosting, onbeperkte thema's, uitgebreid zoeken en prioriteitsondersteuning.

en: GIF
nl: Gif

en: Gallery
nl: Galerij

en: Generate XML sitemaps
nl: XML-sitemaps genereren

en: Generate income with high-quality ads.
nl: Verdien geld aan hoogwaardige advertenties.

en: Generate shortened URLs for simpler sharing.
nl: Genereer ingekorte URL's zodat je ze eenvoudiger kunt delen.

en: Generated by <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
nl: Gegenereerd door <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack voor WordPress</a>

en: Get Apps
nl: Apps downloaden

en: Get WordPress Apps for every device
nl: Download WordPress-apps voor elk apparaat

en: Get a faster resolution to your support questions.
nl: Regel een snellere oplossing op je vragen aan de klantenservice.

en: Get alerts if your site goes offline. We’ll let you know when it’s back up, too.
nl: Ontvang meldingen wanneer je site offline gaat. We laten het je ook weten als hij weer bereikbaar is.

en: Get peace of mind with automated backups.
nl: Ontspan dankzij de geautomatiseerde back-ups.

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
nl: Begin met het beheren van de Multisite-installatie van Jetpack door verbinding te leggen.

en: Get started with Jetpack Multisite
nl: Ga aan de slag met Jetpack-Multisite

en: Get unlimited access to hundreds of professional themes, and customize your site exactly how you like it.
nl: Krijg onbeperkt toegang tot honderden professionele thema's en personaliseer je site precies zoals jij dat wilt.

en: Go to Sharing settings
nl: Naar instellingen voor delen

en: Good news: Jetpack is sending your sitemap automatically to all major search engines for indexing.
nl: Goed nieuws: Jetpack stuurt je sitemap automatisch naar alle belangrijke zoekmachines voor indexering.

en: Goodreads
nl: Aanraders

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
nl: Goodreads numeriek gebruikers-ID <a href="%s" target="_blank">(instructie)</a>:

en: Google Analytics is a free service that complements our {{a}}built-in stats{{/a}} with different insights into your traffic. WordPress.com stats and Google Analytics use different methods to identify and track activity on your site, so they will normally show slightly different totals for your visits, views, etc.
nl: Google Analytics is een gratis service die een aanvulling kan zijn op onze {{a}}ingebouwde statistieken{{/a}} met verschillende inzichten in je verkeer. WordPress.com statistieken en Google Analytics gebruiken verschillende methoden om activiteit op je site te identificeren en te volgen, dus ze tonen normaal gesproken kleine verschillen in het totale aantal bezoeken, weergaven etc.

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
nl: Google vereist nu een API-sleutel om hun kaarten op je site te gebruiken. <a href="%s">Bekijk onze documentatie</a> voor instructies voor het verkrijgen van een sleutel.

en: Google will email about certain events that occur with your site, including indications that your website has been {{a1}}hacked{{/a1}}, or problems {{a2}}crawling or indexing{{/a2}} your site.
nl: Google stuurt een e-mail over bepaalde gebeurtenissen die plaatsvinden op je site, zoals indicaties dat je website {{a1}}gehackt is{{/a1}}, of problemen met {{a2}}het afspeuren of indexeren{{/a2}} van je site.

en: Grab short and simple links to your posts and pages using the compact wp.me domain name. Perfect
    		for use on Twitter, Facebook, and in text messages where every character counts.
nl: Voeg korte en eenvoudige links naar je berichten en pagina's toe met behulp van de compacte wp.me-domeinnaam. Perfect
    		te gebruiken op Twitter, Facebook en in tekstberichten waarin ieder teken telt.

en: Gravatar Profile
nl: Gravatar-profiel

en: Green
nl: Groen

en: Greeting Text
nl: Begroetingstekst

en: Grey square
nl: Grijs vierkant

en: Grid
nl: Raster

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: Height (px; at least 200):
nl: Hoogte (px; minimaal 200):

en: Height in pixels
nl: Hoogte in pixels

en: Height in pixels:
nl: Hoogte in pixels:

en: Hello there! Your stats have been activated.
nl: Hallo! Je statistieken zijn geactiveerd.

en: Help
nl: Hulp

en: Help your content get found and shared with SEO tools.
nl: Zorg dat je inhoud wordt gevonden en gedeeld met SEO-hulpmiddelen.

en: Here are your whitelisted IPs:
nl: Dit is de whitelist met IP-adressen:

en: Here&#8217;s what your form will look like
nl: Zo zal het formulier eruit zien

en: Hide ad on mobile views
nl: Advertentie verbergen bij mobiele weergave

en: Hide related content after posts
nl: Verberg gerelateerde content na berichten

en: Hide the stats smiley face image
nl: Verberg de smiley-afbeelding van statistieken

en: Hide the stats smiley face image.
nl: Verberg de statistieken-smiley.

en: Hide this suggestion
nl: Deze suggestie verbergen

en: High definition on by default
nl: High definition staat standaard aan

en: High-speed, high-definition video hosting with no third-party ads.
nl: Videohosting op hoge snelheid en met hoge resolutie, zonder advertenties van derden.

en: Highlight and copy the following text to your clipboard:
nl: Selecteer en kopieer de volgende tekst naar je klembord:

en: Highlight related content with a heading
nl: Gerelateerde content met een koptekst markeren

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
nl: Hit-teller is maximaal 60 seconden vertraagd.

en: Host fast, high-quality, ad-free video.
nl: Host snelle, hoogwaardige video's zonder advertenties.

en: Hour
nl: Uur

en: Hours & Info
nl: Openingstijden & informatie

en: Hours:
nl: Openingstijden:

en: How do you want to promote the campaign?
nl: Hoe wil je de campagne promoten?

en: How does this work?
nl: Hoe werkt dit?

en: How many photos would you like to display?
nl: Hoeveel foto's wil je weergeven?

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
nl: Hallo, 
    
    Je hebt onlangs één van mijn berichten gevolgd. Dat betekent dat je een e-mail ontvangt als er nieuwe reacties geplaatst worden.
    
    Klik op 'bevestigen' hieronder om te activeren. Als je denkt dat dit een vergissing is, negeer dan dit bericht en we zullen je niet meer lastig vallen.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
nl: Hallo.
    
    Je hebt onlangs de berichten op dit blog gevolgd. Dat betekent dat je elk nieuw bericht per e-mail ontvangt.
    
    Klik op 'bevestigen' hieronder om te activeren. Als je denkt dat dit een vergissing is, negeer dan dit bericht en we zullen je niet meer lastig vallen.

en: Human readable label for the Publicize Service
nl: Voor mensen leesbaar etiket voor de Publicize Service

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
nl: Ik begin net; laat een reactie of een like achter :)

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. Enter multiple IPs on separate lines. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
nl: IPv4 en IPv6 zijn acceptabel. Voer meerdere IP's op afzonderlijke regels in. <br />Stel een bereik in door de hoge en lage waarde in te voeren met een streepje ertussen. Voorbeeld: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon + text
nl: Icoon + tekst

en: Icon URL
nl: Icoon-URL

en: Icon for image
nl: Pictogram voor afbeelding

en: Icon only
nl: Alleen icoon

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
nl: Indien leeg, proberen we de afbeeldingsgrootte vast te stellen.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
nl: Als het dit niet zelf doet, geeft een thema of plugin extra karakters weer. Probeer stappen 2 en 3.

en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>,
    					we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
nl: Als dit een afzonderlijke en nieuwe website is of de nieuwe thuisbasis van <a href="%1$s">%2$s</a>, 
    					raden we je aan de veilige modus uit te schakelen en opnieuw verbinding te maken met WordPress.com.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
nl: Als dit het probleem oplost, is er waarschijnlijk iets defect in je thema. Informeer de auteur van het thema hierover.

en: If you don't already have an API key, then {{a}}get your API key here{{/a}}, and you'll be guided through the process of getting one.
nl: Als je nog geen API-sleutel heb, {{a}}haal je API-sleutel dan hier op{{/a}}. Je wordt vervolgens door de stappen geleid om er een te halen.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
nl: Als je nog geen WordPress.com-account hebt, kun je je in een paar seconden aanmelden voor een gratis account.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
nl: Als je een 404-bericht krijgt, neem dan contact op met de webhost. Zijn beveiliging zou XMLRPC kunnen blokkeren.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
nl: Als je probleem onbekend is of wordt veroorzaakt door een plugin, kun je proberen %s te activeren (het standaardthema van WordPress).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
nl: Als je probleem onbekend is of wordt veroorzaakt door een plugin, kun je proberen het standaardthema van WordPress te activeren.

en: If you’re selling something, you need a price tag. Add yours here.
nl: Als je iets verkoopt, heb je een prijskaartje nodig. Voeg het jouwe hier toe.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Alignment:
nl: Afbeeldingsuitlijning:

en: Image Color:
nl: Afbeeldingskleur:

en: Image Gallery Carousel
nl: Afbeeldingengalerie-carrousel

en: Image Grid
nl: Afbeeldingsraster

en: Image Link
nl: Afbeeldingslink

en: Image List
nl: Afbeeldingslijst

en: Image Performance
nl: Afbeeldingsprestatie

en: Image Settings:
nl: Afbeeldingsinstellingen:

en: Image Size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: Image URL
nl: URL van afbeelding

en: Image URL:
nl: Afbeeldings-URL:

en: Image missing or invalid URL. Please check the Image widget URL in your <a href="%s">widget settings</a>.
nl: Afbeelding ontbreekt of ongeldige URL. Controleer de URL van de afbeelding-widget in je <a href="%s">widget-instellingen</a>.

en: Image title:
nl: Afbeeldingstitel:

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: Improve your site's speed by only loading images visible on the screen.
    		New images will load just before they scroll into view. This prevents viewers
    		from having to download all the images on a page all at once, even ones they can't see.
nl: Versnel je site door alleen afbeeldingen te laden die zichtbaar zijn op het scherm.
    		Nieuwe afbeeldingen worden geladen net voordat ze zichtbaar worden. Dit voorkomt dat bezoekers
    		alle afbeeldingen op een pagina tegelijkertijd moeten downloaden, zelfs degene die ze niet kunnen zien.

en: In "Mobile"
nl: In 'Mobiel'

en: In "Upgrade"
nl: In 'Upgrade'

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>:
nl: In <a href="%s" target="_blank">ontwikkelingsmodus</a>:

en: In “Uncategorized”
nl: In "Geen categorie"

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include a small chart in your admin bar with a 48-hour traffic snapshot
nl: Voeg een kleine grafiek toe aan je toolbar, met een 48-uurs overzicht van bezoekersaantallen

en: Include a small chart in your admin bar with a 48-hour traffic snapshot.
nl: Voeg een kleine grafiek toe aan je toolbar, met een 48-uurs overzicht van bezoekersaantallen.

en: Include activity from commenters
nl: Activiteit van reageerders toevoegen

en: Include activity from followers
nl: Activiteit van volgers toevoegen

en: Include activity from likers
nl: Activiteit van likers toevoegen

en: Include this CSS in the Mobile Theme
nl: Neem dit CSS op in het Mobiele Thema

en: Increase traffic to your site
nl: Verhoog de bezoekersaantallen van je site

en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
nl: Verhoog de betrokkenheid van je bezoekers door een Like-knop aan reacties toe te voegen.

en: Infinite Scroll Behavior
nl: Oneindig Scroll gedrag

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
nl: Dankzij oneindig scrollen komt de volgende set berichten automatisch tevoorschijn wanneer de lezer de
    		onderkant van de pagina nadert. Hierdoor kan je lezer meer van je inhoud zien.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
nl: Informatie over dit blog wordt op dit moment opgehaald.

en: Initialized a new full sync
nl: Er is een nieuwe volledige synchronisatie gestart

en: Initialized a new full sync with modules: %s
nl: Er is een nieuwe volledige synchronisatie met modules gestart: %s

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
nl: Voeg een advertentieruimte in op plaatsen waar je een widget kan invoeren.

en: Insert option
nl: Optie invoegen

en: Instagram Photo
nl: Instagram-foto

en: Instagram Video
nl: Instagram-video

en: Install %s now
nl: %s nu installeren

en: Install Now
nl: Nu installeren

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
nl: Je kunt een bereik van IP-adressen opslaan {low_range}-{high_range}. Geen spaties toegestaan (voorbeeld: 1.1.1.1-2.2.2.2).

en: Integrates your WordPress site with Google Analytics, a platform that offers insights into your traffic, visitors, and conversions.
nl: Integreert je WordPress-site met Google Analytics, een platform dat je inzicht biedt in je bezoekersaantallen, bezoekers en klanten.

en: Interface showing a chronological list of changes and updates in a site
nl: Interface van een chronologische lijst met wijzigingen en updates van een site

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
nl: Introductietekst die verzonden wordt als iemand een bericht op je blog volgt. (Site- en bevestigingsgegevens worden automatisch voor je toegevoegd.)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
nl: Introductietekst die verzonden wordt als iemand je blog volgt. (Site- en bevestigingsgegevens zullen automatisch voor je worden toegevoegd.)

en: Introductions are important. Add an input for folks to add their name.
nl: Introducties zijn belangrijk. Voeg een veld toe waarin mensen hun naam kunnen opgeven.

en: Invalid API Key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Invalid Akismet key
nl: Ongeldige Akismet-sleutel

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
nl: Ongeldige Akismet-sleutel. Neem contact op met ondersteuning.

en: Invalid Akismet user
nl: Ongeldige Akismet-gebruiker

en: Invalid JSON
nl: Ongeldige JSON

en: Invalid Parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Invalid SEO meta description value.
nl: Ongeldige waarde SEO-metabeschrijving.

en: Invalid SEO title format.
nl: Ongeldige indeling SEO-titel.

en: Invalid Service
nl: Ongeldige service

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
nl: Ongeldig gebruikers-ID; controleer het numerieke gebruikers-ID van Goodreads en voer het opnieuw in.

en: Invalid Video GUID!
nl: Ongeldige Video GUID.

en: Invalid block slug. They can contain only lowercase alphanumeric characters or dashes, and start with a letter
nl: Ongeldige blok-slug. Ze kunnen alleen alfanumerieke kleine letters of streepjes bevatten en moeten met een letter beginnen

en: Invalid image URL
nl: Ongeldige afbeeldings-URL

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
nl[0]: Ongeldige optie: %s.
nl[1]: Ongeldige opties: %s.

en: Invalid or expired nonce.
nl: Ongeldige of verlopen nonce.

en: Invalid parameter "dismissed".
nl: Ongeldige parameter "dismissed".

en: Invalid parameter "notice".
nl: Ongeldige parameter "notice".

en: Invalid parameters.
nl: Ongeldige parameters.

en: Invalid price
nl: Ongeldige prijs

en: Invalid price.
nl: Ongeldige prijs.

en: Invalid remote response.
nl: Ongeldige externe respons.

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Invalid security token.
nl: Ongeldig beveiligingstoken.

en: Invalid site information returned from remote.
nl: Er komt geen geldige externe site-informatie terug.

en: Invalid subcommand %s.
nl: Ongeldige sub-opdracht %s.

en: Invalid token JSON: %s
nl: Ongeldige sleutel JSON: %s

en: Invalid user identifier.
nl: Ongeldige gebruikers-ID.

en: Is %1$s the new home of %2$s?
nl: Is %1$s de nieuwe thuisbasis van %2$s?

en: Is site approved for WordAds?
nl: Is je site goedgekeurd voor WordAds?

en: Is this connection available to all users?
nl: Is deze verbinding beschikbaar voor alle gebruikers?

en: Is this site private?
nl: Is deze website privé?

en: Is this website a temporary duplicate of <a href="%1$s">%2$s</a> for the purposes
    					of testing, staging or development? If so, we recommend keeping it in Safe Mode.
nl: Is deze website een tijdelijk duplicaat van <a href="%1$s">%2$s</a> voor 
    					testen of ontwikkeling? Als dat zo is, raden we je aan de veilige modus te gebruiken.

en: It is that time of the year when devices are shiny again.
nl: Het is weer die tijd van het jaar waarop de apparaten glanzen.

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
nl: Het is je eigen verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat je site voldoet aan de toepasselijke wetgevingen.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
nl: Het lijkt erop dat de URL van de WordPress-site onjuist is geconfigureerd. Controleer deze in je widget-instellingen.

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
nl: Het ziet ernaar uit dat de Facebook-URL verkeerd geconfigureerd is. Gelieve de <a href="%s">widgetinstellingen</a> te controleren.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
nl: Dat kan veroorzaakt woorden door een van deze problemen, die je zelf kunt diagnosticeren:

en: Item name
nl: Naam artikel

en: Items on your restaurant's menu
nl: Items op het restaurantmenu

en: Items to show:
nl: Te tonen items:

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
nl: JETPACK_CLIENT__HTTPS is ingesteld op NEVER

en: Jetpack Anti-spam powered by Akismet. Comments and contact form submissions are checked against our global database of spam.
nl: Jetpack Anti-spam, mogelijk gemaakt door Akismet. Ingevulde reactie- en contactformulieren worden gecontroleerd op basis van onze wereldwijde spamdatabase.

en: Jetpack Backups allow you to easily restore or download a backup from a specific moment.
nl: Met Jetpack Backups kun je je site eenvoudig herstellen of een back-up van een specifiek moment downloaden.

en: Jetpack Business Plan
nl: Jetpack Business abonnement

en: Jetpack Debugging Center
nl: Jetpack-foutopsporingscentrum

en: Jetpack FAQ
nl: Jetpack-FAQ

en: Jetpack Free Plan
nl: Jetpack Gratis abonnement

en: Jetpack Network Settings Updated!
nl: Jetpack-netwerkinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Jetpack Personal Plan
nl: Jetpack Persoonlijk abonnement

en: Jetpack Plugin Version
nl: Jetpack-pluginversie

en: Jetpack Premium Plan
nl: Jetpack Premium abonnement

en: Jetpack Safe Mode
nl: Veilige modus van Jetpack

en: Jetpack Search is a powerful replacement for the search capability built into WordPress.
nl: Jetpack Search is een krachtige vervanging voor de standaard zoekfunctie van WordPress.

en: Jetpack Search is powering search on your site.
nl: Jetpack Search verbetert de zoekfunctie op je site.

en: Jetpack Search not supported in Development Mode
nl: Jetpack Search wordt niet ondersteund in Ontwikkelingsmodus

en: Jetpack Search replaces the built-in search with a fast, scalable, customizable, and highly-relevant search hosted in the WordPress.com cloud. The result: Your users find the content they want, faster.
nl: Jetpack Search vervangt de ingebouwde zoekfunctie door een snelle, schaalbare, personaliseerbare en zeer relevante zoekfunctie in de WordPress.com-cloud. Het resultaat: Je gebruikers vinden de content die ze zoeken sneller.

en: Jetpack Search supports many customizations.
nl: Jetpack Search ondersteunt een groot aantal aanpassingen.

en: Jetpack Settings
nl: Jetpack-instellingen

en: Jetpack Sitemaps module is active, but unavailable. This can happen if your site is set to discourage search engine indexing. Please enable search engine indexing to allow sitemap generation.
nl: De Sitemaps-module van Jetpack is actief, maar niet beschikbaar. Dit kan zich voordoen als je site niet is geoptimaliseerd voor zoekmachine-indexering. Schakel zoekmachine-indexering in om het aanmaken van sitemaps toe te staan.

en: Jetpack Sitemaps module is not currently active. Activate it first if you want to work with sitemaps.
nl: De Sitemaps-module van Jetpack is momenteel niet actief. Activeer deze voordat je met sitemaps werkt.

en: Jetpack Sites
nl: Jetpack-websites

en: Jetpack Stats Icon
nl: Pictogram Jetpack-statistieken

en: Jetpack Stats People
nl: Mensen bekijken Jetpack-statistieken

en: Jetpack Subscriptions Settings
nl: Instellingen Jetpack-abonnement

en: Jetpack Subscriptions:
nl: Jetpack-abonnementen:

en: Jetpack Support
nl: Jetpack-support

en: Jetpack Tests
nl: Jetpack-tests

en: Jetpack automatically generates a custom {{link1}}ads.txt{{/link1}} tailored for your site. If you need to add additional entries for other networks please add them in the space below, one per line. {{link2}}Check here for more details{{/link2}}.
nl: Jetpack genereert automatisch een aangepaste {{link1}}ads.txt{{/link1}} voor je site. Als je extra items wil toevoegen voor andere netwerken, voeg deze dan hieronder toe (één per regel). {{link2}}Kijk hier voor meer informatie{{/link2}}.

en: Jetpack by WordPress.com
nl: Jetpack door WordPress.com

en: Jetpack can not load necessary XML manipulation libraries. Please ask your hosting provider to refer to our server requirements at https://jetpack.com/support/server-requirements/ .
nl: Jetpack kan de noodzakelijke XML-manipulatiebibliotheken niet laden. Vraag je hostingprovider om onze serververeisten te raadplegen via https://jetpack.com/support/server-requirements/ .

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
nl: Jetpack controleert je site elke vijf minuten en als blijkt dat hij offline is, ontvang je een melding via e-mail
    		over het probleem, zodat je dit snel kunt oplossen en je site weer online krijgt.

en: Jetpack comes with free, basic support for all users.
nl: Jetpack beschikt over gratis basisondersteuning voor alle gebruikers.

en: Jetpack connection is broken.
nl: Verbinding met Jetpack is verbroken.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
nl[0]: Jetpack bevat de meest recente versie van de oude %l plugin.
nl[1]: Jetpack bevat de meest recente versies van de oude %l plugins.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
nl: Jetpack bevat de meest recente versie van de oude plugin &#8220;%1$s&#8221;.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %(error_key)s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
nl: Jetpack kon geen verbinding maken met WordPress.com: %(error_key)s. Dit betekent meestal dat er iets niet goed geconfigureerd is bij je webhost.

en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
nl: Jetpack is in de <a href="%1$s">Veilige modus</a> gezet, omdat we merkten dat dit een exacte kopie is van <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
nl: Jetpack is in de Veilige modus gezet. Meer informatie over de <a href="%1$s">Veilige modus</a>.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
nl: Jetpack is succesvol uitgeschakeld voor %s.

en: Jetpack has locked your site's login page.
nl: Jetpack heeft de inlogpagina van je site vergrendeld.

en: Jetpack is actively blocking malicious login attempts. Data will display here soon!
nl: Jetpack blokkeert schadelijke inlogpogingen nu automatisch. Binnenkort worden hier gegevens weergegeven!

en: Jetpack is already connected.
nl: Jetpack is al gekoppeld.

en: Jetpack is current in development mode because the site url does not contain a '.', which often occurs when dynamically setting the WP_SITEURL constant. While in development mode, the publicize module will not load.
nl: Jetpack is momenteel in de ontwikkelmodus, omdat de site-url geen '.' bevat. Dit komt vaak voor als de WP_SITEURL parameter dynamisch wordt ingesteld. Zolang de ontwikkelmodus geactiveerd blijft zal de publicatiemodule niet laden.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
nl: Jetpack is verbonden met WordPress.com

en: Jetpack is currently in development mode, so the publicize module will not load.
nl: Jetpack is momenteel in de ontwikkelmodus, daarom zal de publicatiemodule niet starten.

en: Jetpack is improving and optimizing your image speed.
nl: Jetpack verbetert en optimaliseert de snelheid van je afbeeldingen.

en: Jetpack is in Development Mode:
nl: Jetpack staat in de ontwikkelingsmodus:

en: Jetpack is monitoring your site. If we think your site is down, you will receive an email.
nl: Jetpack controleert je site. Als we vermoeden dat je site offline is, ontvang je een e-mail.

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
nl: Jetpack is geactiveerd in het netwerk en meldingen kunnen niet worden verborgen.

en: Jetpack is not active on this site.
nl: Jetpack is niet actief op deze site.

en: Jetpack is not connected.
nl: Jetpack is niet gekoppeld.

en: Jetpack is not connected. No master user to check.
nl: Jetpack is niet gekoppeld. Geen te controleren hoofdgebruiker.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
nl: Jetpack is niet verbonden. Verbind Jetpack door naar <a href='%s'>Instellingen</a> te gaan.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
nl: Jetpack is op dit moment niet verbonden met WordPress.com

en: Jetpack is not in Development Mode.
nl: Jetpack staat niet in de ontwikkelingsmodus.

en: Jetpack is now handling your backups.
nl: Jetpack regelt nu jouw backups.

en: Jetpack is powering your site, but to access all of its features you’ll need to create an account.
nl: Je site is gebaseerd op Jetpack, maar om van alle functies gebruik te kunnen maken heb je een account nodig.

en: Jetpack is ready for the new WordPress editor
nl: Jetpack is klaar voor de nieuwe WordPress-editor

en: Jetpack keeps a complete record of everything that happens on your site, taking the guesswork out of site management, debugging, and repair.
nl: Jetpack houdt een volledig dossier bij van alles wat er op je site gebeurt, zodat je nooit meer hoeft te twijfelen over site-management, debugging en reparaties.

en: Jetpack options reset.
nl: Jetpack-opties opnieuw ingesteld.

en: Jetpack passed all async tests.
nl: Jetpack heeft alle a-synctests doorstaan.

en: Jetpack premium services offer even more powerful performance, security, and revenue tools to help you keep your site safe, fast, and help generate income.
nl: Jetpack Premium-services bieden nog krachtigere prestatieverbeteringen, sitebeveiliging en inkomstentools om je te helpen je site veilig en snel te houden en inkomsten te genereren.

en: Jetpack protects you against brute force attacks and unauthorized logins. Basic protection is always free, while premium plans add unlimited backups of your whole site, spam protection, malware scanning, and automated fixes.
nl: Jetpack beschermt je tegen schadelijke aanvallen en ongeautoriseerde aanmeldingen. Basisbescherming is altijd gratis, terwijl je bij premium-abonnementen onbeperkte back-ups van je hele site, spambeveiliging, malwarescans en automatische reparaties krijgt.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
nl: Jetpack vereist WordPress-versie %s of nieuwer.

en: Jetpack requires a more recent version of PHP and has been paused. Please update PHP to continue enjoying Jetpack.
nl: Jetpack vereist een recentere versie van PHP en is gepauzeerd. Werk PHP bij om te blijven genieten van Jetpack.

en: Jetpack requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying Jetpack.
nl: Jetpack vereist een recentere versie van WordPress en is gepauzeerd. Update WordPress om te blijven genieten van Jetpack.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
nl: Jetpack geeft je zelfgehoste WordPress-site een oppepper met de uitgebreide mogelijkheden van de WordPress.com-cloud.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
nl: Synchronisatie van Jetpack is momenteel niet toegestaan voor deze site.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site. It is currently disabled. Run `wp jetpack sync enable` to enable it.
nl: Synchronisatie van Jetpack is momenteel niet toegestaan voor deze site. Deze functie is daarom momenteel uitgeschakeld. Voer `wp jetpack sync enable` uit om synchronisatie in te schakelen.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site. Jetpack is not connected.
nl: Synchronisatie van Jetpack is momenteel niet toegestaan voor deze site. Jetpack is niet gekoppeld.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site. The site is in development mode.
nl: Synchronisatie van Jetpack is momenteel niet toegestaan voor deze site. De site bevindt zich in de ontwikkelingsmodus.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site. The site is in staging mode.
nl: Synchronisatie van Jetpack is momenteel niet toegestaan voor deze site. De site bevindt zich in de staging-modus.

en: Jetpack version
nl: Jetpack versie

en: Jetpack version %(version)s
nl: Jetpack versie %(version)s

en: Jetpack will automatically take your great published content and share it instantly with third-party services
    		like search engines, increasing your reach and traffic.
nl: Jetpack deelt automatisch de gepubliceerde content direct met diensten van derde partijen zoals zoekmachines, waarmee je het bereik en aantal bezoekers vergroot.

en: Jetpack will continuously monitor your site, and alert you the moment downtime is detected.
nl: Jetpack houdt je site doorlopend in de gaten en stuurt je een waarschuwing wanneer je site offline lijkt te zijn.

en: Jetpack will optimize your images and serve them from the server location nearest
    		to your visitors. Using our global content delivery network will boost the loading speed of your site.
nl: Jetpack optimaliseert je afbeeldingen en stelt ze beschikbaar vanaf de serverlocatie die zich het dichtst
    		bij je bezoekers bevindt. Als je ons wereldwijde Content Delivery Network gebruikt, wordt je site sneller geladen.

en: Jetpack will optimize your images and serve them from the server location nearest to your visitors. Using our global content delivery network will boost the loading speed of your site.
nl: Jetpack optimaliseert je afbeeldingen en stelt ze beschikbaar vanaf de serverlocatie die zich het dichtst bij je bezoekers bevindt. Als je ons wereldwijde Content Delivery Network gebruikt, wordt je site sneller geladen.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
nl: Jetpack wordt dagelijks opnieuw getest voor HTTPS-ondersteuning, maar je kunt ook hier klikken om het meteen opnieuw te proberen:

en: Jetpack works by connecting to WordPress.com for a lot of features. Sometimes, when the connection gets messed up, you need to disconnect and reconnect to get things working properly. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>
nl: Jetpack wordt, voor een groot aantal functies, gekoppeld aan WordPress.com. Wanneer er een fout optreedt, zul je je site soms moeten loskoppelen en vervolgens weer koppelen om ervoor te zorgen dat alles werkt. <a href="%s">Loskoppelen van WordPress.com</a>

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
nl: De carrousel van Jetpack is uitgeschakeld, omdat een andere plugin of het thema de shortcode [gallery] overschrijft.

en: Jetpack's async local testing suite passed all tests!
nl: A-sync van lokale Jetpack-testsuite heeft alle testen doorstaan!

en: Jetpack.com detected an error.
nl: Jetpack.com heeft een fout gedetecteerd.

en: Jetpack’s Plugin Updates allows you to choose which plugins update automatically.
nl: Met Plugin Updates van Jetpack kun je zelf bepalen welke plugins automatisch worden bijgewerkt.

en: Join %s other follower | Join %s other followers
nl[0]: Voeg je bij %s andere volger
nl[1]: Voeg je bij %s andere volgers

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
nl[0]: Voeg je bij %s andere abonnee
nl[1]: Voeg je bij %s andere abonnees

en: Just give us a little time to collect data so we can display it for you here.
nl: Geeft ons even de tijd om data te verzamelen. We geven ze vervolgens hier voor je weer.

en: Justify
nl: Rechtvaardigen

en: Keep your visitors and search engines happy by stopping comment and contact form spam with Akismet.
nl: Stel je bezoekers en zoekmachines tevreden door spam van reacties en contactformulieren te stoppen met Akismet.

en: Keep your visitors engaged with related content at the bottom of each post. These settings won't apply to {{a}}related posts added using the block editor{{/a}}.
nl: Houd je bezoekers betrokken met gerelateerde content onderaan elk bericht. Deze instellingen zijn niet van toepassing op {{a}}gerelateerde berichten die toegevoegd zijn met de blokeditor{{/a}}.

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
nl: E-mailadres

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
nl: Optie

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
nl: Opties

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
nl: verplaatsen

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
nl: Labels: <small>gepeperd, favoriet etc. <em>Scheid labels door komma's</em></small>

en: Large
nl: Groot

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last query information:
nl: Informatie over de nieuwste query:

en: Layout
nl: Opmaak

en: Layout Options:
nl: Opmaakopties:

en: Lazy-loading images will improve your site’s speed and create a smoother viewing experience. Images will load as visitors scroll down the screen, instead of all at once.
nl: Met lazy-loading van afbeeldingen neemt de snelheid van je site toe en wordt je site vloeiender weergegeven. In plaats van dat alle afbeeldingen tegelijkertijd worden geladen, worden ze geladen wanneer bezoekers naar de onderkant van het scherm scrollen.

en: Learn More
nl: Kom meer te weten

en: Learn all about WordAds
nl: Alles over WordAds

en: Learn more
nl: Meer weten

en: Learn more about Featured Images
nl: Meer informatie over uitgelichte afbeeldingen

en: Learn more about Markdown.
nl: Meer informatie over Markdown.

en: Learn more about adding support for Infinite Scroll to your theme.
nl: Meer informatie over support voor oneindig scrollen toevoegen aan je thema.

en: Learn more about these suggestions.
nl: Meer informatie over deze suggesties.

en: Learn more about updating PHP
nl: Meer informatie over het bijwerken van PHP

en: Learn more about us.
nl: Meer informatie over ons.

en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Leave a reply
nl: Geef een reactie

en: Leave the Flickr RSS URL field blank to display <a target="_blank" href="%s">interesting</a> Flickr photos.
nl: Laat het veld Flickr RSS-URL leeg om <a target="_blank" href="%s">interessante</a> Flickr-foto's weer te geven.

en: Left
nl: Links

en: Let folks speak their mind. This text box is great for longer responses.
nl: Bied mensen de mogelijkheid om hun mening te geven. Dit tekstvak is ideaal voor langere reacties.

en: Let us know!
nl: Laat het ons weten!

en: Let's work together
nl: Laten we samenwerken

en: Lets you add a physical address with Schema markup.
nl: Hiermee kun je een fysiek adres met Schema-markering toevoegen.

en: Lets you add an email address with an automatically generated click-to-email link.
nl: Hiermee kun je een e-mailadres met een automatisch gegenereerde link voor direct e-mailen toevoegen.

en: Lets you add an email address, phone number, and physical address with improved markup for better SEO results.
nl: Hiermee kun je een e-mailadres, telefoonnummer en fysiek adres toevoegen, met verbeterde opmaak voor betere SEO-resultaten.

en: Lets you create and embed credit and debit card payment buttons with minimal setup.
nl: Laat je betalingsknoppen voor creditcards en betaalpassen toevoegen, met minimale configuratie.

en: Light
nl: Licht

en: Like this:
nl: Vind ik leuk:

en: Likes Notifications
nl: Likes-meldingen

en: Likes and Shares
nl: Likes en Delen

en: Likes and Sharing
nl: Likes en delen

en: Limit must be greater than or equal to 0.
nl: Limiet moet groter of gelijk aan 0 zijn.

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">More info</a>.)
nl: Beperk de breedte tot %1$s pixels voor afbeeldingen op volledige grootte. (<a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Meer info</a>.)

en: Link Color (hex):
nl: Linkkleur (hex):

en: Link To
nl: Link naar

en: Link To:
nl: Linken naar:

en: Link URL (when the image is clicked):
nl: Link-URL (als op de afbeelding wordt geklikt):

en: Link account with WordPress.com
nl: Koppel account met WordPress.com

en: Link address to Google Maps
nl: Koppel adres aan Google Maps

en: Link text
nl: Tekst van link

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
nl: Link de videotitel naar de URL op VideoPress.com

en: Link to WordPress.com
nl: Koppelen aan WordPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
nl: bewerken

[ctx: Link to learn more about Jetpack.]
en: About
nl: Over

en: Link your account to WordPress.com to get the most out of Jetpack.
nl: Koppel je account aan WordPress.com om het meeste uit Jetpack te halen.

en: Links to services that you use across the web.
nl: Links naar services die je gebruikt op het web.

en: Links to your blog's RSS feeds
nl: Linkt naar de RSS-feeds van je blog

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
nl: Links naar je websites, blogs, of andere sites die helpen te beschrijven wie je bent.

en: List
nl: Lijst

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Live Preview
nl: Live voorbeeld

en: Load more posts as the reader scrolls down
nl: Laad meer berichten zodra de lezer naar beneden scrolt

en: Load more posts in page with a button
nl: Laad meer berichten op pagina's met een knop

en: Load more posts using the default theme behavior
nl: Laad meer berichten met het standaardgedrag voor thema's

en: Load pages faster by allowing Jetpack to optimize your images and serve your images and static files (like CSS and JavaScript) from our global network of servers.
nl: Laat pagina's sneller laden door Jetpack in staat te stellen om je afbeeldingen te optimaliseren en je afbeeldingen en statische bestanden (zoals CSS en JavaScript) beschikbaar te stellen via ons wereldwijde servernetwerk.

en: Load pages faster by serving your images from our global network of servers.
nl: Laat pagina's sneller laden door je afbeeldingen beschikbaar te stellen via ons globale servernetwerk.

en: Load pages faster, optimize images, and speed up your visitors’ experience.
nl: Pagina's sneller laden, afbeeldingen optimaliseren en je bezoekerservaring verbeteren.

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
nl: Laad het <a href="%s">XMLRPC-bestand </a>. Het zou op een aparte regel moeten melden 'XML-RPC-server accepteert alleen POST-verzoeken.'.

en: Loading Comments...
nl: Reacties laden....

en: Loading business hours
nl: Openingstijden laden

en: Loading map&hellip;
nl: Laden kaart&hellip;

en: Loading video...
nl: Video laden...

en: Loading&hellip;
nl: Laden...

en: Loading...
nl: Laden&#8230;

en: Loading…
nl: Laden...

en: Loads the next posts automatically when the reader approaches the bottom of the page.
nl: Laadt automatisch de volgende berichten wanneer de lezer de onderkant van de pagina bereikt.

en: Locate and copy the default access token. Then, paste it into the field below.
nl: Zoek het token voor standaardtoegang en kopieer het. Plak het vervolgens in het onderstaande veld.

en: Location
nl: Locatie

en: Location of the Ogg video file.
nl: Locatie van het Ogg-videobestand.

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in as <span>%s</span>
nl: Log in als <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
nl: Log in als een andere WordPress.com gebruiker

en: Log in to the WordPress mobile app
nl: Log in op de mobiele WordPress-app

en: Log in with WordPress.com
nl: Inloggen met WordPress.com

en: Log in with username and password
nl: Log in met gebruikersnaam en wachtwoord

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logging In...
nl: Bezig met inloggen ...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
nl: Aanmelden op WordPress.com is uitgeschakeld voor sites in de testmodus.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
nl: Je aanmelden op WordPress.com is momenteel niet beschikbaar omdat deze site verbindingsproblemen heeft.

en: Login Blocked by Jetpack
nl: Inloggen geblokkeerd door Jetpack

en: Login email sent
nl: E-mail voor inloggen verzonden

en: Looks like you don't have any products. You can create one using the Add New button below.
nl: Het lijkt erop dat je geen producten hebt. Je kunt er een aanmaken met de knop Nieuwe toevoegen hieronder.

en: Loop video playback
nl: Herhaal video continu

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
nl: Lunch: 11.00 - 14.00 
    Diner: Ma-do 17.00 - 23.00, vrij-zat:17.00 - 01.00

en: Lytro has been shut down since March 2019.
nl: Lytro is sinds maart 2019 gedeactiveerd.

en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: MailChimp Subscriber Popup
nl: Pop-up MailChimp-abonnee

en: Mailchimp Connection
nl: Mailchimp-verbinding

en: Main Sidebar
nl: Hoofdzijbalk

en: Make extra widgets available for use on your site including subscription forms and Twitter streams
nl: Maak extra widgets beschikbaar voor gebruik op je site, zoals abonnementsformulieren en Twitter-streams

en: Make the content you publish more engaging with high-resolution video. With Jetpack Video you can customize your media player and deliver high-speed, ad-free, and unbranded videos to your visitors. Videos are hosted on our WordPress.com servers and do not subtract space from your hosting plan!
nl: Maak de content die je publiceert nog interessanter met video's op hoge resolutie. Met Jetpack Video kun je je mediaspeler personaliseren en razendsnelle video's, zonder advertenties en merken, aan je bezoekers tonen. Video's worden op onze WordPress.com-servers gehost en nemen geen ruimte van je hostingabonnement in beslag!

en: Make your site faster
nl: Maak je site sneller

en: Manage
nl: Beheren

en: Manage Connection
nl: Verbinding beheren

en: Manage Plugins
nl: Beheer plugins

en: Manage Purchases
nl: Aankopen beheren

en: Manage advanced comment settings and grow your audience with email subscriptions.
nl: Beheer geavanceerde opmerkingsinstellingen en breid je publiek uit met e-mailabonnementen.

en: Manage all your sites from a single dashboard: publish content, track stats, moderate comments, and so much more from anywhere in the world.
nl: Beheer al je sites vanuit één dashboard: publiceer inhoud, volg statistieken, beheer reacties en nog veel meer, waar je ook bent.

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
nl: Beheer en werk deze en andere WordPress-sites bij vanuit één simpel dashboard op WordPress.com. Je kunt
    		plugins bijwerken, ze automatisch laten bijwerken en ze per site (de)activeren of in bulk op
    		wordpress.com/plugins. Je kunt ook de gloednieuwe en voor mobiel geschikte bericht-editor gebruiken op WordPress.com en daarnaast
    		geïnstalleerde thema's weergeven en activeren, evenals sitemenu's aanmaken of bewerken.

en: Manage has been activated for you!
nl: Beheren is voor je geactiveerd.

en: Manage security settings
nl: Je beveiligingsinstellingen beheren

en: Manage site connection
nl: Siteverbinding beheren

en: Manage with Live Preview
nl: Beheren met live voorbeeld

en: Manage your email preferences.
nl: E-mailvoorkeuren beheren.

en: Manage your network's Jetpack Sites.
nl: Beheer de Jetpack-sites op je netwerk.

en: Manage your plan
nl: Beheer je abonnement

en: Manage your plugins
nl: Je plugins beheren

en: Management
nl: Beheer

en: Manually Verify
nl: Handmatig verifiëren

en: Map
nl: Kaart

en: Map Theme
nl: Kaartthema

en: Mapbox Access Token
nl: Toegangstoken Mapbox

en: Mark as Spam
nl: Markeren als spam

en: Mark this message as NOT spam
nl: Markeer dit bericht als GEEN spam

en: Mark this message as spam
nl: Dit bericht als spam markeren

en: Marker Caption
nl: Markerbijschrift

en: Marker Title
nl: Markertitel

en: Marketing Automation
nl: Geautomatiseerde marketing

en: Master user no longer exists. Please disconnect and reconnect Jetpack.
nl: Hoofdgebruiker bestaat niet meer. Koppel Jetpack los en koppel deze daarna opnieuw.

en: Match accounts using email addresses
nl: Accounts overeenstemmen met e-mailadressen

en: Match all conditions
nl: Alle voorwaarden overeenstemmen

en: Match by Email
nl: Matchen per E-mail

en: Maximize your site’s visibility in search engines and view traffic stats in real time.
nl: Maak je site maximaal vindbaar in zoekmachines en bekijk real-time verkeersstatistieken.

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
nl: Maximale breedte (px; 220 tot 1200):

en: Maximum number of filters (1-50):
nl: Maximum aantal filters (1-50):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
nl: Maximum aantal te tonen berichten (niet meer dan 10):

en: Maximum: %s
nl: Maximaal: %s

en: Me
nl: Ik

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Media Width
nl: Breedte media

en: Media Width:
nl: Mediabreedte:

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Meet the Automattic team
nl: Ontmoet het Automattic-team

en: Member of The Internet Defense League
nl: Lid van de Internet Defense League

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel

en: Menu Item Labels
nl: Menu-itemlabels

en: Menu Items
nl: Menu-items

en: Menu Items re-ordered.
nl: Menu-items opnieuw geordend.

en: Menu Section
nl: Menusectie

en: Menu Sections
nl: Menusecties

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Concept-menu-item bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Item bekijken</a>

en: Menu item label list navigation
nl: Navigatie in de lijst met menu-itemlabels

en: Menu item labels list
nl: Lijst met menu-itemlabels

en: Menu item list navigation
nl: Navigatie in de menu-itemlijst

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu-item gepubliceerd. <a href="%s">Item bekijken</a>

en: Menu item restored to revision from %s
nl: Menu-item hersteld naar revisie van %s

en: Menu item saved.
nl: Menu-item opgeslagen.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
nl: Menu-item gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Item bekijken</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Menu-item ingediend. <a target="_blank" href="%s">Item bekijken</a>

en: Menu item updated.
nl: Menu-item bijgewerkt.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu-item bijgewerkt. <a href="%s">Item bekijken</a>

en: Menu items list
nl: Menu-itemlijst

en: Menu section list
nl: Menusectielijst

en: Menu section list navigation
nl: Navigatie in de menusectielijst

en: Message
nl: Bericht

en: Message Sent
nl: Bericht verzonden

en: Message instructing the user to refresh their Connection to the Publicize Service
nl: Bericht dat de gebruiker instrueert om de verbinding met de Publicize Service te vernieuwen

en: Messages
nl: Berichten

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Method '%s' must be overridden.
nl: Methode '%s' moet worden overschreven.

en: Method '%s' must return either true or WP_Error.
nl: Methode '%s' moet ‘true’ of ‘WP_Error’ retourneren.

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
nl: Statistieken en abonnees migreren

en: Milestone
nl: Mijlpaal

en: Milestone Reached Message
nl: Bericht mijlpaal bereikt

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
nl: Dagen

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
nl: Uren

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
nl: Maanden

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
nl: Jaren

en: Minimum: %s
nl: Minimaal: %s

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing attachment ID.
nl: Bijlage-ID ontbreekt.

en: Missing options.
nl: Ontbrekende opties.

en: Missing or invalid access token
nl: Ontbrekende of ongeldige toegangssleutel

en: Missing parameter "notice".
nl: Ontbrekende parameter "notice".

en: Missing parameter "type".
nl: Ontbrekende parameter "type".

en: Missing target blog ID.
nl: ID van doelblog ontbreekt.

en: Missing target post ID.
nl: ID van doelbericht ontbreekt.

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Leaderboard 320x50
nl: Leaderboard voor mobiele apparaten 320x50

en: Mobile-compatible:
nl: Mobiel-compatibel:

en: Modal (Overlay Box)
nl: Tekstvak (op voorgrond)

en: Mode:
nl: Modus:

en: Moderate comments
nl: Reacties beheren

en: Modified
nl: Aangepast

en: Modified GMT
nl: Aangepaste GMT

[ctx: Module Description]
en: Add Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
nl: Voeg Twitter-, Facebook- en Google+-knoppen onderaan elk bericht toe om het bezoekers gemakkelijk te maken om inhoud te delen.

[ctx: Module Description]
en: Add a customizable contact form to any post or page using the Jetpack Form Block.
nl: Voeg een aanpasbaar contactformulier aan elk bericht of elke pagina toe met het Jetpack-formulierblok.

[ctx: Module Description]
en: Adds options for CSS preprocessor use, disabling the theme's CSS, or custom image width.
nl: Voegt opties voor het gebruik van CSS-preprocessors toe, waarmee de CSS van het thema wordt uitgeschakeld, of de afbeeldingbreedte kan worden aangepast.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content.
nl: Geef applicaties toestemming om veilig je content te benaderen.

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
nl: Laad nieuwe inhoud automatisch wanneer een bezoeker scrolt

[ctx: Module Description]
en: Better results on search engines and social media.
nl: Verbeterde zoekresultaten bij zoekmachines en social media.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
nl: Verzamel waardevolle verkeersstatistieken en inzichten.

[ctx: Module Description]
en: Control where widgets appear on your site.
nl: Bepaal waar widgets op je site terechtkomen.

[ctx: Module Description]
en: Display different types of content on your site with custom content types.
nl: Geef verschillende contenttypes weer op je site met aangepaste contenttypes.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
nl: Geef afbeeldingsgalerijen weer in verschillende aantrekkelijke vormen.

[ctx: Module Description]
en: Display images and galleries in a gorgeous, full-screen browsing experience
nl: Geef afbeeldingen en galerijen weer in een prachtige, volledige schermweergave

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
nl: Verdien geld door Jetpack toestemming te geven om betere advertenties te laten zien.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
nl: Schakel pop-up-visitekaartjes in bij Gravatars van reagerende mensen.

[ctx: Module Description]
en: Enable the Jetpack Mobile theme
nl: Schakel het mobiele Jetpack-thema in

[ctx: Module Description]
en: Enable the option to copy entire posts and pages, including tags and settings
nl: Schakel de optie voor het kopiëren van gehele berichten en pagina's (inclusief tags en instellingen) in

[ctx: Module Description]
en: Enabling brute force protection will prevent bots and hackers from attempting to log in to your website with common username and password combinations.
nl: Door brute force-bescherming in te schakelen, wordt vermeden dat bots en hackers inloggen op je website met gebruikelijke gebruikersnaam-/wachtwoordcombinaties.

[ctx: Module Description]
en: Enhanced search, powered by Elasticsearch, a powerful replacement for WordPress search.
nl: Geavanceerd zoeken, mogelijk gemaakt door Elasticsearch, een krachtige vervanging voor de WordPress-zoekfunctie.

[ctx: Module Description]
en: Establish your site's authenticity with external services.
nl: Maak je site authentiek met externe services.

[ctx: Module Description]
en: Generates shorter links so you can have more space to write on social media sites.
nl: Genereert kortere links zodat je meer ruimte krijgt om te schrijven op je socialmediasites.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
nl: Geef bezoekers een simpele manier om hun waardering voor jouw inhoud te tonen.

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
nl: Verbeter het bereik en verkeer.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
nl: Verhoog de betrokkenheid van je bezoekers door een Like-knop aan reacties toe te voegen.

[ctx: Module Description]
en: Jetpack’s Site Accelerator loads your site faster by optimizing your images and serving your images and static files from our global network of servers.
nl: De siteversneller van Jetpack laadt je site sneller door je afbeeldingen te optimaliseren en je afbeeldingen en statische bestanden beschikbaar te stellen via ons wereldwijde servernetwerk.

[ctx: Module Description]
en: Jetpack’s downtime monitoring will continuously watch your site, and alert you the moment that downtime is detected.
nl: De downtime-bewaking van Jetpack houdt je site voortdurend in de gaten en stuurt je een waarschuwing wanneer je site offline lijkt te zijn.

[ctx: Module Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
nl: Houd bezoekers betrokken op je blog door relevante en nieuwe content te markeren onderaan elk gepubliceerd bericht.

[ctx: Module Description]
en: Let visitors subscribe to new posts and comments via email
nl: Laat bezoekers zich abonneren op nieuwe berichten en reacties via e-mail

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
nl: Maak het voor zoekmachines eenvoudiger om je site te vinden.

[ctx: Module Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
nl: Mirrort en laadt je afbeeldingen vanuit onze gratis snelle afbeeldings-CDN, waardoor de prestaties van je site worden verbeterd zonder extra belasting van je servers.

[ctx: Module Description]
en: Protect your site with daily or real-time backups and automated virus scanning and threat detection.
nl: Bescherm je site met dagelijkse back-ups of back-ups in realtime, evenals automatische virusscans en bedreigingsdetectie.

[ctx: Module Description]
en: Provides additional widgets for use on your site.
nl: Stelt aanvullende widgets beschikbaar die op je site gebruikt kunnen worden.

[ctx: Module Description]
en: Publicize makes it easy to share your site’s posts on several social media networks automatically when you publish a new post.
nl: Publicize maakt het eenvoudig om berichten op je site automatisch te delen via verschillende social media-netwerken wanneer je een nieuw bericht publiceert.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
nl: Publiceer berichten door een e-mail te verzenden

[ctx: Module Description]
en: Receive instant notifications of site comments and likes.
nl: Ontvang direct meldingen van sitereacties en likes.

[ctx: Module Description]
en: Replaces the admin bar with a useful toolbar to quickly manage your site via WordPress.com.
nl: Vervangt de toolbar door een nuttige werkbalk waarmee je je site snel kunt beheren via WordPress.com.

[ctx: Module Description]
en: Save on hosting storage and bandwidth costs by streaming fast, ad-free video from our global network.
nl: Bespaar op kosten voor hosting-opslag en bandbreedte door snelle video's zonder advertenties vanuit ons wereldwijde netwerk te streamen.

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
nl: Stel Google Analytics in zonder gedoe met codes.

[ctx: Module Description]
en: Shortcodes are WordPress-specific markup that let you add media from popular sites. This feature is no longer necessary as the editor now handles media embeds rather gracefully.
nl: Shortcodes zijn specifieke opmaak voor WordPress waarmee je media vanaf populaire sites kunt toevoegen. Deze functie is niet meer noodzakelijk, omdat de editor de media-embeds nu beter gebruikt.

[ctx: Module Description]
en: Speed up and improve the reliability of your site using the latest in web technology.
nl: Versnel en verbeter de betrouwbaarheid van jouw site met de nieuwste web technologie.

[ctx: Module Description]
en: Speed up your site and create a smoother viewing experience by loading images as visitors scroll down the screen, instead of all at once.
nl: Versnel je site en profiteer van een verbeterde ervaring voor bezoekers door afbeeldingen te laden naarmate bezoekers naar onderaan het scherm scrollen, in plaats van dat ze allemaal tegelijk worden geladen.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
nl: Schrijf berichten of pagina’s in platte-text met Markdown-syntax

[ctx: Module Name]
en: Ads
nl: Advertenties

[ctx: Module Name]
en: Backups and Scanning
nl: Back-ups en scans

[ctx: Module Name]
en: Carousel
nl: Carrousel

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
nl: Reactie-likes

[ctx: Module Name]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
nl: Contactformulier

[ctx: Module Name]
en: Copy Post
nl: Bericht kopiëren

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
nl: Aangepast CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
nl: Aangepaste inhoudtypes

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
nl: Verbeterde distributie

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
nl: Extra zijbalk-widgets

[ctx: Module Name]
en: Image CDN
nl: Afbeelding-CDN

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
nl: Oneindig scrollen

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
nl: Mobiel thema

[ctx: Module Name]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Module Name]
en: Post by email
nl: Bericht per e-mail

[ctx: Module Name]
en: Related posts
nl: Gerelateerde berichten

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
nl: SEO-hulpmiddelen

[ctx: Module Name]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Module Name]
en: Secure Sign On
nl: Veilig aanmelden

[ctx: Module Name]
en: Sharing
nl: Delen

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
nl: Shortcode-embeds

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
nl: Sitestatistieken

[ctx: Module Name]
en: Site verification
nl: Site-verificatie

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
nl: Abonnementen

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
nl: Galerijen in tegels

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
nl: WP.me-shortlinks

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
nl: Widget-zichtbaarheid

[ctx: Module Name]
en: WordPress.com Toolbar
nl: WordPress.com-werkbalk

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
nl: Weergave

[ctx: Module Tag]
en: Developers
nl: Ontwikkelaars

[ctx: Module Tag]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
nl: Mobiel

[ctx: Module Tag]
en: Other
nl: Overige

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
nl: Foto's en video's

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
nl: Sitestatistieken

[ctx: Module Tag]
en: Social
nl: Sociaal

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
nl: Verkeer

[ctx: Module Tag]
en: Writing
nl: Aan het typen

en: Module not found: `%s`.
nl: Module niet gevonden: `%s`.

en: Modules reset to default.
nl: Modules zijn gereset naar standaard.

en: Monday
nl: Maandag

en: Monetize your site by running high quality ads.
nl: Verdien geld aan je site door hoogwaardige advertenties te laten zien.

en: Monetize your site with ads
nl: Geld verdienen met je site door middel van advertenties

en: Monitor your site's traffic and performance from the {{a}}Google Search Console{{/a}}.
nl: Controleer de bezoekersaantallen en prestaties van je site via de {{a}}Google Search Console{{/a}}.

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Monthly archives
nl: Maandarchieven

en: Months
nl: Maanden

en: More
nl: Meer

en: More %s
nl: Meer %s

en: More Details
nl: Meer details

en: More Info
nl: Meer info

en: More Photos
nl: Meer foto's

en: More details about your Jetpack settings
nl: Meer informatie over je Jetpack-instellingen

en: More information
nl: Meer informatie

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
nl: De meeste sites worden aangevallen door geautomatiseerde bots die zich proberen in te loggen voor schadelijke doeleinden.
    		We beschermen je automatisch tegen ongeautoriseerde toegang door data van miljoenen sites te gebruiken.

en: Move menu section down
nl: Verplaats menu-sectie omlaag

en: Move menu section up
nl: Verplaats menusectie omhoog

en: Multi network install are not supported.
nl: Netwerkinstallatie wordt niet ondersteund.

en: Multiline text
nl: Tekst op meerdere regels

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
nl: Geef Twitter Timeline-ID of gebruikersnaam op.

en: My Community
nl: Mijn community

en: My Likes
nl: Mijn likes

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: My Site | My Sites
nl[0]: Mijn site
nl[1]: Mijn sites

en: My Tweets
nl: Mijn tweets

en: Name
nl: Naam

en: Name conflicts with the existing block %s
nl: Naam conflicteert met het bestaande blok %s

[ctx: Navigation item]
en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

[ctx: Navigation item]
en: Network Sites
nl: Netwerksites

[ctx: Navigation item]
en: Terms
nl: Voorwaarden

[ctx: Navigation item.]
en: At A Glance
nl: In één oogopslag

[ctx: Navigation item.]
en: At a Glance
nl: In één oogopslag

[ctx: Navigation item.]
en: Dev Tools
nl: Ontwikkelaarstools

[ctx: Navigation item.]
en: Discussion
nl: Reacties

[ctx: Navigation item.]
en: My Plan
nl: Mijn abonnement

[ctx: Navigation item.]
en: Performance
nl: Prestatie

[ctx: Navigation item.]
en: Plans
nl: Abonnementen

[ctx: Navigation item.]
en: Reset Options (dev only)
nl: Opties opnieuw instellen (alleen ontwikkelingsversies)

[ctx: Navigation item.]
en: Security
nl: Beveiliging

[ctx: Navigation item.]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Navigation item.]
en: Sharing
nl: Delen

[ctx: Navigation item.]
en: Traffic
nl: Verkeer

[ctx: Navigation item.]
en: Writing
nl: Schrijven

[ctx: Navigation item. Noun. Links to a debugger tool for Jetpack.]
en: Debug
nl: Foutopsporing

en: Need help? Learn about getting started, customizing your site, using advanced code snippets, and more.
nl: Heb je hulp nodig? Ontdek hoe je aan de slag gaat, hoe je je site aanpast, hoe je geavanceerde samenvattingen met code gebruikt en nog veel meer.

en: Network Activate
nl: Activeren via netwerk

en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

en: Never worry about losing your site – automatic backups keep your content safe.
nl: Maak je nooit zorgen dat je je site verliest. Met automatische back-ups wordt de veiligheid van je site gegarandeerd.

en: New Comic
nl: Nieuwe strip

en: New Menu Item
nl: Nieuw menu-item

en: New Menu Item Label Name
nl: Naam nieuw menu-itemlabel

en: New Menu Sections Name
nl: Nieuwe Menusectienaam

en: New Project
nl: Nieuw project

en: New Project Tag Name
nl: Naam nieuwe project-tag

en: New Project Type Name
nl: Naam nieuw projecttype

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New Testimonial
nl: Nieuwe aanbeveling

en: New comment on your post "%s"
nl: Nieuwe reactie op je bericht "%s"

en: New field
nl: Nieuw veld

en: New in Jetpack!
nl: Nieuw in Jetpack!

en: New owner is not admin
nl: Nieuwe eigenaar is geen beheerder

en: New owner is not connected
nl: Nieuwe eigenaar is niet verbonden

en: New owner is same as current user
nl: Nieuwe eigenaar is dezelfde als huidige gebruiker

en: New pingback on your post "%s"
nl: Nieuwe pingback op je bericht "%s"

en: New to CSS? Start with a <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Themes and Templates forum</a>.
nl: Nog niet bekend met CSS? Volg eerst een <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beginners tutorial</a>. Vragen?
    		Stel ze in het <a href="https://nl.wordpress.org/support/forum/themas-en-templates/" target="_blank">CSS / opmaak vragen forum</a>.

en: New trackback on your post "%s"
nl: Nieuwe trackback op je bericht "%s"

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
nl: Nieuwer <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwe reacties &rarr;

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: No
nl: Nee

en: No API key
nl: Geen API-sleutel

en: No Avatars
nl: Geen avatars

en: No Borders
nl: Geen randen

en: No Comics found
nl: Geen strips gevonden

en: No Comics found in Trash
nl: Geen strips in prullenbak gevonden

en: No Footer
nl: Geen footer

en: No Header
nl: Geen header

en: No Labels
nl: Geen labels

en: No Labels found
nl: Geen labels gevonden

en: No Menu Items found
nl: Geen menu-items gevonden

en: No Menu Items found in Trash
nl: Geen menu-items in prullenbak gevonden

en: No Modules Found
nl: Geen modules gevonden

en: No Projects found
nl: Geen projecten gevonden

en: No Projects found in Trash
nl: Geen berichten gevonden in de prullenbak.

en: No Scrollbar
nl: Geen scrollbar

en: No Testimonials found
nl: Geen aanbevelingen aangetroffen

en: No Testimonials found in Trash
nl: Geen aanbevelingen aangetroffen in prullenbak

en: No actions will be taken.
nl: Er worden geen acties ondernomen.

en: No activity found
nl: Geen activiteit gevonden

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
nl: Er is geen blog_id in je verzoek opgenomen. Probeer de verbinding met Jetpack vanaf WordPress.com te verbreken en probeer dan opnieuw te verbinding te leggen. Als je dat gedaan hebt, probeer dan nogmaals met Publicize te verbinden.

en: No command found.
nl: Geen opdracht gevonden.

en: No comment text was submitted.
nl: Geen reactietekst ingediend.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
nl: Geen data gevonden voor de VideoPress-identificeerder: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
nl: Geen feedback gevonden

en: No files were created
nl: Geen bestanden aangemaakt

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
nl: Geen locatie of thema-ID opgegeven in de shortcode van het untappd-menu.

en: No logo set
nl: Geen logo ingesteld

en: No master user set.
nl: Geen hoofdgebruiker ingesteld.

en: No options were deleted.
nl: Er zijn geen opties verwijderd.

en: No plugins found.
nl: Geen plugins gevonden.

en: No posts data returned by remote.
nl: Er komt geen externe berichtendata terug.

en: No reply from Jetpack servers
nl: Geen reactie van de Jetpack-servers

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: No search results found for %(term)s
nl: Geen resultaten gevonden voor %(term)s

en: No sitemap found. Please try again later.
nl: Geen sitemap gevonden. Probeer het later opnieuw.

en: No sitemap found. The system will try to build it again in %s.
nl: Geen sitemap gevonden. Het systeem probeert deze opnieuw te maken over %s.

en: No stats
nl: Geen statistieken

en: No tags found.
nl: Geen tags gevonden.

en: No themes found.
nl: Geen thema's gevonden.

en: No threats found, you're good to go!
nl: Geen bedreigingen gevonden, alles gaat naar wens!

en: No upcoming events
nl: Geen komende evenementen

en: No update needed
nl: Geen update nodig

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
nl: Er is geen gebruikersinformatie in je verzoek opgenomen. Zorg dat je gebruikersaccount verbonden is met Jetpack. Verbind het gebruikersaccount door naar de <a href="%s">Jetpack-pagina</a> binnen wp-admin te gaan.

en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from
    					<a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
nl: Nee. <a href="%1$s">%2$s</a> is een nieuwe en andere website die verschilt van 
    					<a href="%3$s">%4$s</a>. Het vereist een nieuwe verbinding met WordPress.com voor nieuwe statistieken en abonnees.

en: Nonce verification failed.
nl: Nonce-verificatie mislukt.

en: None
nl: Geen

en: None, just display the badge please
nl: Geen, alleen de badge weergeven

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
nl: Nee. Echter, als je wilt aanpassen waar je feedback heen wordt verzonden of het onderwerpveld wilt wijzigen, dan kan dat. Als je hier geen wijzigingen aanbrengt, zal feedback worden verzonden naar de auteur van de pagina/het bericht en zal het onderwerp de naam van deze pagina/dit bericht hebben.

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Not valid onboarding data.
nl: Geen geldige inwerkgegevens.

en: Note that {{b}}verifying your site with these services is not necessary{{/b}} in order for your site to be indexed by search engines. To use these advanced search engine tools and verify your site with a service, paste the HTML Tag code below. Read the {{support}}full instructions{{/support}} if you are having trouble. Supported verification services: {{google}}Google Search Console{{/google}}, {{bing}}Bing Webmaster Center{{/bing}}, {{pinterest}}Pinterest Site Verification{{/pinterest}}, and {{yandex}}Yandex.Webmaster{{/yandex}}.
nl: Let op: {{b}}het verifiëren van je site is niet noodzakelijk{{/b}} om je site te laten indexeren door zoekmachines. Plak hieronder de HTML Tag-code om deze geavanceerde zoekmachine-tools te gebruiken en je site te laten verifiëren door een service. Lees de {{support}}volledige instructies{{/support}} als het niet lukt. Ondersteunde verificatieservices: {{google}}Google Search Console{{/google}}, {{bing}}Bing Webmaster Center{{/bing}}, {{pinterest}}Pinterest Site Verification{{/pinterest}} en {{yandex}}Yandex.Webmaster{{/yandex}}.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
nl: Opmerking: aangepast CSS wordt gereset bij het wisselen van thema.

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Nothing is in the queue: %s
nl: Er staan geen items in de wachtrij: %s

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notify me of follow-up comments by email.
nl: Stuur mij een e-mail als er vervolgreacties zijn.

en: Notify me of new posts by email.
nl: Stuur mij een e-mail als er nieuwe berichten zijn.

[ctx: Noun]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: Noun, a header for a preview block in a configuration screen.]
en: Preview
nl: Voorbeeld bekijken

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
nl: Rol

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Number of Posts to Display:
nl: Aantal te tonen berichten:

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
nl: Maximaal aantal invoerweergaven in Portfolio-pagina's.

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
nl: Maximaal aantal invoerweergaven in Testimonial-pagina's.

en: Number of posts
nl: Aantal berichten

en: Number of posts to show for each author:
nl: Aantal weer te geven berichten voor elke auteur:

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Official buttons
nl: Officiële knoppen

en: Offset must be greater than or equal to 0.
nl: Offset moet groter of gelijk aan 0 zijn.

en: Ogg File URL
nl: Ogg-bestands-URL

en: Okay, got it!
nl: OK, ik snap het!

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: On Mobile
nl: Op Mobiel

en: On for all comments
nl: Aan voor alle reacties

en: On for all posts
nl: Aan voor alle berichten

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
nl: Op deze pagina kun je de beschikbare modules zien in Jetpack, kom je er meer over te weten en kun je ze naar believen aan- of uitschakelen.

en: Onboarding failed to process: %s
nl: Introductie kon niet worden verwerkt: %s

en: One of your IP addresses was not valid.
nl: Een van je IP-adressen is ongeldig.

en: Only images can be uploaded here.
nl: Alleen afbeeldingen kun je hier uploaden.

en: Only one embed can be rendered at a time.
nl: Er kan maar één embed tegelijkertijd worden geladen.

en: Only super admins can edit the global whitelist
nl: Alleen superbeheerders kunnen de globale whitelist bewerken

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
nl: Oeps, dat lijkt het verkeerde e-mailadres te zijn. Probeer het nogmaals!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
nl: Oeps, we kunnen geen gebruiker vinden met dat e-mailadres. Probeer het nogmaals!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
nl: Oeps, we konden de herstel token niet valideren.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
nl: Oeps, het is ons niet gelukt een herstel e-mail te versturen. Probeer het nogmaals.

en: Open
nl: Geopend

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
nl: geen subset.

en: Open address in Google Maps
nl: Adres openen in Google Maps

en: Open link in a new tab
nl: Link openen in een nieuw tabblad

en: Open link in a new window/tab
nl: Open de link in een nieuw venster/tabblad

en: Open links in new window/tab:
nl: Links openen in een nieuw venster/tabblad:

en: Opening
nl: Geopend vanaf

en: Opens in new window
nl: Wordt in een nieuw venster geopend

en: Optimized performance
nl: Geoptimaliseerde prestaties

en: Option
nl: Optie

en: Option deleted, re-migrate via `wp jetpack custom-css migrate`.
nl: Optie verwijderd. Migreer deze opnieuw via `wp jetpack custom-css migrate`.

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
nl: Optie is niet gevonden of is leeg. Gebruik 'list' om een lijst met opties weer te geven

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
nl: Optionele tekst om weer te geven bij bezoekers die ingelogde WordPress.com-gebruikers zijn:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
nl: Optionele tekst om weer te geven bij bezoekers die geen WordPress.com-gebruikers zijn:

en: Optional text to display to your readers:
nl: Optionele tekst om te tonen aan je lezers:

en: Options
nl: Opties

en: Options failed to reset.
nl: Opties konden niet worden hersteld.

en: Options reset.
nl: Opties hersteld.

en: Or
nl: Of

en: Or add another Recurring Payments plan:
nl: Je kunt ook een nieuw abonnement voor herhaaldelijke betalingen toevoegen:

en: Orange
nl: Oranje

en: Order
nl: Volgorde

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
nl: Sorteer topberichten en -pagina's op:

en: Our asset CDN is a site acceleration service.
    		That means that we host static assets like JavaScript and CSS shipped with WordPress Core and Jetpack from our servers, alleviating the load on your server.
nl: Onze Asset CDN is een dienst om een site te versnellen.
    		Dat betekent dat we statische inhoud, zoals JavaScript en de CSS van WordPress en Jetpack, vanaf onze servers hosten, waardoor de belasting van je server verlicht wordt.

en: Outbound HTTPS not working
nl: Externe HTTPS werkt niet

en: PHP XML manipluation libraries are not available.
nl: PHP XML-manipulatiebibliotheken zijn niet beschikbaar.

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nl: De XML-extensie voor PHP is niet beschikbaar. Jetpack vereist de XML-extensie om te communiceren met WordPress.com. Neem contact op met je hostingprovider om de XML-extensie voor PHP in te schakelen.

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page URL
nl: URL van pagina

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Parent Menu Section
nl: Hoofd-menusectie

en: Parent Menu Section:
nl: Hoofd-menusectie:

en: Parent Project Type
nl: Hoofdprojecttype

en: Parent Project Type:
nl: Hoofdprojecttype:

en: Password must be at least %d characters.
nl: Wachtwoord moet ten minste %d tekens bevatten.

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Het wachtwoord mag geen "\" bevatten.

en: Paste Token Here
nl: Token hier plakken

en: Path
nl: Pad

en: Pay with PayPal
nl: Betalen met PayPal

en: Payment plan
nl: Betaalplan

en: People
nl: Mensen

en: People love options. Add several checkbox items.
nl: Mensen houden van opties. Voeg verschillende selectievak-items toe.

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
nl: Mensen moeten weten waarvoor ze betalen! Voeg een korte titel toe.

en: Performance
nl: Prestaties

en: Performance & speed
nl: Performance & snelheid

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Personal Links
nl: Persoonlijke links

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Phone:
nl: Telefoonnr.:

en: Pick an ad format
nl: Kies een advertentie-indeling

en: Pick an image filter
nl: Kies een afbeeldingsfilter

en: Pingback excerpt:
nl: Samenvatting van pingback:

en: Pink
nl: Roze

en: Placeholder image
nl: Placeholder-afbeelding

en: Plan
nl: Abonnement

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
nl: JavaScript vereist om %s af te spelen.

en: Please activate Akismet.
nl: Activeer Akismet.

en: Please add a brief title so that people know what they’re paying for.
nl: Voeg een korte titel toe, zodat mensen weten waar ze voor betalen.

en: Please ask your hosting provider to confirm your server can make outbound requests to jetpack.com.
nl: Vraag je hostingprovider om te bevestigen dat je server externe aanvragen bij jetpack.com kan doen.

en: Please ask your hosting provider to refer to our server requirements at https://jetpack.com/support/server-requirements/ and enable PHP's XML module.
nl: Vraag je hostingprovider om onze serververeisten te raadplegen via https://jetpack.com/support/server-requirements/ en schakel de XML-module voor PHP in.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
nl: Zorg ervoor dat je de reactie van tekst voorziet.

en: Please confirm Safe Mode or fix the Jetpack connection. Select one of the options below or <a href="%1$s">learn
    					more about Safe Mode</a>.
nl: Controleer de veilige modus of repareer de verbinding met Jetpack. Selecteer één van de onderstaande opties of <a href="%1$s">bekijk 
    					meer informatie over de veilige modus</a>.

en: Please connect your user account to WordPress.com
nl: Koppel je gebruikersaccount aan WordPress.com

en: Please contact Jetpack support.
nl: Neem contact op met de ondersteuning van Jetpack.

en: Please correct the issue below and try again. | Please correct the issues listed below and try again.
nl[0]: Los het probleem hieronder op en probeer het nogmaals.
nl[1]: Los de problemen hieronder op en probeer het nogmaals.

en: Please define an SVG icon filename.
nl: Definieer een bestandsnaam met SVG-pictogram.

en: Please define default parameters in the form of an array.
nl: Definieer standaard parameters in de vorm van een array.

en: Please disconnect and reconnect Jetpack.
nl: Koppel Jetpack los en koppel deze daarna opnieuw.

en: Please enter a valid number.
nl: Vul een geldig nummer in.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
nl: Voer het IP-adres in dat je aan de whitelist wilt toevoegen.

en: Please install Akismet.
nl: Installeer Akismet.

en: Please note that the related posts displayed now are only for previewing purposes.
nl: Onthoud dat de gerelateerde berichten die nu worden weergegeven alleen als voorbeeld zijn bedoeld.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
nl: Houd er rekening mee dat de services beperkt zijn omdat de site privé is.

en: Please provide a valid email address.
nl: Gelieve een geldig e-mailadres op te geven.

en: Please provide an email address to comment.
nl: Gelieve een e-mailadres te geven om te kunnen reageren.

en: Please provide an email address.
nl: Gelieve een e-mailadres op te geven.

en: Please provide your name to comment.
nl: Gelieve je naam op te geven om te kunnen reageren.

en: Please provide your name.
nl: Gelieve je naam op te geven.

en: Please select a Facebook Page to publish updates.
nl: Selecteer een Facebookpagina om updates te publiceren.

en: Please select a user to authorize via the --user global argument.
nl: Geef een gebruiker toestemming via het argument --user global.

en: Please set up a Stripe account for this site first
nl: Maak eerst een Stripe-account voor deze site aan

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
nl: Los de rekenoefening op om te bewijzen dat je geen robot bent. Als je de oefening hebt opgelost, moet je opnieuw inloggen.

en: Please specify a Gist URL or ID.
nl: Geef een Gist-URL of -ID op.

en: Please specify a Soundcloud URL.
nl: Geef een SoundCloud-URL op.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
nl: Specificeer een gebruiker met ID, gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Please specify a valid module.
nl: Geef een geldige module op.

en: Please specify a valid user.
nl: Geef een geldige gebruiker op.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
nl: Geef aan of je de verbinding van een blog of gebruiker wilt verbreken.

en: Please specify if you would like to reset your options, modules or sync-checksum
nl: Geef aan of je je opties, modules of sync-checksum wilt herstellen

en: Please specify what type of queue do you want to reset: `full` or `regular`.
nl: Geef aan welk type wachtrij je wilt resetten: `full` of `regular`.

en: Please verify your birthday.
nl: Controleer je verjaardag.

en: Please view this post in your web browser to complete the quiz.
nl: Bekijk dit bericht in je webbrowser om de quiz te voltooien.

en: Please visit a single post view to reveal the customization options.
nl: Ga naar de weergave voor afzonderlijke berichten om de opties voor aanpassing te bekijken.

en: Plugin %s is not installed.
nl: Plugin %s is niet geïnstalleerd.

en: Plugin Settings
nl: Plugin-instellingen

en: Plugin Updates
nl: Plugin-updates

en: Plugin activated.
nl: Plugin geactiveerd.

en: Plugin can only be Network Activated
nl: De plugin kan alleen in het netwerk worden geactiveerd

en: Plugin deactivated.
nl: Plugin gedeactiveerd.

en: Plugin deactivation is not allowed
nl: Plugin deactiveren is niet toegestaan

en: Plugin found.
nl: Plugin gevonden.

en: Plugin icon
nl: Plugin-pictogram

en: Plugin needs updating. | Plugins need updating.
nl[0]: Plugin moeten worden bijgewerkt.
nl[1]: Plugins moeten worden bijgewerkt.

en: Popular
nl: Populair

en: Popular Labels
nl: Populaire labels

en: Popular Project Tags
nl: Populaire project-tags

en: Popular WordPress services by Automattic
nl: Populaire WordPress-services van Automattic

en: Portfolio Archive Content
nl: Inhoud van portfolioarchief

en: Portfolio Archive Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding van portfolioarchief

en: Portfolio Archive Title
nl: Titel van portfolioarchief

en: Portfolio Projects
nl: Portfolioprojecten

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
nl: Portfoliopagina’s geven maximaal %1$s projecten weer

en: Portfolios
nl: Portfolio's

en: Portfolios shortcode: [portfolio]
nl: Shortcode voor portfolio's: [portfolio]

en: Position
nl: Positie

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: Post Details
nl: Berichtdetails

en: Post Type
nl: Bericht type

en: Post by %s.
nl: Bericht van %s.

en: Post by Email
nl: Bericht per e-mail

en: Post by email is a quick way to publish new posts without visiting your site. We’ll generate a unique email address for you to send your content to, which will then appear on your site just like any other post.
nl: Door berichten via e-mail te plaatsen, kun je ze sneller publiceren zonder dat je je site hoeft te bezoeken. We genereren een uniek e-mailadres voor je waar je je content naartoe kunt sturen, waarna je bericht op dezelfde manier op je site verschijnt als elk ander bericht.

en: Post converted. | %s posts converted
nl[0]: Bericht geconverteerd.
nl[1]: %s berichten geconverteerd

en: Post excerpt
nl: Samenvatting bericht

en: Post navigation
nl: Navigatie door berichten

en: Post not found
nl: Bericht niet gevonden

en: Post published and sending emails to subscribers.
nl: Het bericht is gepubliceerd en er wordt een e-mail naar abonnees verzonden.

en: Post published and sharing on %1$s.
nl: Het bericht is gepubliceerd en wordt gedeeld op %1$s.

en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
nl: Het bericht is gepubliceerd, er wordt een e-mail naar abonnees verzonden en het bericht wordt gedeeld op %1$s.

en: Post type Archives:
nl: Post type archieven:

en: Post type:
nl: Berichttype:

en: Post types to search (minimum of 1):
nl: Post types om te doorzoeken (minimaal 1):

en: Post was not sent - check your email addresses!
nl: Bericht niet verstuurd - controleer je e-mailadres.

en: Postal/Zip Code
nl: Postcode

en: Posted by
nl: Geplaatst door

en: Posted by %s
nl: Geplaatst door %s

en: Posted in %s
nl: Geplaatst in %s

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts & Comments
nl: Berichten & reacties

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
nl: Berichten over %1$s geschreven door %2$l

en: Posts page
nl: Berichtenpagina

en: Powered by WordPress.com
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress.com

en: Preprocessor
nl: Voorbewerker

en: Preprocessor:
nl: Prepocessor:

en: Prevent login attacks, and get instant notifications when there’s an issue with your site.
nl: Voorkom inlogaanvallen en ontvang direct een melding als er een probleem is met je site.

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Preview unavailable: you haven't published enough posts with similar content.
nl: Voorbeeldweergave niet beschikbaar: Je hebt niet genoeg berichten met vergelijkbare content geplaatst.

en: Preview:
nl: Voorvertoning:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
nl: Voorvertoning: sla de wijzigingen eerst op anders gaan ze verloren

en: Price
nl: Prijs

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Primary language for the site.
nl: Hoofdtaal voor deze site.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Priority support
nl: Ondersteuning met prioriteit

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
nl: Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze website, ga je akkoord met het gebruik hiervan. 
    Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je:

en: Privacy Policy Link
nl: Link naar privacybeleid

en: Privacy information
nl: Privacy informatie

en: Problem creating file for theme download
nl: Probleem bij het aanmaken van downloadbestand voor thema

en: Problem downloading theme
nl: Probleem bij het downloaden van thema

en: Processing text
nl: Tekst wordt verwerkt

en: Processing...
nl: Bezig met verwerken...

en: Processing…
nl: Bezig met verwerken …

en: Product Image
nl: Productafbeelding

en: Product image
nl: Productafbeeldingen

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Tag
nl: Project-tag

en: Project Tags
nl: Project-tags

en: Project Type
nl: Projecttype

en: Project Types
nl: Projecttypes

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Projectitemconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project list navigation
nl: Navigatie in de projectlijst

en: Project published and sharing project on %1$s.
nl: Het project is gepubliceerd en wordt gedeeld op %1$s.

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
nl: Project gepubliceerd. <a href="%s">Project bekijken</a>

en: Project restored to revision from %s
nl: Project teruggezet naar revisie van %s

en: Project saved.
nl: Project opgeslagen.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
nl: Project gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Project ingediend. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project tag list
nl: Projecttaglijst

en: Project tag list navigation
nl: Navigatie in de projecttaglijst

en: Project type list
nl: Projecttypelijst

en: Project type list navigation
nl: Navigatie in de projecttypelijst

en: Project updated.
nl: Project bijgewerkt.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Project bijgewerkt. <a href="%s">Item bekijken</a>

en: Projects
nl: Projecten

en: Projects list
nl: Projectlijst

en: Property '%s' must be overridden.
nl: Eigenschap '%s' moet worden overschreven.

en: Protect
nl: Beveiligen

en: Protect API key
nl: Bescherm API-sleutel

en: Protect against data loss, malware, and malicious attacks.
nl: Bescherming tegen dataverlies, malware en schadelijke aanvallen.

en: Protect cannot keep your site secure.
nl: Protect kan de site niet beveiligen.

en: Protect global whitelist
nl: Bescherm algemene whitelist

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
nl: Protect beveiligt je tegen zware inlogaanvallen.

en: Protect is inactive.
nl: Protect is niet actief.

en: Protect whitelist
nl: Whitelist beschermen

en: Protect your site from spam.
nl: Bescherm je site tegen spam.

en: Protects your site from traditional and distributed brute force login attacks.
nl: Beschermt de site tegen traditionele en verspreide brute force-aanvallen.

en: Proudly powered by %s
nl: Met trots ondersteund door %s

en: Proudly powered by WordPress
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress

en: Prove your humanity
nl: Toon je menselijkheid aan

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
nl: Geef je lezers de optie om je site te vertalen naar de taal van hun keuze.

en: Provides the necessary hidden tags needed to verify your WordPress site with various services.
nl: Geeft je de vereiste verborgen tags die nodig zijn om je WordPress-site door verschillende services te laten verifiëren.

en: Provisioning
nl: Levering

en: Publication Date
nl: Publicatiedatum

en: Publicize Connection success or error message
nl: Publicize-verbinding geslaagd of foutmelding

en: Publicize Settings
nl: Instellingen voor Publicize

en: Publicize connection %d could not be disconnected
nl: De verbinding %d met Publicize kon niet worden verbroken

en: Publicize connection %d could not be disconnected.
nl: De verbinding %d met Publicize kon niet worden verbroken.

en: Publicize connection %d has been disconnected.
nl: De verbinding %d met Publicize is verbroken.

en: Publicize to my <strong>Facebook Page</strong>:
nl: Publiceren op mijn <strong>Facebook-pagina</strong>:

en: Publicize to my <strong>Tumblr blog</strong>:
nl: Publiceren in mijn <strong>Tumblr-blog</strong>:

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
nl: Publiceer berichten op je site door een e-mail te schrijven en verzenden vanuit een e-mailclient, in plaats van de bericht-editor.

en: Published by %s
nl: Gepubliceerd door %s

en: Publisher limits playback of video embeds.
nl: De uitgever beperkt het afspelen van ingebedde video's.

en: Purple
nl: Paars

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
nl: Ga met je muis over de Gravatar om je profiel te controleren.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: RSS Links
nl: RSS-links

en: Radio
nl: Radioknop

en: Random Order:
nl: Willekeurige volgorde:

en: Re-check Connection
nl: Controleer de verbinding opnieuw

en: Reach a wider audience by automatically sharing your posts on social media.
nl: Bereik een groter publiek door je berichten automatisch te delen op social media.

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
nl: Lees alle berichten van %1$s op %2$s

en: Read more about Jetpack benefits
nl: Meer lezen over de voordelen van Jetpack

en: Read more about Recurring Payments and related fees.
nl: Bekijk meer informatie over herhaaldelijke betalingen en bijbehorende kosten.

en: Read more at %s
nl: Bekijk meer informatie op %s

en: Real-time backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, and automated security scanning.
nl: Realtime back-up van alle data op je site met onbeperkte ruimte, herstel met één druk op de knop en automatische beveiligingsscans.

en: Real-time backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, automated security scanning, and priority support
nl: Realtime back-up van alle data op je site met onbeperkte ruimte, herstel in één klik, automatische beveiligingsscans en ondersteuning met prioriteit.

en: Real-time site backups and automatic threat resolution.
nl: Back-ups van je site in realtime en automatische oplossing van bedreigingen.

en: Real-time, automated backups (unlimited storage)
nl: Real-time, geautomatiseerde back-ups (onbeperkte opslag)

en: Reason for the extension not being available
nl: Reden waarom de extensie niet beschikbaar is

en: Receive Monitor Email Notifications.
nl: Ontvang monitor-mailmeldingen.

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Recommendations
nl: Aanbevelingen

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
nl: Herstel instructies zijn gestuurd naar %s. Controleer je inbox!

en: Rectangle 300x250
nl: Rechthoek 300x250

en: Recurring Payments
nl: Herhaaldelijke betalingen

en: Recurring Payments button
nl: Knop voor herhaaldelijke betalingen

en: Recurring Payments plans
nl: Abonnementen voor herhaaldelijke betalingen

en: Red
nl: Rood

en: Red Cat Badge
nl: Rode kat-badge

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
nl: Verbinding met %s verversen

en: Regenerate Address
nl: Adres Regenereren

en: Regenerate Post by Email address
nl: Bericht opnieuw genereren per e-mailadres

en: Regenerate address
nl: Adres opnieuw genereren

en: Regenerated %(slug)s address .
nl: Adres van %(slug)s opnieuw gegenereerd.

en: Regenerated Post by Email address.
nl: Opnieuw gegenereerd bericht per e-mailadres

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Related Posts
nl: Gerelateerde artikelen

en: Related Posts Settings
nl: Instellingen gerelateerde berichten

en: Related posts
nl: Gerelateerde berichten

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Relevance (recommended)
nl: Relevantie (aanbevolen)

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove Service
nl: Verwijder service

en: Remove Token
nl: Token verwijderen

en: Remove image
nl: Verwijder afbeelding

en: Remove logo
nl: Logo verwijderen

en: Remove option
nl: Optie verwijderen

en: Removes spam from comments and contact forms.
nl: Verwijdert spam uit reacties en contactformulieren.

en: Renew interval
nl: Verlengingsinterval

en: Repeat Visitor
nl: Terugkerende bezoeker

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
nl: Vervang <a href="%s">thema-CSS</a> <b>(Geavanceerd)</b>

en: Replace WordPress built-in search with Jetpack Search, an advanced search experience
nl: Vervang de standaard WordPress-zoekmachine door Jetpack Search, voor een geavanceerde zoekervaring

en: Replace the default WordPress search with better results and filtering powered by Elasticsearch.
nl: Vervang de standaard WordPress-zoekfunctie door betere resultaten en filters, mogelijk gemaakt door Elasticsearch.

en: Replace your site's basic search with customizable search that helps visitors find answers faster.
nl: Vervang de standaard zoekfunctie van je site door een aanpasbare zoekfunctie die bezoekers helpt om sneller antwoorden te vinden.

en: Replacement
nl: Vervanging

en: Replaces the default search with an Elasticsearch-powered search interface and filters.
nl: Vervangt de standaard zoekmachine door een Elasticsearch-aangedreven zoektool met aparte interface en filters.

en: Replaces the standard WordPress comment form with a new comment system that includes social media login options.
nl: Vervangt het standaard WordPress-reactieformulier door een nieuw reactiesysteem dat het mogelijk maakt om in te loggen via social media.

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Request failed with code %s
nl: Aanvraag mislukt met code %s

en: Request to %1$s returned a non-200 response code: %2$d.
nl: Aanvraag voor %1$s heeft een reactiecode veroorzaakt die niet 200 is: %2$d.

en: Request to %1$s returned an error: (%2$d) %3$s.
nl: Aanvraag voor %1$s heeft een fout veroorzaakt: (%2$d) %3$s.

en: Require Two-Step Authentication
nl: Tweestaps-authenticatie is vereist

en: Require accounts to use WordPress.com Two-Step Authentication
nl: Vereis van accounts dat ze gebruikmaken van de tweevoudige authenticatie van WordPress.com

en: Required
nl: Vereist

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Reset Full Sync Queue on %s
nl: Volledige synchronisatie-wachtrij resetten op %s

en: Reset Full Sync and Regular Queues Queue on %s
nl: Volledige en normale synchronisatie-wachtrij resetten op %s

en: Reset Regular Sync Queue on %s
nl: Normale synchronisatie-wachtrij resetten op %s

en: Resetting Jetpack Options for %s...
nl: Jetpack-opties voor %s worden hersteld...

en: Resetting Jetpack options…
nl: Jetpack-opties worden hersteld...

en: Resetting default modules...
nl: Standaardmodules worden gereset...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
nl: De Jetpack-opties opgeslagen in wp_options worden gereset...

en: Resolve
nl: Oplossen

en: Resolve issues quickly with priority support.
nl: Los problemen snel op met prioriteitsondersteuning.

en: Response was not OK:
nl: Reactie was niet OK:

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Right
nl: Rechts

en: SEO Description
nl: SEO-beschrijving

en: SEO Tools
nl: SEO-hulpmiddelen

en: SEO preview tools
nl: Hulpmiddelen voor SEO-voorbeelden

en: SEO tools are not enabled for this site.
nl: SEO-hulpmiddelen zijn niet beschikbaar voor deze site.

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save &amp; Buy Upgrade
nl: Bespaar & koop upgrade

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save New Order
nl: Nieuwe ordening opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save Stylesheet
nl: Stylesheet opslaan

en: Save and go back to form builder
nl: Opslaan en teruggaan naar formulierbouwer

en: Save this field
nl: Sla dit veld op

en: Saved successfully
nl: Opgeslagen

en: Saving…
nl: Opslaan…

en: Scan
nl: Scannen

en: Schedule unlimited tweets, Facebook posts, and other social posts in advance.
nl: Onbeperkt tweets, Facebook-berichten en andere social media-berichten van tevoren inplannen.

en: Scroll back to top
nl: Scroll terug naar boven

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Comics
nl: Strips zoeken

en: Search Feedback
nl: Doorzoek feedback

en: Search Menu Item Labels
nl: Zoek door menu-itemlabels

en: Search Menu Items
nl: Menu-items doorzoeken

en: Search Menu Sections
nl: Zoek door Menusecties

en: Search Modules…
nl: Modules doorzoeken...

en: Search Project Tags
nl: Project-tags doorzoeken

en: Search Project Types
nl: Projecttypes doorzoeken

en: Search Projects
nl: Projecten doorzoeken

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search Testimonials
nl: Zoek aanbevelingen

en: Search engines can't access your site at the moment. If you'd like to make your site accessible, check your {{a}}Reading settings{{/a}} and switch "Search Engine Visibility" on.
nl: Zoekmachines hebben op dit moment geen toegang tot je site. Controleer je {{a}}Reading-instellingen{{/a}} en zet de "Zichtbaarheid voor zoekmachines" aan om je site toegankelijk te maken.

en: Search for a Jetpack feature.
nl: Zoeken naar Jetpack-functie.

en: Search for a term or paste a Giphy URL
nl: Zoek op trefwoord of plak een Giphy-URL

en: Search for and insert an animated image.
nl: Zoeken naar een bewegende afbeelding en deze invoegen.

en: Search our support site
nl: Doorzoek onze ondersteuningssite

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search support docs
nl: Zoek naar hulpdocumenten

[ctx: Search term.]
en: data
nl: gegevens

[ctx: Search term.]
en: gdpr
nl: avg

[ctx: Search term.]
en: terms of service
nl: servicevoorwaarden

[ctx: Search term.]
en: tos
nl: voorwaarden service

[ctx: Search term.]
en: tracks
nl: bijhouden

en: Second ad below post
nl: Tweede advertentie onder bericht

en: Second param must be numeric or empty
nl: De tweede parameter moet numeriek zijn of leeg

en: Secure Sign On
nl: Veilig aanmelden

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security & Backups
nl: Beveiliging & backups

en: See your earnings, subscriber list, and products.
nl: Bekijk je inkomsten, je lijst met abonnees en producten.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select a Simple Payments Button:
nl: Selecteer een "Simple Payments"-knop:

en: Select a theme&hellip;
nl: Selecteer een thema...

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
nl: Selecteer een gebruiker of kies 'aangepast' en voer een aangepast e-mailadres in.

en: Select an image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Select another theme to view its custom CSS.
nl: Selecteer een ander thema om zijn aangepaste CSS weer te geven.

en: Select feedback to download
nl: Selecteer te downloaden feedback

en: Select one
nl: Selecteer een optie

en: Select payment plan:
nl: Selecteer betaalplan:

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
nl: Selecteer de rollen die statistieken mogen bekijken.

en: Semantic Personal Publishing Platform
nl: Semantisch persoonlijk publicatieplatform

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Send email notification when someone likes a post
nl: Stuur een e-mailbericht wanneer iemand een bericht liket

en: Send to Email Address
nl: Stuur naar e-mailadres

en: Send us a message!
nl: Stuur ons een bericht!

en: Send your new posts to this email address:
nl: Stuur je nieuwe berichten naar dit e-mailadres:

en: Sending login email…
nl: E-mail voor inloggen wordt verzonden...

en: Sent by a verified %s user.
nl: Verzonden door een geverifieerde %s-gebruiker.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
nl: Naar de site gestuurd door een ongeverifieerde bezoeker.

en: Sent data to WordPress.com
nl: Verzend data naar WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
nl: Verzend meer data naar WordPress.com

en: Separate tags with commas
nl: Scheid meerdere tags door komma&#39;s

en: Service name
nl: Service-naam

en: Services dragged here will appear individually.
nl: Services die hierheen gesleept worden, verschijnen afzonderlijk.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
nl: Services die hierheen gesleept worden, zullen verborgen zijn onder de share-knop.

en: Set Token
nl: Token instellen

en: Set a different content width for full size images.
nl: Stel een andere inhoudsbreedte in voor afbeeldingen op volledige grootte.

en: Set as logo
nl: Instellen als logo

en: Set the placeholder text
nl: De placeholder-tekst instellen

en: Set up Jetpack
nl: Jetpack instellen

en: Set up your site security
nl: Beveilig je site

en: Setting up
nl: Instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings have been saved
nl: Instellingen zijn opgeslagen

[ctx: Settings header]
en: Auto-update plugins
nl: Plugins automatisch bijwerken

[ctx: Settings header]
en: Backups and security scanning
nl: Back-ups en beveiligingsscans

[ctx: Settings header]
en: Brute force attack protection
nl: Bescherming tegen brute force-aanvallen

[ctx: Settings header]
en: Composing
nl: Opstellen

[ctx: Settings header]
en: Downtime monitoring
nl: Downtime-bewaking

[ctx: Settings header]
en: Like buttons
nl: Like-knoppen

[ctx: Settings header]
en: Privacy Settings
nl: Privacyinstellingen

[ctx: Settings header]
en: Publicize connections
nl: Publicize-koppelingen

[ctx: Settings header]
en: Search engine optimization
nl: Zoekmachineoptimalisatie

[ctx: Settings header]
en: Sharing buttons
nl: Deelknoppen

[ctx: Settings header]
en: Site stats
nl: Sitestatistieken

[ctx: Settings header]
en: WordPress.com toolbar
nl: WordPress.com-werkbalk

[ctx: Settings header, noun.]
en: WordPress.com login
nl: WordPress.com-login

en: Share
nl: Delen

en: Share information with our analytics tool about your use of services while logged in to your WordPress.com account. {{cookiePolicyLink}}Learn more{{/cookiePolicyLink}}.
nl: Deel informatie met onze analysetool over hoe je services gebruikt terwijl je bent ingelogd op je WordPress.com-account. {{cookiePolicyLink}}Meer informatie{{/cookiePolicyLink}}.

en: Share on Tumblr
nl: Delen op Tumblr

en: Share this post
nl: Deel dit bericht

en: Share this:
nl: Dit delen:

en: Share your content to social media, reaching new audiences and increasing engagement.
nl: Deel je content op social media, zodat je een breder publiek bereikt en de betrokkenheid verbetert.

en: Shared Post
nl: Gedeeld bericht

en: Sharing
nl: Delen

en: Sharing Buttons
nl: Deel-knoppen

en: Sharing Label
nl: Label voor delen

en: Sharing Settings
nl: Deel-instellingen

en: Sharing URL
nl: Deel-URL

en: Sharing is off. Add services above to enable.
nl: Delen staat uit. Voeg hierboven in te schakelen services toe.

en: Sharing label
nl: Deel-label

en: Shelf:
nl: Plank:

en: Shield Badge
nl: Schild-badge

[ctx: Short label appearing near a paid feature configuration block.]
en: Paid
nl: Betaald

[ctx: Short message informing user that the site is secure.]
en: Secure
nl: Veilig

[ctx: Short warning message]
en: Updates needed
nl: Updates vereist

[ctx: Short warning message about new threats found.]
en: Threats found!
nl: Bedreigingen gevonden.

[ctx: Shorthand for Terms of Service.]
en: Terms
nl: Voorwaarden

en: Show Account Links
nl: Laat account-links zien

en: Show Cover Photo
nl: Omslagfoto tonen

en: Show Excerpts:
nl: Samenvattingen tonen:

en: Show Faces
nl: Gezichten tonen

en: Show Featured Image:
nl: Uitgelichte afbeelding tonen:

en: Show Gravatar hovercards alongside comments.
nl: Toon Gravatar-hovercards naast reacties.

en: Show Page Posts.
nl: Paginaberichten weergeven.

en: Show Personal Links
nl: Laat persoonlijke links zien

en: Show Stream
nl: Stream tonen

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
nl: Toon een <em>'volg blog'</em>-optie in het reactieformulier

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
nl: Toon een <em>'volg reacties'</em>-optie in het reactieformulier

en: Show a headline
nl: Een titel tonen

en: Show a hit counter for your blog.
nl: Geef een teller voor het aantal hits weer op je blog.

en: Show a maximum of
nl: Toon maximaal

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
nl: Toon een promo voor de mobiele apps van WordPress in de footer van het mobiele thema.

en: Show a thumbnail image where available
nl: Geef een miniatuurafbeelding weer, indien beschikbaar

en: Show a thumbnail image where available.
nl: Geef een miniatuurafbeelding weer, indien beschikbaar.

en: Show ads on the first article on your home page or at the end of every page and post. Place additional ads at the top of your site and to any widget area to increase your earnings.
nl: Geef advertenties weer bij het eerste artikel op je homepage of aan het einde van elke pagina en elk bericht. Je kunt ook extra advertenties toevoegen bovenaan je site en aan elk widget-gebied om je inkomsten te verhogen.

en: Show after threshold
nl: Weergeven na drempelwaarde

en: Show all
nl: Alles tonen

en: Show an ad for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme
nl: Toon een promotie voor de mobiele apps van WordPress in de voettekst van het mobiele thema

en: Show before threshold
nl: Weergeven vóór drempelwaarde

en: Show buttons on
nl: Toon knoppen op

en: Show context
nl: Context tonen

en: Show context (category or tag)
nl: Context tonen (categorie of tag)

en: Show date
nl: Datum tonen

en: Show entry date
nl: Datum van toevoeging tonen

en: Show featured images
nl: Aanbevolen afbeeldingen weergeven

en: Show likes.
nl: Likes tonen.

en: Show map
nl: Kaart tonen

en: Show map of photo location in carousel, when available.
nl: Kaart van fotolocatie in carrousel weergeven, indien beschikbaar.

en: Show photo Exif metadata in carousel (when available)
nl: Toon Exif-metadata van foto's in Carousel (indien beschikbaar)

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
nl: Toon foto-metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) in Carousel, indien beschikbaar

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
nl: Toon fotometadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carrousel, indien beschikbaar.

en: Show profile photos in the plugin.
nl: Profielfoto's tonen in de plugin.

en: Show related content after posts
nl: Toon gerelateerde content na berichten

en: Show search box
nl: Toon zoekbalk

en: Show sharing buttons.
nl: Toon deel-knoppen.

en: Show sort selection dropdown
nl: Toon sorteerselectie dropdown

en: Show street names
nl: Straatnamen tonen

en: Show the Reblog button on posts
nl: Toon de Reblog-knop op berichten

en: Show thumbnails
nl: Miniatuurweergaven weergeven

en: Show top posts over
nl: Toon topberichten over

en: Show top search terms over
nl: Toon top-zoektermen over

en: Show total number of followers? (%s follower) | Show total number of followers? (%s followers)
nl[0]: Totaalaantal volgers weergeven? (%s volger)
nl[1]: Totaalaantal volgers weergeven? (%s volgers)

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
nl[0]: Het aantal inschrijvingen tonen? (%s inschrijving)
nl[1]: Het aantal inschrijvingen tonen? (%s inschrijvingen)

en: Show total subscribers
nl: Totaalaantal abonnees tonen

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
nl: Geef onderaan je site inhoud over de bezoekersaantallen van je bezoekers weer. Hierdoor stimuleer je ze om
    		meer inhoud te bekijken, je site te verkennen en ze om te zetten in vaste bezoekers.

en: Show your support for the Internet Defense League.
nl: Laat je steun voor de Internet Defense League blijken.

en: Show:
nl: Tonen:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
nl: en

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
nl: of

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
nl[0]: Toont bij elke keer laden %s bericht.
nl[1]: Toont bij elke keer laden %s berichten.

en: Shows your most viewed posts and pages.
nl: Toont de meest bekeken berichten en pagina's.

en: Shutter Speed
nl: Sluitersnelheid

en: Sign Out
nl: Afmelden

en: Silver
nl: Zilver

en: Similar post
nl: Soortgelijk bericht

en: Simple Payments
nl: Eenvoudig betalen

en: Simple Payments orders
nl: Bestellingen voor eenvoudig betalen

en: Simple Payments products
nl: Producten voor eenvoudig betalen

en: Simple and concise statistics about your traffic. Jetpack collects data about pageviews, likes, comments,
    		locations, and top posts. View them in your dashboard or on WordPress.com.
nl: Eenvoudige en beknopte statistieken over je bezoekersaantallen. Jetpack verzamelt gegevens over paginaweergaven, likes, reacties,
    		locaties en topberichten. Bekijk ze in je dashboard of op WordPress.com.

en: Simple payments button; paypal email.
nl: Eenvoudig betalen; e-mail PayPal.

en: Simple payments; allow multiple items
nl: Eenvoudig betalen; meerdere items toestaan.

en: Simple payments; currency code.
nl: Eenvoudige betalingen; valutacode.

en: Simple payments; price.
nl: Eenvoudig betalen; prijs.

en: Simple payments; status.
nl: Eenvoudig betalen; status.

en: Simple payments; text with "Buy" or other CTA
nl: Eenvoudig betalen; tekst met 'Kopen' of andere CTA

en: Simplify your site security and performance with Jetpack
nl: Verbeter de beveiliging en prestaties van je site met Jetpack

en: Since your milestone
nl: Sinds je mijlpaal

en: Site Backups
nl: Back-ups van site

en: Site ID is missing.
nl: Site-ID ontbreekt.

en: Site ID must be provided to disconnect a sub-site.
nl: Site-ID moet worden opgegeven om een sub-site te ontkoppelen.

en: Site ID must be provided to register a sub-site.
nl: Site-ID moet worden opgegeven om een sub-site te registreren.

en: Site Logo
nl: Sitelogo

en: Site Name
nl: Naam site

en: Site Pages
nl: Site-pagina's

en: Site Security
nl: Sitebeveiliging

en: Site accelerator is no longer speeding up your site!
nl: Siteversneller verhoogt nu niet langer de snelheid van je site!

en: Site accelerator is now speeding up your site!
nl: Siteversneller verhoogt nu de snelheid van je site!

en: Site connection failed!
nl: Verbinding van site is mislukt!

en: Site data correctly received.
nl: Sitegegevens ontvangen.

en: Site failed to verify: %(error)s
nl: Site kon niet geverifieerd worden: %(error)s

en: Site features correctly received.
nl: Sitefuncties ontvangen.

en: Site is under construction and cannot be verified
nl: De site is nog niet af en kan niet geverifieerd worden

en: Site is verified
nl: Site is geverifieerd

en: Site not verified with any service.
nl: Site niet geverifieerd door een service

en: Site stats showing an evolution in traffic and engagement
nl: Sitestatistieken die de ontwikkeling van de bezoekersaantallen en betrokkenheid tonen

en: Site stats, related content, and sharing tools
nl: Hulpmiddelen voor sitestatistieken, gerelateerde content en delen

en: Site successfully connected.
nl: Site is verbonden.

en: Sitemap Interval
nl: Sitemap-interval

en: Sitemap URL
nl: URL van sitemap

en: Sitemaps are files that search engines like Google or Bing use to index your website. They can help improve your ranking in search results. When you enable this feature, Jetpack will create sitemaps for you and update them automatically when the content on your site changes.
nl: Sitemaps zijn bestanden die zoekmachines zoals Google of Bing gebruiken om je website te indexeren. Ze kunnen je helpen je vermelding in zoekmachines te verbeteren. Wanneer je deze functie inschakelt, zorgt Jetpack dat je sitemaps worden aangemaakt en automatisch worden bijgewerkt wanneer de content op je site wordt gewijzigd.

en: Size:
nl: Afmetingen:

en: Skip to primary content
nl: Spring naar de primaire inhoud

en: Skip to toolbar
nl: Doorgaan naar werkbalk

en: Slideshow
nl: Diashow

[ctx: Slideshow transition effect]
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: Slideshow transition effect]
en: Slide
nl: Verschuiven

en: Small
nl: Klein

en: Social
nl: Sociaal

en: Social Icons
nl: Social media-pictogrammen

en: Social Links Menu
nl: Menu met links naar social media

en: Social Media Icons (Deprecated)
nl: Social media-pictogrammen (verouderd)

en: Social Menu
nl: Sociaal menu

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
nl: Er zijn thema's bekend die <a href="%1$s" target="_blank">problemen</a> veroorzaken met Jetpack – controlleer daarom de <a href="%2$s" target="_blank">lijst</a>. (Je kunt ook de <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pagina's</a> bekijken of <a href="%4$s" target="_blank">het Jetpack support forum</a> om te bekijken of anderen tegen deze problemen zijn aangelopen en het hebben opgelost.)

en: Someone likes one of my posts
nl: Iemand één van mijn berichten liket

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
nl: Mogelijk probeert iemand je te verleiden hem toegang tot de site te verlenen. Of het kan zijn dat je tegen een bug bent aangelopen ;). Hoe dan ook, sluit dit venster.

en: Something happened while loading stats. Please try again later or {{a}}view your stats now on WordPress.com{{/a}}
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de statistieken. Probeer het later opnieuw of {{a}}bekijk je statistieken nu op WordPress.com{{/a}}

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. Try following the instructions <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">here</a> to embed a form on your site.
nl: Er is iets mis met je Wufoo-shortcode. Probeer <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">deze instructies</a> te volgen om een formulier op je site te plaatsen.

en: Something went wrong:
nl: Er is iets fout gegaan:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
nl: Er is iets onverwachts gebeurd. Het spijt ons. Als je het opnieuw probeert, lukt het misschien wel.

en: Sorry, Publicize is not available on your site right now.
nl: Sorry, Publicize is op dit moment niet beschikbaar op je site.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
nl: Helaas, er trad een probleem op bij het plaatsen van je reactie. Probeer het later nog een keer.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
nl: Sorry, maar we konden je aanvraag niet verifiëren.

en: Sorry, no updating arrays at this time
nl: Er worden deze keer helaas geen lijsten bijgewerkt

en: Sorry, nothing to report.
nl: Sorry, niets te melden

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
nl: Sorry, er is iets mis met je Jetpack-verbinding.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
nl: Sorry, deze Pinterest-URL wordt niet herkend.

en: Sorry, you are not allowed to access Publicize data for this post.
nl: Sorry, je hebt geen toegang tot de gegevens van Publicize voor dit bericht.

en: Sorry, you are not allowed to access Publicize data on this site.
nl: Sorry, je hebt geen toegang tot de gegevens van Publicize op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
nl: Sorry, je hebt geen rechten om deze plugin te activeren.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
nl: Sorry, je hebt geen rechten om deze plugin te deactiveren.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
nl: Sorry, je kunt geen voorbeeldweergave van concepten openen.

en: Sorry, you cannot view this resource.
nl: Je kunt deze gegevensbron niet weergeven.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
nl: Helaas, je blog kan geen berichten per e-mail delen.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
nl: Helaas, de browser wordt niet ondersteund. Je kunt upgraden op browsehappy.com.

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
nl: Helaas, dit adres is niet te vinden. Er wordt geen kaart weergegeven. Heeft het adres de correcte opmaak?

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Spam Filtering
nl: Spamfilters

en: Spam filtering
nl: Spamfilters

en: Spam filtering and priority support.
nl: Spamfilters en ondersteuning met prioriteit.

en: Spam is automatically blocked from your comments.
nl: Spam wordt automatisch geblokkeerd voor je reacties.

en: Spam it: %s
nl: Markeren als spam: %s

en: Specified object_type not recognized
nl: Gespecificeerd object_type niet herkend

en: Speed up and improve the reliability of your site using the latest in web technology.
nl: Versnel en verbeter de betrouwbaarheid van je site met de nieuwste webtechnologie.

en: Speed up image load times
nl: Laadtijden van afbeeldingen versnellen

en: Speed up static file load times
nl: Laadtijden van statische bestanden versnellen

en: Square Tiles
nl: Vierkante tegels

en: Stars
nl: Sterren

en: Start Fresh
nl: Begin vanuit niets

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
nl: Begin opnieuw en maak een nieuwe verbinding aan

en: Start Video After
nl: Video start na

en: Start earning
nl: Begin met verdienen

en: Start sharing
nl: Begin met delen

en: State/Province/Region
nl: Staat/provincie/regio

en: Static page:
nl: Statische pagina:

en: Stats
nl: Statistieken

en: Stats <span>by %s</span>
nl: Statistieken <span>door %s</span>

en: Status updated
nl: Status bijgewerkt

en: Still having trouble?
nl: Ervaar je nog steeds problemen?

en: Street Address
nl: Woonadres

en: Style:
nl: Stijl:

en: Stylesheet saved.
nl: Stylesheet opgeslagen.

en: Sub-site override
nl: Sub-site voorrang

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Beta feedback
nl: Verzend beta-feedback

en: Submitting Comment%s
nl: Reactie %s wordt ingediend

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe Button:
nl: Inschrijfknop:

en: Subscribe Placeholder:
nl: Plaatshouder voor abonneren:

en: Subscribe to %s
nl: Abonneren op %s

en: Subscribe to Blog via Email
nl: Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Subscriber count unavailable
nl: Aantal abonnees niet beschikbaar

en: Subscription Form
nl: Inschrijfformulier

en: Subscription description
nl: Abonnementsbeschrijving

en: Subscriptions have been blocked for this email address.
nl: Abonnementen zijn geblokkeerd voor dit e-mailadres.

en: Success Message Text:
nl: Tekst succesbericht:

en: Success text
nl: Tekst geslaagd

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
nl: Gelukt! Er is zojuist een e-mail naar je verzonden om je abonnement te bevestigen. Bekijk de e-mail en klik op ‘Volgen bevestigen’ om je in te schrijven.

en: Success! You're on the list.
nl: Gelukt! Je staat op de lijst.

en: Successfully created block %s with slug %s
nl: Blok %s aangemaakt met slug %s

en: Successfully reset %1$s on %2$d sites.
nl: %1$s op %2$d sites gereset.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sunday
nl: Zondag

en: Super Badge
nl: Super-badge

en: Support documentation
nl: Ondersteuningsdocumentatie

en: Support reference
nl: Ondersteuningsreferentie

en: Switch
nl: Wisselen

en: Switch Site
nl: Site wisselen

en: Switch to Classic Editor
nl: Overschakelen op de klassieke editor

en: Sync Disabled on %s
nl: Synchronisatie uitgeschakeld op %s

en: Sync Disabled on %s. Use `wp jetpack sync enable` to enable syncing again.
nl: Synchronisatie uitgeschakeld op %s. Gebruik `wp jetpack sync enable` om synchronisatie weer in te schakelen.

en: Sync Enabled on %s
nl: Synchronisatie ingeschakeld op %s

en: Sync Settings:
nl: Synchronisatie-instellingen:

en: Sync Status:
nl: Synchronisatiestatus:

en: Sync errored with code: %s
nl: Synchronisatiefout met code: %s

en: TEST RESULTS:
nl: TESTRESULTATEN:

en: Tag Dimensions:
nl: Afmetingen tag:

en: Tag name
nl: Tagnaam

en: Tagged with %s
nl: Getagd met %s

en: Take Our Poll
nl: Doe mee met onze poll

en: Take Our Survey
nl: Vul ons onderzoek in

en: Take me to the new editor
nl: Breng me naar de nieuwe editor

en: Take your site to the next level!
nl: Til jouw site naar een hoger niveau!

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Term not found
nl: Term niet gevonden.

en: Terrain
nl: Terrein

en: Test Passed!
nl: Test geslaagd!

en: Test names must be unique.
nl: Testnamen moeten uniek zijn.

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
nl: Test de compatibiliteit van je site met Jetpack.

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
nl: Test de compatibiliteit van de site met Jetpack.

en: Testimonial
nl: Aanbeveling

en: Testimonial Archive Content
nl: Archiefinhoud Testimonial

en: Testimonial Archive Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding van aanbevelingspagina

en: Testimonial Archive Title
nl: Archieftitel Testimonial

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Aanbeveling concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Bekijk aanbeveling</a>

en: Testimonial list navigation
nl: Navigatie in de aanbevelingslijst

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
nl: Aanbevelingspagina’s geven maximaal %1$s aanbevelingen weer

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Aanbeveling gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk aanbeveling</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
nl: Aanbeveling hersteld voor revisie van %s

en: Testimonial saved.
nl: Aanbeveling opgeslagen.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
nl: Aanbeveling gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Bekijk aanbeveling</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Aanbeveling ingediend. <a target="_blank" href="%s">Voorbeeld aanbeveling</a>

en: Testimonial updated.
nl: Aanbeveling bijgewerkt.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Aanbeveling bijgewerkt.<a href="%s">Bekijk aanbeveling</a>

en: Testimonials
nl: Aanbevelingen

en: Testimonials list
nl: Aanbevelingslijst

en: Testimonials shortcode: [testimonials]
nl: Shortcode voor testimonials: [testimonials]

en: Testing connection for %s
nl: Verbinding wordt getest voor %s

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
nl: Compatibiliteit van de site met Jetpack testen...

en: Tests must be valid PHP callables.
nl: Tests moeten geldige callable PHP-objecten zijn.

en: Text
nl: Tekst

en: Text & Image Links
nl: Tekst- & afbeeldingslinks

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Elements
nl: Tekstelementen

en: Text Link
nl: Tekst-link

en: Text List
nl: Tekstlijst

[ctx: Text displayed when there is no information]
en: None
nl: Geen

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
nl: Bedankt voor het activeren van Protect. Om de site te beschermen, dien je Jetpack via het netwerk te activeren op de multisite-installatie en Protect te activeren op de primaire site. Vanwege de manier waarop aanmeldingen worden verwerkt op WordPress-multisite, moet Jetpack in het netwerk ingeschakeld zijn om Protect correct te laten werken. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>

en: Thanks for subscribing! You&rsquo;ll get an email with a link to confirm your subscription. If you don&rsquo;t get it, please <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact us</a>.
nl: Bedankt voor het abonneren! Je ontvangt een e-mail met een link om je abonnement te bevestigen. Als je deze niet ontvangt, neem dan <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact met ons op</a>.

en: That connection has been removed.
nl: De verbinding is verbroken.

en: That post does not have a VideoPress video associated to it.
nl: Dat bericht heeft geen bijbehorende VideoPress-video.

en: The %1$s service has shut down. This sharing button is not displayed to your visitors and should be removed.
nl: De service %1$s is offline gehaald. Deze deelknop wordt niet aan je bezoekers getoond en moet verwijderd worden.

en: The Big Day
nl: De grote dag

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
nl: De service Blip.tv is sinds 20 augustus 2015 gedeactiveerd.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
nl: De URL van het blog is niet goed ingesteld in de widget.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nl: Het Client-ID/WP.com-blog-ID van deze website

en: The Digg API was shut down in 2014.
nl: De Digg API is in 2014 stopgezet.

en: The Email Subscribe shortcode is now available as a block in the Block editor.
nl: De shortcode E-mailabonnement is nu als blok beschikbaar in de blok-editor.

en: The Gist ID you provided is not valid. Please try a different one.
nl: De Gist ID die je hebt opgegeven is niet geldig. Probeer een andere.

en: The Google Video embed service is not available anymore, it has been replaced by YouTube.
nl: De insluitservice van Google Video is niet meer beschikbaar, maar is vervangen door YouTube.

en: The ID of this site does not exist.
nl: De ID van deze site bestaat niet.

en: The JETPACK_DEV_DEBUG constant is defined in wp-config.php or elsewhere.
nl: De constante JETPACK_DEV_DEBUG wordt gedefinieerd in wp-config.php of ergens anders.

en: The Jetpack Module is already activated.
nl: De Jetpack-module is al geactiveerd.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
nl: De Jetpack-module is al uitgeschakeld.

en: The Jetpack Version is %s
nl: Jetpack-versie is %s

en: The Plugin is already active.
nl: De plugin is al geactiveerd.

en: The Plugin is already deactivated.
nl: De plugin is al gedeactiveerd.

en: The Reduce Motion accessibility option is selected, therefore autoplay will be disabled in this browser.
nl: De toegankelijkheidsoptie Beweging verminderen is ingeschakeld, waardoor automatisch afspelen in deze browser wordt uitgeschakeld.

en: The Swiper library could not be loaded.
nl: De Swiper-bibliotheek kon niet worden geladen.

en: The Twitter Timeline widget can't display tweets based on searches or hashtags. To display a simple list of tweets instead, change the Widget ID to a Twitter username. Otherwise, delete this widget.
nl: De Twitter Timeline-widget kan geen tweets weergeven op basis van zoekopdrachten of hashtags. In plaats daarvan kun je de widget-ID wijzigen naar een Twitter-gebruikersnaam om een simpele lijst met tweets weer te geven. In andere gevallen zul je deze widget moeten verwijderen.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
nl: De Twitter-gebruikersnaam van de eigenaar van het websitedomein.

en: The URL used to connect to the Publicize Service
nl: De URL die wordt gebruikt om de Publicize Service te koppelen

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
nl: De VideoPress-plugin kon geen verbinding maken met de VideoPress-servers. Deze fout wordt waarschijnlijk veroorzaakt door een verkeerd geconfigureerde plugin. Installeer hem opnieuw of voer een upgrade uit.

en: The WP.com user ID of the connected user
nl: Het WP.com-gebruikers-ID van de verbonden gebruiker

en: The WP.com user email of the connected user
nl: Het e-mailadres voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The WP.com username of the connected user
nl: De WP.com-gebruikersnaam van de verbonden gebruiker

en: The WordAds module is not active
nl: De WordAds-module is niet actief

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
nl: De WordPress voor Android-app krijgt een grote update

en: The WordPress.com API returned a 404 error.
nl: De WordPress.com-API heeft tot een 404-foutmelding geleid.

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
nl: Het WordPress.com-account voor de primaire verbinding is %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
nl: WordPress.com-blog_id is %d

en: The WordPress.com toolbar replaces the default WordPress admin toolbar. It offers one-click access to notifcations, your WordPress.com profile and your other Jetpack and WordPress.com websites. You can also catch up on the sites you follow in the Reader.
nl: De WordPress.com-werkbalk vervangt de standaard WordPress-beheerderstaakbalk. Hiermee krijg je met één druk op de knop toegang tot meldingen, je WordPress.com-profiel en je overige Jetpack- en WordPress.com-websites. Je kunt ook de sites bekijken die je in de Reader volgt.

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
nl: Het autorisatieproces is verlopen. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: The best way to set a date. Add a date picker.
nl: De beste manier om een datum te prikken. Voeg een datumkiezer toe.

en: The big day is here.
nl: De grote dag is aangebroken.

en: The block slug has been added to the beta list at %s
nl: De blok-slug is toegevoegd aan de bèta-lijst op %s

en: The built-in WordPress search is great for sites without much content. But as your site grows, searches slow down and return less relevant results.
nl: De ingebouwde WordPress-zoekfunctie is een goede optie voor sites zonder veel content. Maar naarmate je site groter wordt, worden zoekopdrachten langzamer en geven ze minder relevante resultaten.

en: The card could not be dismissed
nl: De kaart kon niet genegeerd worden

en: The cron is not scheduled to run.
nl: De cron is niet ingepland om te worden uitgevoerd.

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
nl: De cron genaamd '%s' is verwijderd uit het schema.

en: The cron named `%s` was scheduled.
nl: De cron genaamd '%s' is ingepland.

en: The default content width for the %s theme is %d pixel. | The default content width for the %s theme is %d pixels.
nl[0]: De standaardinhoudbreedte voor thema %s is %d pixel.
nl[1]: De standaardinhoudbreedte voor thema %s is %d pixels.

en: The default policy URL only covers cookies set by Jetpack. If you’re running other plugins, custom cookies, or third-party tracking technologies, you should create and link to your own cookie statement.
nl: De URL van het standaardbeleid bevat alleen informatie over cookies die worden ingesteld door Jetpack. Als je gebruikmaakt van andere plugins, aangepaste cookies of trackingtechnologie van derden, moet je je eigen cookieverklaring opstellen en een link hiernaar toevoegen.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
nl: De eenvoudigste manier om video's zonder advertenties en merken naar je site te uploaden. Je ontvangt statistieken over hoe vaak je video
    		is afgespeeld en gedeeld. Bovendien is het programma niet veeleisend en zeer responsief.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video playback and shares and the player is lightweight and responsive.
nl: De eenvoudigste manier om video's zonder advertenties en merken naar je site te uploaden. Je ontvangt statistieken over hoe vaak je video is afgespeeld en gedeeld. Bovendien is het programma niet veeleisend en zeer responsief.

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
nl: Het e-mailadres is uitgeschakeld voor abonnementsmails. <br /> Je kunt je voorkeuren beheren op <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is ongeldig. Controleer het adres en probeer het opnieuw.

en: The embed_url parameter must be a valid URL.
nl: De parameter embed_url moet een geldige URL zijn.

en: The feature helps visitors find more of your content by displaying related posts at the bottom of each post.
nl: De functie helpt bezoekers meer van je content te vinden door gerelateerde berichten onderaan elk bericht weer te geven.

en: The features you rely on, adapted for the new WordPress editor.
nl: De functies waarop je vertrouwt, aangepast aan de nieuwe WordPress-editor.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
nl: Je kunt geen bestanden aanpassen vanwege de bestandspermissies die op deze host rusten.

en: The files were created at %s
nl: De bestanden zijn aangemaakt op %s

en: The following messages will give you preview of what will happen when you run this command.
nl: In de volgende melding vind je een voorbeeld van wat er gebeurt wanneer je deze opdracht uitvoert.

en: The following settings will impact all related posts on your site, except for those you created via the block editor:
nl: De volgende instellingen zijn van invloed op alle gerelateerde berichten op je site, behalve op de berichten die je gecreëerd hebt via de blok-editor:

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
nl: Homepage

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
nl: Met de afbeelding kun je statistieken verzamelen, maar hij werkt nog steeds wanneer hij verborgen is.

en: The jetpack_development_mode filter is set to true.
nl: Het filter jetpack_development_mode staat op 'true'.

en: The message to use instead of the title when sharing to Publicize Services
nl: Het bericht dat gebruikt moet worden in plaats van de titel wanneer via Publicize Services wordt gedeeld

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
nl[0]: De module %s kon niet worden geactiveerd.
nl[1]: De modules %s konden niet worden geactiveerd.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
nl[0]: De module %s is geactiveerd.
nl[1]: De modules %s zijn geactiveerd.

en: The name of the service in question
nl: De naam van de service in kwestie

en: The number of sites of the connected WP.com user
nl: Het aantal sites van de verbonden WP.com-gebruiker

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
nl[0]: Een oudere versie is gedeactiveerd en kan nu verwijderd worden van de site.
nl[1]: De oudere versies zijn gedeactiveerd en kunnen nu verwijderd worden van de site.

en: The onboarding token couldn't be deleted.
nl: De introductiesleutel kon niet worden verwijderd.

en: The plugin is already installed
nl: De plugin is al geïnstalleerd

en: The price cannot have more than %d decimal place. | The price cannot have more than %d decimal places.
nl[0]: De prijs kan niet meer dan %d decimaal bevatten.
nl[1]: De prijs kan niet meer dan %d decimalen bevatten.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
nl: De hoofdverbinding wordt beheerd door het WordPress.com-account van <strong>%s</strong>.

en: The publicize module is not active.
nl: De publicatiemodule is niet actief.

en: The publicize module is not loaded.
nl: De publicatiemodule is niet geladen.

en: The recovery token is not valid for this user.
nl: De herstel-token is niet geldig voor deze gebruiker.

en: The request is not signed correctly.
nl: De aanvraag is niet correct ondertekend.

en: The requested Jetpack data updates were successful.
nl: Het aanvragen van updates voor Jetpack-data is geslaagd.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
nl: De aangevraagde Jetpack-module kon niet worden geactiveerd.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
nl: De aangevraagde Jetpack-module kon niet worden gedeactiveerd.

en: The requested Jetpack module is inactive.
nl: De aangevraagde Jetpack-module is inactief.

en: The requested Jetpack module is not active.
nl: De aangevraagde Jetpack-module is niet actief.

en: The requested Jetpack module is not supported by your plan.
nl: De aangevraagde Jetpack-module wordt niet ondersteund door je abonnement.

en: The requested Jetpack module was activated.
nl: De aangevraagde Jetpack-module is geactiveerd.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
nl: De aangevraagde Jetpack-module was al inactief.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
nl: De aangevraagde Jetpack-module is gedeactiveerd.

en: The requested Jetpack module was not found.
nl: De aangevraagde Jetpack-module is niet gevonden.

en: The requested URL is not an embed.
nl: De opgevraagde URL is geen embed.

en: The requested widget was not found.
nl: De gevraagde widget is niet gevonden.

en: The required "local_user" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "local_user" ontbreekt.

en: The required "nonce" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "nonce" ontbreekt.

en: The response parameter is invalid or malformed
nl: De reactieparameter is ongeldig of corrupt

en: The response parameter is missing
nl: De reactieparameter ontbreekt

en: The roles property must be a string or an array.
nl: De eigenschap van rollen moet een reeks of een matrix zijn.

en: The secret parameter is invalid or malformed
nl: De geheime parameter is ongeldig of heeft een verkeerde opmaak

en: The secret parameter is missing
nl: De geheime parameter ontbreekt

en: The server port value is unexpected.
nl: De waarde van de serverpoort is onverwacht.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
nl: De instellingen voor uitgelichte inhoud zijn <a href="%s"> verplaatst naar Uiterlijk; Aanpassen </a>.

en: The site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
nl: De URL van de site bevat geen punt (bijv. http://localhost).

en: The site is in Development Mode, so you can not connect to WordPress.com.
nl: De site is in ontwikkelingsmodus, dus je kunt geen verbinding maken met WordPress.com.

en: The site is not the main network site
nl: De site is niet de hoofdsite in het netwerk

en: The specified theme was not found.
nl: Het opgegeven thema is niet gevonden.

en: The theme is already installed
nl: Het thema is al geïnstalleerd

en: The title parameter is required.
nl: De titelparameter is vereist.

en: The user (%s) who setup the Jetpack connection is not an administrator.
nl: De gebruiker (%s) die de Jetpack-verbinding heeft ingesteld, is geen beheerder.

en: The user is already connected
nl: De gebruiker is al gekoppeld

en: The user who setup the Jetpack connection no longer exists on this site.
nl: De gebruiker die de Jetpack-verbinding heeft ingesteld, bestaat niet meer op deze site.

en: The video has been imported as Attachment ID %d
nl: De video is geïmporteerd als bijlage-ID %d

en: The widget only works with Facebook Pages.
nl: De widget werkt alleen met Facebookpagina's.

en: Theme enhancements
nl: Themaverbeteringen

en: Theme is empty.
nl: Thema is leeg.

en: Theme support required.
nl: Ondersteuning van thema's vereist.

en: Theme: %1$s.
nl: Thema:%1$s.

en: Themes
nl: Thema&#39;s

en: There are no photos to display. Make sure your Flickr feed URL is correct, and that your pictures are publicly accessible.
nl: Er zijn geen foto's om weer te geven. Zorg dat de URL van je Flickr-feed juist is en dat je foto's openbaar toegankelijk zijn.

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
nl: Er zijn geen berichten die getoond kunnen worden. <a href="%s" target="_blank">Wil je meer verkeer richting je website?</a>

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
nl: Er zijn geen gebruikers om weer te geven in <a href="%1$s">Mijn community-widget</a>. <a href="%2$s">Wil je meer bezoekers?</a>

en: There are unsaved settings in this tab that will be lost if you leave it. Proceed?
nl: Er zijn niet-opgeslagen instellingen in dit tabblad die verloren gaan als je dit verlaat. Doorgaan?

en: There is no cron named %s.
nl: Er is geen cron genaamd %s.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen samenvatting omdat dit een beschermd bericht is.

en: There is no test by that name:
nl: Er is geen test met die naam:

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met %s om een geautoriseerde verbinding te creëren. Probeer over een minuutje nog een keer.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met Publicize. Probeer het straks nogmaals.

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de gegevens om dit adres op een kaart weer te geven. Ververs de browser en probeer het opnieuw.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de Jetpack-servers.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een gebruiker. Neem contact op met de beheerder van je site.

en: There was an error deactivating your plugin
nl: Er trad een fout op bij het deactiveren van de plugin

en: There was an error disconnecting Jetpack. Error: %(error)s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbreken van de verbinding met Jetpack-servers. Fout: %(error)s

en: There was an error installing WooCommerce Services.
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van WooCommerce-services.

en: There was an error installing your plugin
nl: Er trad een fout op bij het installeren van de plugin

en: There was an error installing your theme
nl: Er trad een fout op bij het installeren van het thema

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden via WordPress.com. Probeer het opnieuw of meld je aan met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: There was an error testing Jetpack. Error: %(error)s
nl: Er is een fout opgetreden bij het testen van Jetpack. Fout: %(error)s

en: There was an error updating your plugin
nl: Er trad een fout op bij het updaten van de plugin

en: There was an error updating your theme
nl: Er trad een fout op bij het updaten van het thema

en: There was an error when subscribing. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het abonneren. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while activating the module.
nl: Er trad een fout op bij het activeren van de module.

en: There was an error while deactivating the module.
nl: Er trad een fout op bij het deactiveren van de module.

en: There was an error while getting the update data for this site.
nl: Er trad een fout op bij het ophalen van updategegevens voor deze site.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click "Connect to WordPress.com" again.
nl: Er ging iets mis bij het maken van een verbinding voor Jetpack. Klik nogmaals op &#8220;Verbinden met WordPress.com&#8221;.

en: There was an issue retrieving stats. Please try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van statistieken. Probeer het later opnieuw.

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het opslaan van de updates in de VideoPress-service. Probeer het later opnieuw.

en: There was an issue validating this request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het valideren van deze aanvraag.

en: There was an unspecified error registering the site
nl: Er is een ongespecificeerde fout opgetreden bij het registreren van de site

en: There was another problem:
nl: Er is een ander probleem opgetreden:

en: There's a problem with your Antispam API key. {{a}}Learn more{{/a}}.
nl: Er is een probleem met je Antispam API-sleutel. {{a}}Meer informatie{{/a}}.

en: These are the latest posts in %s.
nl: Dit zijn de nieuwste berichten in %s.

en: These settings affect all sites on the network.
nl: Deze instellingen hebben gevolgen voor alle websites op het netwerk

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
nl: Deze instellingen veranderen e-mails die van je blog naar volgers worden verstuurd.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
nl: (verplicht)

en: This connection is working correctly.
nl: Deze verbinding werkt correct.

en: This feature has been disabled by a site administrator.
nl: Deze functie is uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: This feature has been disabled by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
nl: Deze functie is uitgeschakeld door een sitebeheerder. {{link}}Meer informatie{{/link}}.

en: This feature has been enabled by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
nl: Deze functie is ingeschakeld door een sitebeheerder. {{link}}Meer informatie{{/link}}.

en: This feature is being managed by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
nl: Deze functie wordt beheerd door een sitebeheerder. {{link}}Meer informatie{{/link}}.

en: This field is for validation and should not be changed
nl: Dit veld is voor validatie en mag niet worden gewijzigd

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
nl[0]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto</a>.
nl[1]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto&#39;s</a>.

en: This helps to clearly separate the related posts from post content.
nl: Hierdoor kun je gerelateerde berichten duidelijk scheiden van berichtinhoud.

en: This information helps us improve our products, make marketing to you more relevant, personalize your WordPress.com experience, and more as detailed in our {{pp}}privacy policy{{/pp}}.
nl: Deze informatie helpt ons onze producten te verbeteren, marketing relevanter te maken en de WordPress.com-ervaring op je af te stemmen. Je vindt hierover meer informatie in ons {{pp}}privacybeleid{{/pp}}.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
nl: Dit wachtwoord komt erg vaak voor. Kies er een die anderen moeilijk kunnen raden.

en: This is an XML Image Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML afbeeldingen-sitemap, gegenereerd door <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, die bedoeld is om opgenomen te worden in <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> of <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML News Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML nieuws-sitemap, gegenereerd door <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, die bedoeld is om opgenomen te worden in zoekmachines als <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> of <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Sitemap Index generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML sitemap-index, gegenereerd door <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, die bedoeld is om opgenomen te worden in <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> of <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML-sitemap, gegenereerd door <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, die bedoeld is om opgenomen te worden in zoekmachines als <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> of <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Video Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML video-sitemap, gegenereerd door <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, die bedoeld is om opgenomen te worden in <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> of <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is where PayPal will send your money. To claim a payment, you'll need a <a href="%1$s" %2$s>PayPal account</a> connected to a bank account.
nl: Hier stuurt PayPal je geld naartoe. Om een betaling op te halen, heb je een <a href="%1$s" %2$s>PayPal-account</a> nodig dat is gekoppeld aan een bankrekening.

en: This option has moved. You can now manage it %1$shere%2$s.
nl: Deze optie is verplaatst. Je kunt deze nu %1$shier%2$s beheren.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door hoofdletters, kleine letters of cijfers toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door speciale tekens zoals !#=?*& toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door letters en cijfers af te wisselen.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
nl: Deze plugin is incompatibel met je PHP-versie.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of WordPress.
nl: Deze plugin is incompatibel met je WordPress-versie.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your versions of WordPress and PHP.
nl: Deze plugin is incompatibel met je WordPress- en PHP-versie.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
nl: Deze plugin kan ook zonder, maar multibyte support heeft de voorkeur <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">indien beschikbaar</a>. Je kunt kleine storingen tegengekomen bij Twitter en andere sharing services.

en: This post has been shared!
nl: Dit bericht is gedeeld.

en: This post is password protected.
nl: Dit bericht is met een wachtwoord beveiligd.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te kunnen bekijken.

en: This request method does not support body parameters.
nl: Deze aanvraagmethode ondersteunt geen bodyparameters.

en: This request method is not supported.
nl: Deze aanvraagmethode wordt niet ondersteund.

en: This site can't be connected to WordPress.com because it violates our {{a}}Terms of Service{{/a}}.
nl: Deze site kan niet worden gekoppeld aan WordPress.com omdat de site onze {{a}}Servicevoorwaarden{{/a}} schendt.

en: This site has no plugins.
nl: Deze site bevat geen plugins.

en: This site is not connected to WordPress.com. Please ask the site administrator to connect.
nl: Deze site is niet gekoppeld aan WordPress.com. Vraag de sitebeheerder om deze te koppelen.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
nl: Deze diashow kon niet worden gestart. Probeer de pagina te verversen of bekijk het in een andere browser.

en: This slideshow requires JavaScript.
nl: Deze diashow vereist JavaScript.

en: This suggestion was made by Jetpack, the security and performance plugin already installed on your site.
nl: Jetpack, de plugin voor beveiliging en prestaties die al op je site is geïnstalleerd, heeft deze suggestie gedaan.

en: This test successfully passed!
nl: Deze test is geslaagd!

en: This theme does not exist
nl: Dit thema bestaat niet

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
nl: Deze gebruiker is gekoppeld en kan nu aan de slag gaan met Jetpack.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
nl: Deze gebruiker mag niet %s op dit blog.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
nl: De gebruiker is niet gemachtigd om plugins netwerkbreed te beheren.

en: This video is intended for mature audiences.
nl: Deze video is alleen geschikt voor volwassenen.

en: This video requires <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
nl: Deze video vereist <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> om afgespeeld te worden.

en: This widget adds a payment button of your choice to your sidebar. To create or edit the payment buttons themselves, <a href="%s">use the Customizer</a>.
nl: Deze widget voegt een betalingsknop van jouw keuze toe aan je sidebar. <a href="%s">Gebruik het aanpassingsmenu</a> om de betalingsknoppen zelf te ontwerpen of bewerken.

en: This will reset all Jetpack options, are you sure?
nl: Hierdoor worden alle Jetpack-opties hersteld. Zeker weten?

en: Thumbnail Grid
nl: Thumbnail-raster

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Tiled Columns
nl: Kolommen in tegels

en: Tiled Galleries
nl: Galerijen in tegels

en: Tiled Mosaic
nl: Mozaïek in tegels

[ctx: Tiled gallery layout]
en: Circles
nl: Cirkels

[ctx: Tiled gallery layout]
en: Square tiles
nl: Vierkante tegels

[ctx: Tiled gallery layout]
en: Tiled columns
nl: Getegelde kolommen

[ctx: Tiled gallery layout]
en: Tiled mosaic
nl: Tegelmozaïek

en: Tiles
nl: Tegels

en: Time
nl: Tijd

en: Time Unit
nl: Tijdseenheid

en: Time:
nl: Tijd:

en: Timeline Theme:
nl: Tijdlijn-thema:

en: Title
nl: Titel

en: Title (optional):
nl: Titel (optioneel):

[ctx: Title for Me sub-menu that contains Get Apps, Next Steps, and Help options]
en: Special
nl: Speciaal

en: Title will appear on the first frame of your video
nl: Titel wordt weergegeven in het eerste frame van je video

en: Title:
nl: Titel:

en: To automatically back up your entire site, please {{a}}install and activate{{/a}} VaultPress.
nl: {{a}}Installeer en activeer {{/a}} VaultPress om automatisch back-ups te maken van je hele site.

en: To find your Flickr RSS URL, go to your photostream, add "?details=1" to the URL, and hit enter. Scroll down until you see the RSS icon or the "Latest" link. Right-click on either options and copy the URL. Paste into the box above.
nl: Ga naar je fotostream, voeg "?details=1" toe aan de URL en druk op enter. Blader naar beneden tot je het RSS-pictogram of de nieuwste link ziet. Klik op een van beide met de rechtermuisknop en kopieer de URL. Plak deze in het venster hierboven.

en: To get started, click on Add Media in your post editor and upload a video; we’ll take care of the rest!
nl: Klik op Media toevoegen in je bericht-editor en upload een video; wij doen de rest.

en: To infinity and beyond
nl: Tot oneindig en verder

en: To load the block, add the constant JETPACK_BETA_BLOCKS as true to your wp-config.php file
nl: Om het blok te laden, voeg je de constante JETPACK_BETA_BLOCKS met de waarde 'true' toe aan je wp-config.php

en: To start using the block, build the blocks with yarn run build-extensions
nl: Om het blok te kunnen gebruiken, bouw je de blokken met build-extensies die worden uitgevoerd door yarn

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
nl: Om berichten per E-mail te gebruiken, moet je het %s-account linken met het WordPress.com-account.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
nl: Om Publicize te gebruiken, moet je het %s-account koppelen aan het WordPress.com-account via onderstaande link.

en: To use the map block, you need an Access Token.
nl: Om een kaartenblok te kunnen maken, heb je een toegangstoken nodig.

en: Today, we are introducing the first wave of Jetpack-specific blocks built specifically for the new editor experience: Simple Payment button, Form, Map, and Markdown.
nl: We introduceren vandaag de eerste lading Jetpack-specifieke blokken, die speciaal voor de nieuwe editor-ervaring zijn ontwikkeld: de knop Eenvoudige betalingen, Formulier, Kaart en Markering.

en: Toolbar
nl: Werkbalk

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
nl: Bekijk de volledige geschiedenis

en: Top
nl: Boven

en: Top Posts
nl: Populaire berichten

en: Top Posts &amp; Pages
nl: Populaire berichten &amp; pagina's

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
nl: Weergaves van populaire berichten &amp; pagina's worden berekend aan de hand van statistieken van de afgelopen 24-48 uur. Het duurt even voordat je verandering ziet.

en: Top Searches
nl: Populairste zoekopdrachten

en: Top of each page
nl: Bovenzijde van elke pagina

en: Total malicious attacks blocked on your site.
nl: Totaal aantal schadelijke aanvallen geblokkeerd op je site.

en: Track each scroll load (7 posts by default) as a page view in Google Analytics
nl: Volg iedere oneindige laadactie van berichten (standaard 7 berichten) tijdens scrollen als paginaweergave in Google Analytics

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
nl: Volg website-statistieken met Google Analytics om bezoekers en klanten op je website beter te kunnen begrijpen.

en: Trackback excerpt:
nl: Samenvatting van trackback:

en: Traffic
nl: Bezoekersaantallen

en: Transition effect
nl: Overgangseffect

en: Translate
nl: Vertalen

en: Transparent
nl: Transparant

en: Transparent Background
nl: Transparante achtergrond

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash it: %s
nl: Markeren voor prullenbak: %s

en: Trouble with Jetpack?
nl: Problemen met Jetpack?

en: Try Again
nl: Probeer opnieuw

en: Try a premium theme
nl: Probeer een premium-thema

en: Try adding the following to your wp-config.php file:
nl: Probeer het volgende toe te voegen aan je wp-config.php-bestand:

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
nl: Schakel JavaScript in om het volledige potentieel van Jetpack te ontgrendelen!

en: Turned on per post
nl: Ingeschakeld per bericht

en: Tweets by @%s
nl: Tweets van @%s

en: Twitter Site Tag
nl: Twitter-websitetag

en: Twitter Timeline
nl: Twitter-tijdlijn

en: Twitter Username:
nl: Twitter-gebruikersnaam:

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
nl: Tweevoudige authenticatie is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Ga naar je <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beveiligingsinstellingen</a> om de <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">tweevoudige authenticatie</a> voor je site te configureren.

en: Type of gallery.
nl: Soort galerij.

en: Types of pages to display:
nl: Soorten pagina's om weer te geven:

en: UP
nl: OMHOOG

en: URL for refreshing the Connection to the Publicize Service
nl: URL voor het vernieuwen van de verbinding met de Publicize Service

en: Uh oh, %(number)s threat found. | Uh oh, %(number)s threats found.
nl[0]: Oh oh, %(number)s bedreiging aangetroffen.
nl[1]: Oh oh, %(number)s bedreigingen aangetroffen.

en: Unable to build the connect URL.  Please reload the page and try again.
nl: Niet mogelijk om de verbindings-URL op te bouwen. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
nl: Niet mogelijk om het bericht per e-mailadres op te stellen. Probeer het later opnieuw.

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet aangemaakt worden. Probeer het later nogmaals.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
nl: Niet mogelijk om het bericht te verwijderen per e-mailadres. Probeer het later opnieuw.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet uitgeschakeld worden. Probeer het later nogmaals.

en: Unable to fetch the requested data.
nl: Kan aangevraagde gegevens niet ophalen.

en: Unable to list plugins.
nl: Niet mogelijk om plugins in een lijst te vermelden.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
nl: Niet mogelijk om het bericht opnieuw te genereren per e-mailadres. Probeer het later opnieuw.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet hersteld worden. Probeer het later nogmaals.

en: Unavailable in Dev Mode
nl: Niet beschikbaar in ontwikkelingsmodus

en: Unavailable in Dev Mode.
nl: Niet beschikbaar in ontwikkelingsmodus.

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Unexpected hostname
nl: Onverwachte hostnaam

en: Unexpected response
nl: Onverwachte reactie

en: Unique VideoPress ID
nl: Unieke VideoPress-ID

en: Unique identifier for the Publicize Connection
nl: Unieke identificatiecode voor de Publicize Service

en: Unknown error registering your Jetpack site
nl: Onbekende fout bij het registreren van je Jetpack-site

en: Unknown post type requested.
nl: Onbekend berichttype gevraagd.

en: Unknown security token.
nl: Onbekende beveiligingstoken.

en: Unlimited, high-speed image hosting
nl: Onbeperkte afbeeldingenhosting op hoge snelheid

en: Unlimited, high-speed video hosting
nl: Onbeperkte videohosting op hoge snelheid

en: Unlink me from WordPress.com
nl: Ontkoppel mij van WordPress.com.

en: Unlinked from WordPress.com.
nl: Ontkoppeld van WordPress.com.

en: Unlinking from WordPress.com
nl: Ontkoppelen van WordPress.com.

en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
nl: Weet je niet zeker wat je moet doen? <a href="%1$s">Meer informatie over de Veilige modus van Jetpack</a>

en: Until your milestone
nl: Tot je mijlpaal

en: Untitled Post
nl: Bericht zonder titel

en: Upcoming Events
nl: Komende evenementen

en: Update %s now
nl: %s nu bijwerken

en: Update Form
nl: Formulier bijwerken

en: Update Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bijwerken

en: Update Menu Section
nl: Menusectie bijwerken

en: Update Now
nl: Nu bijwerken

en: Update Project Tag
nl: Project-tag bijwerken

en: Update Project Type
nl: Projecttype bijwerken

en: Update Token
nl: Token bijwerken

en: Update Your Sharing Settings
nl: Update je instellingen voor delen

en: Updated %(slug)s settings.
nl: Instellingen van %(slug)s bijgewerkt…

en: Updated privacy settings.
nl: Privacy-instellingen bijwerken.

en: Updated settings.
nl: Bijgewerkte instellingen.

en: Updated settings. Refreshing page…
nl: Bijgewerkte instellingen. Pagina wordt vernieuwd…

en: Updating %(slug)s address…
nl: Adres van %(slug)s wordt bijgewerkt…

en: Updating %(slug)s settings…
nl: Instellingen van %(slug)s worden bijgewerkt…

en: Updating Post by Email address…
nl: Bericht wordt bijgewerkt via e-mailadres...

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %1$s to "%2$s"
nl: Bijgewerkte optie: %1$s naar "%2$s"

en: Updating privacy settings…
nl: Privacy-instellingen worden bijgewerkt ...

en: Updating settings…
nl: Instellingen worden bijgewerkt...

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
nl: Upgradefocus: VideoPress voor bruiloften

en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
nl: Upgradefocus: VideoPress voor bruiloften

en: Upgrade Jetpack now
nl: Upgrade Jetpack nu

en: Upgrade Your Plan
nl: Upgrade je abonnement

en: Upload an image
nl: Upload een afbeelding

en: Upload videos
nl: Upload video's

en: Uploaded by %s
nl: Geüpload door %s

en: Uploading...
nl: Aan het uploaden...

en: Uploading…
nl: Uploaden …

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
nl: Gebruik Google Analytics met Oneindig Scrollen

en: Use Markdown for comments.
nl: Markdown gebruiken voor reacties.

en: Use Markdown for posts and pages.
nl: Markdown voor berichten en pagina's.

en: Use Markdown for posts.
nl: Markdown voor berichten gebruiken.

en: Use excerpts instead of full posts on front page and archive pages
nl: Gebruik samenvattingen op je voorpagina en archiefpagina's in plaats van volledige berichten

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
nl: Gebruik legacy Flash Player (niet aanbevolen)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
nl: Gebruik alleen Open Source codecs (kan de prestaties verminderen)

en: Use regular characters and punctuation to style text, links, and lists.
nl: Gebruik normale tekens en punctuatie om tekst, links en lijsten op te maken.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
nl: Gebruik de <kbd>TAB</kbd>-toets op het toetsenbord om van kolom te wisselen en gebruik de <kbd>ENTER</kbd>- of <kbd>RETURN</kbd>-toets om iedere rij op te slaan en naar de volgende te gaan.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
nl: Gebruik de Facebookpagina-plugin om bezoekers met je Facebookpagina te verbinden.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
nl: Gebruik deze instellingen om verschillende contenttypes weer te geven op de site.

en: Use {{portfolioLink}}portfolios{{/portfolioLink}} on your site to showcase your best work. If your theme doesn’t support Jetpack Portfolios, you can still use a simple shortcode to display them on your site.
nl: Gebruik {{portfolioLink}}portfolio's{{/portfolioLink}} op je site om je meesterwerken tentoon te stellen. Als je thema geen Jetpack-portfolio's ondersteunt, kun je nog altijd een eenvoudige shortcode gebruiken om ze op je site weer te geven.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
nl: -- Selecteren --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
nl: Verberg

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
nl: Toon

en: User %s could not be disconnected. Are you sure they're connected currently?
nl: Verbinding met gebruiker %s kon niet worden verbroken. Weet je zeker dat hij momenteel verbonden is?

en: User friendly message
nl: Gebruiksvriendelijk bericht

en: User has been successfully disconnected.
nl: Verbinding met gebruiker is verbroken.

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: Username of the connected account
nl: Gebruikersnaam van het gekoppelde account

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
nl: Met de selectievakjes naast iedere module kun je meerdere modules selecteren om in- of uit- te schakelen m.b.v. het menu Bulkhandelingen bovenaan de lijst.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
nl: Met de tools aan de rechterkant kun je zoeken naar specifieke modules, filteren op modulecategorieën of op actieve modules, of de sorteervolgorde wijzigen.

en: Valid user is required
nl: Geldige gebruiker is vereist

en: Valid user is required.
nl: Geldige gebruiker is vereist.

en: Value
nl: Waarde

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
nl: VaultPress is actief en maakt binnenkort een back-up van je site.

en: VaultPress is no longer needed and has been deactivated.
nl: VaultPress is niet meer nodig en is gedeactiveerd.

en: Verified Services
nl: Geverifieerde services

en: Verify site ownership with third party services
nl: Verifieer het eigenaarschap van een site met externe services

en: Verify with Google
nl: Verifiëren met Google

en: Verify your site ownership with services like Google, Bing, Pinterest, and Yandex. This gives you access to
    		advanced features on these services and get verification badges.
nl: Laat het eigenaarschap van je site controleren door services als Google, Bing, Pinterest en Yandex. Hiermee krijg je toegang tot
    		geavanceerde functies voor deze services en ontvang je verificatie-badges.

en: Verifying...
nl: Bezig met verifiëren …

en: Version.
nl: Versie.

en: Video Hosting
nl: Videohosting

en: Video URL
nl: URL van video

en: Video Width
nl: Video Breedte

en: Video on %s
nl: Video op %s

en: Video post by %s.
nl: Videobericht per %s.

en: Video post.
nl: Videobericht.

en: VideoPress Information
nl: Informatie over VideoPress

en: View
nl: Weergeven

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
nl: Bekijk het profiel van %1$s op %2$s

en: View Comic
nl: Strip bekijken

en: View Full Profile &rarr;
nl: Bekijk volledig profiel &rarr;

en: View Full Site
nl: Volledige site bekijken

en: View Menu Item
nl: Menu-item bekijken

en: View Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bekijken

en: View Menu Section
nl: Menusectie bekijken

en: View Mobile Site
nl: Mobiele site bekijken

en: View Network Admin
nl: Bekijk netwerkbeheer

en: View Project
nl: Project bekijken

en: View Project Tag
nl: Project-tag bekijken

en: View Project Type
nl: Projecttype bekijken

en: View Site
nl: Bekijk site

en: View Site Stats without JavaScript
nl: Sitestatistieken zonder JavaScript weergeven

en: View Testimonial
nl: Aanbeveling bekijken

en: View a chronological list of all the changes and updates to your site in an organized, readable way.
nl: Bekijk een chronologische lijst waarop alle wijzigingen en updates van je site op een georganiseerde, overzichtelijke manier staan vermeld.

en: View all Jetpack plans
nl: Bekijk alle Jetpack-abonnementen

en: View all posts by %s
nl: Alle berichten van %s weergeven

en: View all stats
nl: Volledige statistieken weergeven

en: View at Medium.com
nl: Bekijken op Medium.com

en: View available icons
nl: Beschikbare pictogrammen weergeven

en: View complete profile
nl: Volledig profiel weergeven

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
nl: Bekijk volledige grootte <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
nl: Bekijk op Instagram

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
nl: Bekijk profielen van mensen als je met de muis over hun Gravatar gaat

en: View post
nl: Bekijk bericht

en: View project
nl: Bekijk project

en: View security scan details
nl: Details van beveiligingsscan weergeven

en: View settings
nl: Geef instellingen weer

en: View site activity
nl: Site-activiteit bekijken

en: View stats for this post in WordPress.com
nl: Bekijk statistieken voor dit bericht in WordPress.com

en: View stats on WordPress.com right now
nl: Bekijk nu de statistieken op WordPress.com

en: View this collection on Medium.com
nl: Bekijk deze verzameling op Medium.com

en: View your Email Followers
nl: Bekijk je e-mailvolgers

en: View your earnings
nl: Bekijk je inkomsten

en: View your security activity
nl: Toon jouw beveiligingsactiviteit

en: View your security dashboard
nl: Bekijk je beveiligingsdashboard

en: View your setup checklist
nl: Bekijk je configuratie-checklist

en: View your site activity
nl: Bekijk de activiteit op je site

en: View your site's backups
nl: Bekijk de back-ups van je site

en: View your spam stats
nl: Bekijk je spamstatistieken

en: View:
nl: Bekijken:

en: Views
nl: Aantal views

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
nl: Weergaves over 48 uur. Klik voor meer websitestatistieken.

en: Views today
nl: Aantal weergaven vandaag

en: Views where buttons are shown
nl: Toont waar knoppen worden weergegeven

en: Views: %(numberOfViews)s
nl: Weergaven: %(numberOfViews)s

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visit count threshold
nl: Drempelwaarde bezoekersaantallen

en: Visit the Jetpack.com debugging page for more information or contact support.
nl: Ga naar de Jetpack.com-debugpagina voor meer informatie of neem contact op met de klantenservice.

en: Visit the post for more.
nl: Bezoek het bericht voor meer.

en: Visitors can share your posts with Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+, print,
    		and email. You can configure services to appear as icons, text, or both and some services like Twitter
    		have additional options.
nl: Bezoekers kunnen je berichten delen via Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+ en afdrukken
    		of e-mailen. Je kunt services configureren zodat ze als pictogrammen, tekst of beide verschijnen en sommige services, zoals Twitter,
    		beschikken over aanvullende opties.

en: Visitors must provide consent by clicking the dismiss button when Jetpack Ads is turned on.
nl: Bezoekers moeten toestemming geven door op Negeren te klikken wanneer Jetpack Ads is ingeschakeld.

en: Want to reply to folks? Add an email address input.
nl: Wil je op anderen reageren? Voeg een e-mailadresinvoer toe.

en: Warning! Multibyte support missing!
nl: Waarschuwing. Multibyte-support ontbreekt.

en: Was not able to disconnect the site.  Please try again.
nl: Site ontkoppelen mislukt. Probeer het nog eens.

en: Was not able to unlink the user.  Please try again.
nl: Het ontkoppelen van de gebruiker is mislukt. Probeer het nog eens.

en: We are backing up your site in real-time.
nl: Er wordt een real-time back-up van je site gemaakt.

en: We are committed to your privacy and security.
nl: Je privacy en veiligheid zijn voor ons van groot belang.

en: We are configuring your site protection.
nl: We configureren de bescherming van je site.

en: We are configuring your site's backups.
nl: We configureren de back-ups van je site.

en: We are making sure your site stays free of security threats. You will be notified if we find one.
nl: We zorgen ervoor dat je website vrij blijft van beveiligingsbedreigingen. We informeren je als we er één vinden.

en: We are the people behind WordPress.com, WooCommerce, Jetpack, Simplenote, Longreads, VaultPress, Akismet, Gravatar, Crowdsignal, Cloudup, and more. We believe in making the web a better place.
nl: Wij zijn de mensen achter WordPress.com, WooCommerce, Jetpack, Simplenote, Longreads, VaultPress, Akismet, Gravatar, Crowdsignal, Cloudup en meer. Wij zijn van mening dat de virtuele wereld verbeterd kan worden.

en: We believe in Open Source and the vast majority of our work is available under the GPL.
nl: We geloven in open source en het merendeel van ons werk is beschikbaar onder de GPL.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
nl: Er kon niet gecontroleerd worden of je server een geautoriseerd verzoek indient. Probeer het nogmaals, en zorg dat er niets is dat de verzoeken van de server naar de Jetpack-server in de weg staat.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nl: We hebben je account niet kunnen vinden. Als je al een account hebt, zorg dan dat je bent verbonden met WordPress.com.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
nl: We hebben een probleem ervaren bij het verbinden van Jetpack. Deactiveer dan de Jetpack plugin, heractiveer deze daarna en maak daarna opnieuw een verbinding.

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
nl: Er wordt dagelijks of in realtime een back-up gemaakt van je site, zodat het herstellen van je site
    		naar welke locatie dan ook slechts enkele minuten duurt nadat er een fout of probleem is opgetreden. De bestanden van je site worden regelmatig gescand op ongeautoriseerde of
    		verdachte aanpassingen die je beveiliging en gegevens kunnen schaden. In de meeste gevallen kunnen we ze
    		automatisch oplossen (en sturen we je een bericht). Wanneer we dat niet kunnen, bieden we je deskundige ondersteuning.

en: We know every penny counts, but prices in this currency can’t contain decimal values.
nl: We weten dat elke cent telt, maar prijzen in deze valuta mogen geen decimalen bevatten.

en: We strive to live by the <a href="https://automattic.com/creed/" target="_blank" class="jptracks" data-jptracks-name="jetpack_about_creed" rel="noopener noreferrer">Automattic Creed</a>.
nl: We streven ernaar om de <a href="https://automattic.com/creed/" target="_blank" class="jptracks" data-jptracks-name="jetpack_about_creed" rel="noopener noreferrer">Automattic-belofte</a> na te leven.

en: We use other tracking tools, including some from third parties. {{cookiePolicyLink}}Read about these{{/cookiePolicyLink}} and how to control them.
nl: We gebruiken ook andere tracking-tools, waaronder een aantal van derden. {{cookiePolicyLink}}Lees hier meer over de tools{{/cookiePolicyLink}} en hoe je ze kunt beheren.

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
nl: We willen er zeker van zijn dat je betalingen ontvangt, dus voeg een e-mailadres toe.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
nl: Niet mogelijk op dit moment de statistieken te verkrijgen. Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
nl: We konden op dit moment niet bij je stats komen. Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals. Als deze fout aanhoudt, ga dan naar <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. Vermeld in je rapport de onderstaande informatie.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
nl: We hebben deze optie voor je gewijzigd naar een 'klikken om te scrollen'-versie, omdat je footer-widgets hebt in Weergave → Widgets, of omdat het thema 'klikken om te scrollen' heeft als standaardgedrag.

en: We're here to help
nl: Wij zijn er om te helpen

en: We've made some updates to Publicize. Please visit the <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com sharing page</a> to manage your publicize connections or use the button below.
nl: We hebben enkele wijzigingen doorgevoerd in Publicize. Bekijk de <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com-deelpagina</a> om je Publicize-koppelingen te beheren of gebruik hiervoor de onderstaande knop.

en: Website Verification Services
nl: Website-verificatieservices

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
nl: Website: %1$s (IP-adres: %2$s, %3$s)

en: Weddings are in the spotlight now with VideoPress for weddings.
nl: Bruiloften staan nu in de schijnwerpers met VideoPress voor bruiloften.

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Week of %(date)s
nl: Week van %(date)s

en: Weeks
nl: Weken

en: Welcome to %s.
nl: Welkom bij %s.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
nl: Welkom bij aangepast CSS.
    
    Om te zien hoe CSS in elkaar steekt, ga je naar http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome to {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!
nl: Welkom bij {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
nl: Welkom. Is je eerste project klaar voor publicatie van je eerste strip?
    
    De nieuwe site voor je webcomic is klaar. Stel eerst <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">de titel en slogan van je comic in</a> zodat je lezers weten waar hij over gaat.
    
    Nog meer hulp nodig bij het instellen van je site? Bekijk de WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginnerstutorial</a> en de <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">handleiding voor comics op WordPress.com</a>. Begin direct door <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">je eerste strip te publiceren!</a>
    
    Veel plezier.
    Het WordPress.com-team

en: What is this payment for?
nl: Waarvoor is deze betaling bestemd?

en: What should the subject line be?
nl: Wat moet er in de onderwerpregel staan?

en: What size photos would you like to display?
nl: Welk formaat foto's wil je weergeven?

en: What would you like the subject of the email to be?
nl: Wat moet het onderwerp van de e-mail worden?

en: What would you like to see on your Jetpack Dashboard?
nl: Wat zou je nog willen zien op je dashboard van Jetpack?

en: What's a Gravatar?
nl: Wat is een Gravatar?

en: When
nl: Wanneer

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
nl: Wanneer je een afbeeldingsgalerij toevoegt, heb je de mogelijkheid om elegante mozaïek-indelingen in tijdschriftstijl aan te maken voor je foto's,
    		inclusief mozaïek- (standaard), vierkante en ronde indelingen.

en: When ads are enabled, Jetpack automatically generates a custom ads.txt tailored for your site.
nl: Wanneer advertenties zijn uitgeschakeld, genereert Jetpack automatisch een aangepaste ads.txt voor je site.

en: When visitors enjoy your content, let them show it with a Like.
nl: Wanneer bezoekers je content leuk vinden, kunnen ze dit aangeven met een like.

en: When you need just a small amount of text, add a text input.
nl: Wanneer je maar een klein beetje tekst nodig hebt, voeg je een tekstveld toe.

en: Whether Publicize has already finished sharing for this post
nl: Of Publicize het delen al heeft voltooid voor dit bericht

en: Whether `enable` can be changed for this post/connection
nl: Of `enable` kan worden gewijzigd voor dit bericht/deze verbinding

en: Whether the extension is available
nl: Of de extensie beschikbaar is

en: Whether to share to this connection
nl: Of deze verbinding gedeeld moet worden

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
nl: Aan welke campagne van de Internet Defense League wil je deelnemen?

en: Which badge would you like to display?
nl: Welke badge wil je weergeven?

en: Which email address should we send the submissions to?
nl: Naar welk e-mailadres moeten we inzendingen sturen?

en: White
nl: Wit

en: Whitelist is empty.
nl: De whitelist is leeg.

en: Whitelisted IP addresses
nl: IP-adressen op whitelist

en: Whoops! There was an error and we couldn't process your subscription. Please reload the page and try again.
nl: Oeps! Er is een fout opgetreden en we konden je aanmelding niet verwerken. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Why aren't my filters appearing?
nl: Waarom verschijnen mijn filters niet?

en: Wide Skyscraper 160x600
nl: Brede skyscraper 160x600

en: Widget Title
nl: Widget titel

en: Widget title for followers:
nl: Widgettitel voor volgers:

en: Widget title for non-followers:
nl: Widgettitel voor niet-volgers:

en: Widget title:
nl: Widgettitel:

en: Widget visibility lets you decide which widgets appear on which pages, so you can finely tailor widget content.
nl: Met widget-zichtbaarheid kun je bepalen welke widgets op welke pagina's moeten worden weergegeven, dus kun je de widgetcontent nu nog nauwkeuriger afstellen.

en: Width in pixels
nl: Breedte in pixels

en: Width in pixels:
nl: Breedte in pixels:

en: With 1 comment | With %s comments
nl[0]: Met 1 reactie
nl[1]: Met %s reacties

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
nl: Als Carousel actief is, zullen eventuele standaard WordPress-galerijen of enkele afbeeldingen die je in de berichten
    		of pagina's hebt opgenomen een fotoblader-ervaring in volledig scherm starten met reacties- en EXIF-metadata.

en: With Jetpack you can choose to have your plugins auto-updated with each new plugin release. You’ll get the latest security and bug fixes right away, ensuring your site stays secure.
nl: Met Jetpack kun je ervoor kiezen om je plugins automatisch te laten bijwerken bij elke nieuwe plugin-release. Je ontvangt direct de nieuwste beveiligingsupdates en bugfixes, zodat je site veilig blijft.

en: WooCommerce auth data is already set.
nl: Auth-data voor WooCommerce zijn al ingesteld.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
nl: woorden

en: WordAds lets you earn money by displaying promotional content. Start earning today.
nl: Met WordAds kun je geld verdienen door promotionele content te tonen. Begin vandaag met verdienen

en: WordPress REST API is disabled
nl: WordPress REST API is uitgeschakeld

en: WordPress reports no SSL support
nl: WordPress rapporteert geen SSL-ondersteuning

en: WordPress.com Likes are
nl: WordPress.com-likes staan

en: WordPress.com Likes are:
nl: De Likes van WordPress.com zijn:

en: WordPress.com Reblog Button
nl: WordPress.com-reblog-knop

en: WordPress.com Terms of Service
nl: Algemene voorwaarden van WordPress.com

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
nl: WordPress.com ondervindt momenteel problemen en kan Jetpack niet opstarten. Probeer het later nogmaals.

en: Worried about security? Get backups, automated security fixes and more: {{a}}Upgrade now{{/a}}
nl: Maak je je zorgen om de veiligheid van je site? Ontvang back-ups, automatische beveiligingsoplossingen en meer: {{a}}Upgrade nu{{/a}}

en: Would you like to use Jetpack on your local development site? You can do so thanks to <a href="%s">Jetpack's development mode</a>.
nl: Wil je Jetpack gebruiken op je lokale ontwikkelingssite? Dit is mogelijk dankzij <a href="%s">de ontwikkelingsmodus van Jetpack</a>.

en: Write
nl: Schrijven

en: Write a Comment...
nl: Laat een reactie achter...

en: Write a description…
nl: Stel een beschrijving op …

en: Write a message for your audience here. If you leave this blank, we'll use the post title as the message.
nl: Stel hier een bericht voor je bezoekers op. Als je deze leeg laat, gebruiken we de berichttitel als bericht.

en: Write caption…
nl: Bijschrift schrijven …

en: Write consent text
nl: Schrijf toestemmingstekst

en: Write label…
nl: Label schrijven…

en: Write option…
nl: Optie schrijven…

en: Write your _Markdown_ **here**…
nl: Schrijf **hier** je _Markdown_...

en: Writing
nl: Schrijven

en: Writing is new again in Android with the new WordPress app.
nl: Schrijven is weer vernieuwd op Android met de nieuwe WordPress-app.

en: Writing tools available to you will be shown here when an administrator enables them.
nl: De schrijftools die je kunt gebruiken, worden hier weergegeven wanneer een beheerder ze inschakelt.

en: XML Image Sitemap
nl: XML afbeelding-sitemap

en: XML News Sitemap
nl: XML nieuws-sitemap

en: XML Sitemap
nl: XML-sitemap

en: XML Sitemap Index
nl: XML sitemap-index

en: XML Video Sitemap
nl: XML video-sitemap

en: Yandex Site Verification
nl: Yandex-siteverificatie

en: Year
nl: Jaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: Yearly archives
nl: Jaararchieven

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
nl: Zeker. Je kunt verschillende e-mailadressen in het veld e-mailadres invoeren en ze scheiden door komma's. Een bericht zal dan naar elk e-mailadres gestuurd worden.

en: Yes
nl: Ja

en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to
    					migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: Ja. <a href="%1$s">%2$s</a> vervangt <a href="%3$s">%4$s</a>. Ik wil 
    					mijn statistieken en abonnees migreren van <a href="%3$s">%4$s</a> naar <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
nl: Je hebt al een account op deze site. <a href="%1$s">Meld je aan</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord en maak vervolgens verbinding met WordPress.com.

en: You already have several pending email subscriptions. Approve or delete a few through your <a href="https://subscribe.wordpress.com/">Subscription Manager</a> before attempting to subscribe to more blogs.
nl: Je hebt al enkele e-mailabonnementen in behandeling. Keur ze goed of verwijder ze via je <a href="https://subscribe.wordpress.com/">Abonnementsbeheer</a> voordat je je op nog meer blogs abonneert.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
nl: Je bent er helemaal klaar voor. Je kunt nu de site beheren op <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are currently running a development version of Jetpack.
nl: Je voert op dit moment een ontwikkelingsversie van Jetpack uit.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
nl: Je werkt op dit moment in de ontwikkelingsversie van Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Verzend je feedback</a>

en: You are following this blog
nl: Je volgt deze blog

en: You are following this blog (<a href="%s">manage</a>).
nl: Je volgt deze blog (<a href="%s">beheren</a>).

en: You are following this blog, along with %s other amazing person (<a href="%s">manage</a>). | You are following this blog, along with %s other amazing people (<a href="%s">manage</a>).
nl[0]: Je volgt deze blog, samen met %s andere geweldige persoon (<a href="%s">beheren</a>).
nl[1]: Je volgt deze blog, samen met %s andere geweldige personen (<a href="%s">beheren</a>).

en: You are not allowed to access the '%s' field.
nl: Je hebt geen toegang tot het veld '%s'.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te activeren.

en: You are not allowed to install plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te installeren.

en: You are not allowed to make this change.
nl: Je hebt geen rechten voor deze wijziging.

en: You are not allowed to manage this item.
nl: Je hebt niet het recht dit item te beheren.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item uit de prullenbak terug te halen.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd dit item naar de prullenbak te verplaatsen.

en: You are not allowed to switch to this theme
nl: Je mag niet naar dit thema overschakelen

en: You are required to specify a capability to check.
nl: Je dient een recht (capability) op te geven om te controleren.

en: You are required to specify a module.
nl: Je moet een module opgeven.

en: You are required to specify a plugin to activate.
nl: Je moet een in te schakelen plugin opgeven.

en: You are required to specify a plugin.
nl: Je moet een plugin opgeven.

en: You are required to specify a theme to switch to.
nl: Je moet een thema opgeven waarnaar overgeschakeld moet worden.

en: You are required to specify a theme to update.
nl: Je moet een bij te werken thema opgeven.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
nl: Je gebruikt Jetpack op een <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.

en: You are running Jetpack on a staging server.
nl: Je voert Jetpack uit op een staging server.

en: You are the Jetpack owner.
nl: Jij bent de eigenaar van Jetpack.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
nl: Afhankelijk van je wensen kun je individuele Jetpack-modules activeren of deactiveren.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
nl: Je kunt de volgende variabelen gebruiken in de URL van het service-delen:

en: You can customize the sharing buttons and choose which services to display.
nl: Je kunt de deelknoppen aanpassen en kiezen welke services moeten worden weergegeven.

en: You can edit the email placeholder in the sidebar.
nl: Je kunt de e-mailplaceholder bewerken in de sidebar.

en: You can enter multiple email addresses separated by commas.
nl: Je kunt meerdere e-mailadressen invoeren, gescheiden door komma's.

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">sitemaps.org</a>
nl: Je kunt meer informatie vinden over XML-sitemaps via <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">sitemaps.org</a>

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
nl: Je kunt nu tijd besparen die je normaal kwijt bent met inloggen door je WordPress.com account te verbinden met %s.

en: You can place additional ads using the Ad widget. {{link}}Try it out!{{/link}}
nl: Met de Ad-widget kun je meer advertenties plaatsen. {{link}}Probeer het eens!{{/link}}

en: You can see all comments on this post here:
nl: Hier kun je alle reacties op dit bericht bekijken:

en: You can see all pingbacks on this post here:
nl: Hier kun je alle pingbacks op dit bericht bekijken:

en: You can see all trackbacks on this post here:
nl: Hier kun je alle trackbacks op dit bericht bekijken:

en: You can tweak these settings if you'd like more advanced control. Read more about what you can do to {{a}}optimize your site's SEO{{/a}}.
nl: Je kunt deze instellingen bijstellen als je geavanceerdere controle wilt. Bekijk meer informatie over wat je kunt doen {{a}}om de SEO van je site te optimaliseren{{/a}}.

en: You can verify your site using the <a href="%s">"Site verification" tool in Jetpack Settings</a>.
nl: Je kunt je site controleren met de <a href="%s">tool voor siteverificatie in de Jetpack-instellingen</a>.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
nl: Je kunt een plugin niet deactiveren als deze actief is op de hoofdsite.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
nl: Je kunt de verbinding niet verbreken, zonder eerst verbinding gemaakt te hebben.

en: You did not provide a valid Medium URL.
nl: Je hebt geen geldige Medium-URL opgegeven.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
nl: Je hebt niet voldoende <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">vrijheidsniveaus</a> om deze video te bekijken. Ondersteun gratis software en upgrade.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten voor toegang tot deze pagina.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.
    			Neem contact op met je sitebeheerder als je denkt dat dit een fout is.

en: You have JavaScript disabled
nl: Je hebt JavaScript uitgeschakeld

en: You have a pending subscription already; we just sent you another email. Click the link or <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact us</a> if you don&rsquo;t receive it.
nl: Er is al een abonnement in behandeling; we hebben je een nieuwe e-mail gestuurd. Klik op de link of <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">neem contact met ons op</a> als je de e-mail niet hebt ontvangen.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
nl: Je hebt je al geabonneerd op deze site. Controleer je postvak IN. <br /> Je kunt je voorkeuren beheren op <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: You have paid for backups and security scanning but they’re not yet active.
nl: Je hebt betaald voor back-ups en beveiligingsscans, maar deze zijn nog niet actief.

en: You have paid for backups but they're not yet active.
nl: Je hebt betaald voor back-ups, maar deze zijn nog niet actief.

en: You have shared this post with %s
nl: Je hebt dit bericht gedeeld met %s

en: You may whitelist an IP address or series of addresses preventing them from ever being blocked by Jetpack. IPv4 and IPv6 are acceptable. To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
nl: Door een IP-adres of een reeks IP-adressen op een whitelist te plaatsen, kunnen ze nooit door Jetpack worden geblokkeerd. IPv4 en IPv6 zijn acceptabel. Stel een bereik in door de hoge en lage waarde in te voeren met een streepje ertussen. Voorbeeld: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te plaatsen.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">ingelogd zijn</a> om een reactie te plaatsen.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
nl: Je moet de Jetpack-plugin verbinden met WordPress.com om deze functie te kunnen gebruiken.

en: You must specify a Comment ID
nl: Je moet een reactie-ID opgeven

en: You must specify a Post ID
nl: Je moet een bericht-ID opgeven

en: You must specify a Term ID
nl: Je moet een term-ID opgeven

en: You must specify a User ID
nl: Je moet een gebruikers-ID opgeven

en: You must specify a valid action
nl: Je moet een geldige actie opgeven

en: You must specify a valid blog URL!
nl: Je moet een geldige blog-URL invoeren.

en: You must specify a whitelisted option_name
nl: Je moet een gewhiteliste option_name opgeven

en: You must specify an option name
nl: Je moet een optienaam opgeven

en: You must specify an option_name
nl: Je moet een option_name opgeven

en: You must specify an option_value
nl: Je moet een option_value opgeven

en: You must specify both an object type and id to fetch
nl: Je moet zowel een objecttype als een ID opgeven die/dat moet worden opgehaald

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
nl: Voer je gebruikers-ID in cijfers in om de <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> goed te laten werken. <a href="%2$s" target="_blank">Volledige instructies</a>.

en: You need to enter your server credentials to finish configuring Backups and Scan.
nl: Je moet de inloggegevens van je server invoeren om de configuratie van back-ups en scannen af te ronden.

en: You need to enter your server's credentials to finish the setup.
nl: Je moet de inloggegevens van je server invoeren om de instelling af te ronden.

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
nl: Je moet een naam opgeven voor de cronjob die je wilt inplannen.

en: You need to register for VaultPress.
nl: Je moet je registreren voor VaultPress.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nl: Je dient Jetpack eerst te registreren voordat je ermee kunt verbinden.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
nl: Je moet selecteren wat je in deze <a href="%s">Gravatar-profielwidget</a> wilt weergeven.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
nl: Je moet ingelogd blijven in je WordPress blog terwijl je Jetpack autoriseert.

en: You successfully logged out.
nl: Je bent uitgelogd.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
nl: Je ontvangt onmiddellijk meldingen op je dashboard of mobiele apparaat wanneer iemand op
    		een van je sites reageert. Geef direct antwoord, waar je ook bent, om het gesprek gaande te houden.

en: You&rsquo;re already subscribed to this site.
nl: Je hebt je al geabonneerd op deze site.

en: You'll need to upgrade your plan to use the Recurring Payments button.
nl: Je moet je abonnement upgraden om de knop voor herhaaldelijke betalingen te kunnen gebruiken.

en: You're about to delete all publicize connections to %s.
nl: Je staat op het punt om alle Publicize-verbindingen met %s te verbreken.

en: You're about to delete all publicize connections.
nl: Je staat op het punt om alle Publicize-verbindingen te verbreken.

en: You're fueled up and ready to go, Jetpack is now active.
nl: Klaar voor lancering: Jetpack is nu actief.

en: You're fueled up and ready to go.
nl: Klaar voor lancering.

en: You've successfully signed in with WordPress.com Secure Sign On!
nl: Je bent succesvol ingelogd met WordPress.com Secure Sign On!

en: Your %s connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
nl: Je koppeling met %s moet opnieuw geautoriseerd worden om verder te gaan; ga naar Delen om dit te regelen.

en: Your API key
nl: Je API-sleutel

en: Your API key is invalid
nl: De API-sleutel is ongeldig

en: Your Antispam key is valid.
nl: Je Antispam-sleutel is geldig.

en: Your Custom Content Types
nl: De aangepaste contenttypes

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
nl: Jouw IP (%1$s) staat op de lijst van potentiële beveiligingsovertredingen.

en: Your Jetpack is already connected.
nl: Je hebt Jetpack al gekoppeld.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
nl: De Jetpack-instellingen zien er prima uit.

en: Your Jetpack setup progress
nl: Vooruitgang van je Jetpack-configuratie

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
nl: Je koppeling met LinkedIn moet opnieuw geautoriseerd worden om verder te gaan; ga naar Delen om dit te regelen.

en: Your Name
nl: Je naam

en: Your Plan
nl: Jouw abonnement

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Het portfolioarchief is op dit moment leeg. Je kunt een nieuwe aanmaken op het dashboard.

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
nl: Sitestatistieken werken beter als JavaScript is ingeschakeld.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Je aanbevelingsarchief is op dit moment leeg. Je kunt nieuwe maken op je dashboard.

en: Your answer was incorrect, please try again.
nl: Je antwoord was niet juist, probeer het opnieuw.

en: Your blog does not currently have any published posts.
nl: Je blog heeft momenteel geen enkel gepubliceerd bericht.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: Your comment is in moderation.
nl: Je reactie is in behandeling.

en: Your comment was approved.
nl: Je reactie is goedgekeurd.

en: Your contribution
nl: Jouw bijdrage

en: Your current IP: %(ip)s
nl: Je huidige IP: %(ip)s

en: Your current IP: %s
nl: Je huidige IP-adres: %s

en: Your email
nl: Jouw e-mail

en: Your installation of Jetpack is incomplete. If you installed Jetpack from GitHub, please refer to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">this document</a> to set up your development environment.
nl: Je installatie van Jetpack is niet voltooid. Als je Jetpack via GitHub hebt geïnstalleerd, bekijk dan <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dit document</a> om je leeromgeving te configureren.

en: Your installation of Jetpack is incomplete. If you installed Jetpack from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: %1$s
nl: Je installatie van Jetpack is niet voltooid. Als je Jetpack via GitHub hebt geïnstalleerd, bekijk dan dit document om je leeromgeving te configureren: %1$s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
nl: Je hoofdblog is niet gekoppeld aan WordPress.com. Meld je aan voor een API-sleutel.

en: Your new field was saved successfully
nl: Het nieuwe veld werd succesvol opgeslagen

en: Your paid plan gives you access to prioritized Jetpack support.
nl: Met je betaalde abonnement ontvang je Jetpack-ondersteuning met prioriteit.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
nl: Je wachtwoord is te zwak: Het lijkt erop dat je makkelijk te raden informatie over jezelf hebt gebruikt. Verzin een wat unieker wachtwoord.

en: Your plan doesn't include Simple Payments. <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Learn more and upgrade</a>.
nl: Je abonnement omvat geen Eenvoudige betalingen. <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Meer informatie en upgraden</a>.

en: Your plan: Jetpack Free
nl: Jouw abonnement: Jetpack Gratis

en: Your plan: Jetpack Personal
nl: Jouw abonnement: Jetpack Personal

en: Your plan: Jetpack Premium
nl: Jouw abonnement: Jetpack Premium

en: Your plan: Jetpack Professional
nl: Jouw abonnement: Jetpack Professional

en: Your price is negative — enter a positive number so people can pay the right amount.
nl: Je prijs is negatief. Voer een positieve waarde in, zodat mensen het juiste bedrag kunnen betalen.

en: Your server did not successfully connect to the Jetpack server using HTTP
nl: Je server heeft geen verbinding gemaakt met de Jetpack-server via HTTP

en: Your server did not successfully connect to the Jetpack server using HTTPS
nl: Je server heeft geen verbinding gemaakt met de Jetpack-server via HTTPS

en: Your server is misconfigured, which means that Jetpack Protect is unable to effectively protect your site.
nl: Je server is niet goed geconfigureerd. Hierdoor kan Jetpack Protect je site niet effectief beschermen.

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
nl: Je site kon niet verbinden met WordPress.com via HTTPS. Dit kan verschillende oorzaken hebben, zoals ondeugdelijke SSL-certificaten, onjuist geconfigureerde of ontbrekende SSL-bibliotheken of netwerkproblemen.

en: Your site is backed up and threat-free.
nl: Er is een back-up gemaakt van je site en hij is gecontroleerd op bedreigingen.

en: Your site is backed up.
nl: Er is een back-up gemaakt van je site.

en: Your site is being backed up in real time and regularly scanned for security threats.
nl: Jouw website wordt live geback-upt en regelmatig gescand op beveiligingsbedreigingen.

en: Your site is connected to WordPress.com.
nl: Je site is gekoppeld aan WordPress.com.

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
nl: Je site is in ontwikkelingsmodus, waardoor deze niet kan worden gekoppeld aan WordPress.com.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
nl: Je site is onbedoeld doorverwijzingen van http naar https dubbel aan het coderen. Daardoor kan Jetpack je verbinding niet verifiëren. Kijk op onze <a href="%s">ondersteuningspagina</a> hoe je dit kunt oplossen.

en: Your site is not protected from spam.
nl: Je site wordt niet beschermd tegen spam.

en: Your site is protected by Jetpack. You’ll be notified if anything needs attention.
nl: Je site wordt beschermd door Jetpack. Als iets je aandacht nodig heeft, ontvang je een melding.

en: Your site is protected from spam.
nl: Je site wordt beschermd tegen spam.

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
nl: Je site is niet geverifieerd met %1$s en %2$s.

en: Your site is verified with %s.
nl: Je site is niet geverifieerd met %s.

en: Your site is verified with Google
nl: Je site is niet geverifieerd met Google

en: Your site needs an Antispam key.
nl: Je site heeft een Antispam-sleutel nodig.

en: Your site was successfully backed-up %s ago.
nl: Er is %s geleden een back-up gemaakt van je site.

en: Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or suspicious modifications that could compromise your security and data.
nl: De bestanden op je site worden regelmatig gescand op ongeautoriseerde of verdachte aanpassingen die je beveiliging en gegevens kunnen aantasten.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
nl: Het thema ondersteunt <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
nl: Het thema ondersteunt aanbevelingen

en: Your token must have permission to post on this blog.
nl: Je token moet toestemming hebben om een bericht op deze blog te plaatsen.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
nl: De upload is mislukt; probeer het later opnieuw of duim op de goede afloop en probeer het meteen nog een keer.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
nl: Je URL is ingesteld als '%1$s', maar je WordPress.com-verbinding vermeldt deze als '%2$s'!

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
nl: Je gebruikers kunnen zich inloggen op je site met hun WordPress.com-account.
    		Hiertoe behoort een tweevoudige authenticatie die het inloggen op je site veiliger maakt dan ooit.

en: Your version of PHP (%1$s) is lower than the version required by Jetpack (%2$s). Please update PHP to continue enjoying Jetpack.
nl: Jouw versie van PHP (%1$s) is lager dan de versie die wordt vereist door Jetpack (%2$s). Werk PHP bij om te blijven genieten van Jetpack.

en: Your version of WordPress (%1$s) is lower than the version required by Jetpack (%2$s). Please update WordPress to continue enjoying Jetpack.
nl: Jouw versie van WordPress (%1$s) is lager dan de versie die wordt vereist door Jetpack (%2$s). Update WordPress om te blijven genieten van Jetpack.

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %(error_key)s
nl: De website moet toegankelijk zijn voor publiek om gebruik te kunnen maken van Jetpack: %(error_key)s

en: You’ll receive an email notification each time someone fills out the form. Where should it go, and what should the subject line be?
nl: Je ontvangt een e-mailmelding als iemand het formulier invult. Waar moet het naartoe en wat moet de onderwerpregel zijn?

en: You’re almost done. Set up Jetpack to enable powerful security and performance tools for WordPress.
nl: Je bent bijna klaar. Stel Jetpack in om krachtige beveiligings- en prestatietools in te schakelen voor WordPress.

en: You’re currently on Jetpack %(plan)s.
nl: Je maakt momenteel gebruik van Jetpack %(plan)s.

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
nl: [%1$s] Reactie: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
nl: [%1$s] Beheer het volgende: "%2$s"

en: `%s` cannot be empty.
nl: `%s` mag niet leeg zijn.

[ctx: a link that closes the modal window that offers to connect Jetpack]
en: Not now, thank you.
nl: Niet nu, dank je.

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
nl: optie

en: access_token is required
nl: access_token is vereist

en: access_token_secret is required
nl: access_token_secret is vereist

[ctx: action]
en: Capture consent & hide the banner
nl: Toestemming opslaan en banner verbergen

[ctx: action]
en: Consent expires after
nl: Toestemming verloopt na

en: add_test arguments changed in 7.3.0. Please reference inline documentation.
nl: 'add_test'-argumenten gewijzigd in 7.3.0. Raadpleeg de inline-documentatie.

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
nl: Aanpassen

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
nl: Configureren

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
nl: Personaliseren

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
nl: Toevoegen

en: ads
nl: advertenties

en: after the user clicks the dismiss button
nl: nadat de gebruiker op de knop Negeren klikt

en: after the user scrolls the page
nl: nadat de gebruiker door de pagina bladert

en: after this amount of time
nl: na zo veel tijd

[ctx: as sharing source]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: block search term]
en: Connected
nl: Gekoppeld

[ctx: block search term]
en: Linked
nl: Gekoppeld

[ctx: block search term]
en: Similar content
nl: Vergelijkbare content

[ctx: block search term]
en: address
nl: adres

[ctx: block search term]
en: animated
nl: geanimeerd

[ctx: block search term]
en: cell
nl: mobiele telefoon

[ctx: block search term]
en: closing time
nl: tijd van sluiting

[ctx: block search term]
en: direction
nl: route

[ctx: block search term]
en: email
nl: e-mail

[ctx: block search term]
en: follow
nl: volgen

[ctx: block search term]
en: formatting
nl: indeling

[ctx: block search term]
en: gallery
nl: galerij

[ctx: block search term]
en: image
nl: afbeelding

[ctx: block search term]
en: images
nl: afbeeldingen

[ctx: block search term]
en: join
nl: deelnemen

[ctx: block search term]
en: location
nl: locatie

[ctx: block search term]
en: map
nl: kaart

[ctx: block search term]
en: markup
nl: opmaak

[ctx: block search term]
en: message
nl: bericht

[ctx: block search term]
en: mobile
nl: mobiel

[ctx: block search term]
en: navigation
nl: navigatie

[ctx: block search term]
en: newsletter
nl: nieuwsbrief

[ctx: block search term]
en: opening hours
nl: openingstijden

[ctx: block search term]
en: phone
nl: telefoon

[ctx: block search term]
en: photos
nl: foto's

[ctx: block search term]
en: pictures
nl: afbeeldingen

[ctx: block search term]
en: place
nl: plaats

[ctx: block search term]
en: return
nl: opbrengst

[ctx: block search term]
en: schedule
nl: planning

[ctx: block search term]
en: sell
nl: verkopen

[ctx: block search term]
en: shop
nl: winkel

[ctx: block search term]
en: subscribe
nl: abonneren

[ctx: block search term]
en: subscription
nl: abonnement

[ctx: block search term]
en: telephone
nl: telefoon

[ctx: block search term]
en: visibility
nl: zichtbaarheid

[ctx: block search term]
en: visitors
nl: bezoekers

[ctx: business is closed on a full day]
en: Closed
nl: Gesloten

en: by Jetpack (installed)
nl: van Jetpack (geïnstalleerd)

en: contact form
nl: contactformulier

en: day
nl: dag

en: day month year
nl: dag maand jaar

en: days
nl: dagen

[ctx: displayed in search results when results are cached]
en: cache hit
nl: cache-hit

en: edit
nl: bewerken

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
nl: Oeps, er trad een probleem op bij het genereren van het formulier. Je moet het waarschijnlijk nogmaals proberen.

en: go back
nl: ga terug

en: https://wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/

en: iCalendar Feed URL:
nl: Feed-URL iCalendar:

en: image %1$d of %2$d in gallery
nl: afbeelding %1$d van %2$d in de galerij

[ctx: image style]
en: Black and White
nl: Zwart-wit

[ctx: image style]
en: Original
nl: Origineel

en: images
nl: afbeeldingen

en: internet page
nl: internetpagina

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
nl: Maand

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
nl: Maand geupdate

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
nl: Jaar geupdate

en: month
nl: maand

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
nl: Te lezen

en: name@example.com
nl: naam@voorbeeld.com

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
nl: Navigatie door afbeeldingen

[ctx: noun]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
nl: Bestellen

en: or
nl: of

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
nl: %s als:

[ctx: plugin]
en: Activate %s
nl: %s activeren

[ctx: plugin]
en: Active
nl: Actief

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
nl: Installeren niet mogelijk

[ctx: plugin]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: plugin]
en: Network Activate %s
nl: %s activeren via netwerk

en: ratings
nl: beoordelingen

[ctx: recipe]
en: Difficulty
nl: Moeilijkheidsgraad

[ctx: recipe]
en: Directions
nl: Bereiding

[ctx: recipe]
en: Ingredients
nl: Ingrediënten

[ctx: recipe]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: recipe]
en: Servings
nl: Aantal personen

[ctx: recipe]
en: Source
nl: Bron

[ctx: recipe]
en: Time
nl: Tijd

en: seconds
nl: seconden

[ctx: share to]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: share to]
en: Press This
nl: Press this

en: site_id is required
nl: site_id is vereist

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
nl: Meer informatie over de %s

en: the past day
nl: de afgelopen dag

en: the past month
nl: de afgelopen maand

en: the past quarter
nl: het afgelopen kwartier

en: the past week
nl: afgelopen week

en: the past year
nl: vorig jaar

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
nl: waarde

en: this video
nl: deze video

en: user email is required
nl: gebruikersmail is vereist

en: user login is required
nl: gebruikerslogin is vereist

en: user_data is required
nl: user_data is vereist

en: user_id is required
nl: user_id is vereist

en: user_token is required
nl: user_token is vereist

[ctx: verb]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
nl: Bekijk: %s

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
nl: Geblokkeerde kwaadaardige inlogpogingen

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
nl: Spamreacties geblokkeerd door Akismet.

en: {{a}}Activate Monitor{{/a}} to receive email notifications if your site goes down.
nl: {{a}}Activeer monitor{{/a}} om meldingen via e-mail te ontvangen als je site offline is.

en: {{a}}Activate Protect{{/a}} to keep your site protected from malicious sign in attempts.
nl: {{a}}Activeer Protect{{/a}} om je site te beschermen tegen schadelijke inlogpogingen.

en: {{a}}Activate Site Stats{{/a}} to see detailed stats, likes, followers, subscribers, and more! {{a1}}Learn More{{/a1}}
nl: {{a}}Activeer sitestatistieken{{/a}} om gedetailleerde statistieken, likes, volgers, abonnees en nog veel meer te bekijken! {{a1}}Meer informatie{{/a1}}

en: {{a}}Activate{{/a}} to enhance the performance and speed of your images.
nl: {{a}}Activeren{{/a}} om de prestaties en snelheid van je afbeeldingen te verbeteren.

en: {{a}}Activate{{/a}} to replace the WordPress built-in search with Jetpack Search, an advanced search experience.
nl: {{a}}Activeer deze{{/a}} om de standaardzoekfunctie van WordPress te vervangen door een verbeterde zoekfunctie.

en: {{a}}Contact Support{{/a}}
nl: {{a}}Neem contact op met ondersteuning{{/a}}

en: {{a}}Manage Likes visibility from the Sharing Module Settings{{/a}}
nl: {{a}}Beheer de zichtbaarheid van Likes via de instellingen van de Sharing-module{{/a}}

en: {{a}}Turn on plugin autoupdates{{/a}}
nl: {{a}}Schakel automatische updates voor plugins in{{/a}}

en: {{a}}View backup details{{/a}}.
nl: {{a}}Informatie over back-ups weergeven{{/a}}.

en: {{a}}View details at VaultPress.com{{/a}}
nl: {{a}}Bekijk details op VaultPress.com{{/a}}

en: {{a}}View details{{/a}}
nl: {{a}}Bekijk details{{/a}}

en: {{button}}View detailed stats{{/button}}
nl: {{button}}Gedetailleerde statistieken weergeven{{/button}}

en: {{button}}View more stats on WordPress.com {{/button}}
nl: {{button}}Meer statistieken weergeven op WordPress.com {{/button}}

en: {{link}}Configure your Monitor notification settings on WordPress.com{{/link}}
nl: {{link}}Configureer je meldingsinstellingen van Monitor op WordPress.com{{/link}}

en: {{li}}The JETPACK_DEV_DEBUG constant is defined{{/li}}
nl: {{li}}De JETPACK_DEV_DEBUG constante is gedefinieerd{{/li}}

en: {{li}}The jetpack_development_mode filter is active{{/li}}
nl: {{li}}Het jetpack_development_mode filter is actief{{/li}}

en: {{li}}Your site URL lacks a dot (e.g. http://localhost){{/li}}
nl: {{li}}Je site-URL mist een punt (bijv. http://localhost){{/li}}

en: {{p}}Would you mind telling us why you did not complete the Jetpack connection in this {{a}}2 question survey{{/a}}?{{/p}}{{p}}A Jetpack connection is required for our free security and traffic features to work.{{/p}}
nl: {{p}}Kun je ons via dit {{a}}onderzoek met 2 vragen{{/a}} vertellen waarom je de Jetpack-verbinding niet hebt voltooid?{{/p}}{{p}}Er is een Jetpack-verbinding vereist om onze beveiligings- en bezoekersfuncties te laten werken.{{/p}}

en: {{span}}You can now also configure related posts in the Customizer. {{ExternalLink}}Try it out!{{/ExternalLink}}{{/span}}
nl: {{span}}Je kunt nu ook gerelateerde berichten configureren in het Aanpassingsmenu. {{ExternalLink}}Probeer het uit!{{/ExternalLink}}{{/span}}

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}}  We're sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %(error_key)s
nl: {{s}}Er ging iets fout in Jetpack.{{/s}} Sorry voor het ongemak. Probeer het later opnieuw. Als het probleem aanhoudt, kun je contact opnemen met support met vermelding van dit bericht: %(error_key)s

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}} Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
nl: {{s}}Jetpack heeft een probleem.{{/s}} Verbinden van deze website met WordPress.com is niet mogelijk. Dit betekent gewoonlijk dat de site niet publiekelijk toegankelijk is (localhost).
