Elementor Pro - en to pl translation catalogue (1158 entries)

en: %s By Author
pl: %s Przez autora

en: Pages
pl: Strony

en: Depth
pl: Głębokość

en: Hierarchical View
pl: Widok hierarchiczny

en: Post Type
pl: Typ posta

en: Add nofollow
pl: Dodaj nofollow

en: Protected Posts
pl: Posty chronione

en: Sitemap
pl: Mapa strony

en: Indent
pl: Akapit

note: translators: %s: Taxonomy label.
en: In Child %s
pl: W potomnym %s

en: Direct Child Of
pl: Potomny bezpośredni

en: Any Child Of
pl: Każdy potomny

en: Default Value
pl: Wartość domyślna

en: A new Form Submission has been received
pl: Otrzymano nowy formularz zgłoszenia.

en: Add Form Data
pl: Dodaj dane formularza

en: Optional text that appears within the notification
pl: Opcjonalny tekst, który pojawi się w czasie powiadomienia

en: A new Form Submission has been received.
pl: Otrzymano nowy formularz zgłoszenia.

en: Optional text that appears above the notification
pl: Opcjonalny tekst, który pojawia się powyżej powiadomienia

en: New Form Submission.
pl: Zatwierdzenie nowego formularza

en: Pre Text
pl: Tekst wstępny

en: Form Submission.
pl: Zatwierdzenie formularza

en: Enter the channel you want to receive the notification, if not specified the Webhook channel will be used.
pl: Wprowadź sposób w jaki chcesz otrzymywać powiadomienia, jeśli nie zostanie określony - będzie użyty kanał Webhook.

en: Channel
pl: Kanał

en: Enter the slack webhook URL that will receive the form's submitted data.
pl: Wprowadź URL zaczepu (webhook) slack'a, który otrzyma zatwiedzone dane z formularza.

en: API KEY
pl: Klucz API

en: MailerLite Integration requires an email field
pl: Inntegracja MailerLite wymaga pola email

en: Group
pl: Grupa

en: Elementor Pro Forms
pl: Formularze Elementor Pro

en: Add Timestamp
pl: Dodaj znacznik czasu

en: Send Form Data
pl: Prześlij dane formularza

en: A new Elementor Pro Form Submission has been received
pl: Otrzymano nowy formularz zgłoszeniowy Elementor Pro

en: A new Submission
pl: Nowe zgłoszenie

en: Avatar URL
pl: URL Avatara

en: Discord
pl: Brak zgody

en: Parameter Name
pl: Nazwa parametru

en: Request Parameter
pl: Żądaj parametru

en: Attachment URL
pl: URL załącznika

en: File URL
pl: URL pliku

en: Data
pl: Dane

en: Featured Image Data
pl: Dane zamieszczonego obrazka

en: Show Profile
pl: Wyświetl profil

en: Chat
pl: Czat

en: Add
pl: Dodaj

en: Contact
pl: Kontakt

en: Action
pl: Akcja

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Temat

en: Yahoo Calendar
pl: Kalendarz Yahoo

en: Outlook Calendar
pl: Kalendarz Outlook

en: Google Calendar
pl: Kalendarz Google

en: Contact URL
pl: URL kontaktu

en: key|value
pl: klucz|wartość

en: Custom Attributes
pl: Atrybuty dodatkowe

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Redirect URL
pl: Przekieruj URL

en: Show Message
pl: Wyświetl wiadomość

en: Actions After Expire
pl: Działania po wygaśnięciu

en: Unmarked Color
pl: Kolor nieoznaczony

en: Outline
pl: Szkic

en: Unmarked Style
pl: Styl nieoznaczony

en: Official Color
pl: Kolor oficjalny

en: Review
pl: Recenzja

en: Reviews
pl: Recenzje

en: Switch License
pl: Przełącz licencję

en: Visit Account
pl: Odwiedż konto

en: Your Pro License is
pl: Twoja licencja Pro to

en: Activate Manually
pl: Aktywuj ręcznie

en: Activate Website
pl: Aktywuj stronę

en: License has been activated successfully.
pl: Licencja została pomyślnie aktywowana.

en: License key is missing.
pl: Brak klucza licencji.

en: Please connect to Elementor in order to activate license.
pl: Skontaktuj się z Elementorem w celu aktywacji licencji.

en: Page Not Found
pl: Strona nieodnaleziona

en: Integrations
pl: Integracje

en: Enter Your <a href="%s" target="_blank">TypeKit Project ID</a>.
pl: Wprowadź swój<a href="%s" target="_blank">identyfikator projektu TypeKit</a>.

en: Sync Project
pl: Włącz komentarze w Wordpress'ie zarówno w polu wyboru na ekranie edycji postów jak i w w ustawieniach dyskusji.

en: Get Project ID
pl: Pobierz identyfikator projektu

en: Font missing in Project
pl: Brak czcionki w Projekcie

en: No project data was returned.
pl: Nie zwrócono żadnych danych projektu.

en: Project not found.
pl: Projekt nieodnaleziony

en: TypeKit Web Fonts by Adobe
pl: TypeKit Web Fonts od Adobe

en: Item
pl: Pozycja

en: Centered Slides
pl: Slajdy wycentrowane

en: Bag
pl: Torba

en: Basket
pl: Koszyk

en: Upsells
pl: Dodatkowe opcje

en: Current Subcategories
pl: Bieżące podkategorie

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: WooCommerce Breadcrumbs
pl: Okruszki WooCommerce

en: Date Field
pl: Pole daty

en: Image Field
pl: Pole obrazka

en: Gallery Field
pl: Pole galerii

en: Category Image
pl: Obrazek Kategorii

en: The Follow button has been deprecated by Facebook and will no longer work.
pl: Przycisk "Follow" został wycofany przez Facebook i już nie działa.

en: Deprecated
pl: Wycofany

en: Regular Price
pl: Cena regularna

en: Sale Price
pl: Cena wyprzedaży

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Products Per Page
pl: Ilość produktów na stronie

en: Related Products
pl: Produkty powiązane

en: Product Related
pl: Produkt powiązany

en: Star Size
pl: Rozmiar gwiazdki

en: Empty Star Color
pl: Kolor pustej gwiazdki

en: Star Color
pl: Kolor gwiazdki

en: Tag: | Tags:
pl[0]: Tag:
pl[1]: Tagi:
pl[2]: Tagów:

en: Category: | Categories:
pl[0]: Kategoria:
pl[1]: Kategorie:
pl[2]: Kategorii:

en: N/A
pl: Niedostępny

en: Table
pl: Tablica

en: Product Meta
pl: Produkt meta

en: Product Images
pl: Produkt obrazki

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Product Data Tabs
pl: Tablice danych produktu

en: Product Content
pl: Produkt zawartość

en: Additional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Select field
pl: Wybrane pole

en: Variations
pl: Warianty

en: Add To Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: View Cart
pl: Obejrzyj koszyk

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Groove
pl: groove (bruzda)

en: Remove Item Icon
pl: Usuń ikonę

en: Cart
pl: Wózek

[ctx: Menu Cart Widget]
en: Items Indicator
pl: Wskaźnik pozycji

en: Items Indicator
pl: Wskaźnik pozycji

en: Menu Icon
pl: Menu Ikon

en: Menu Cart
pl: Menu koszyk

en: Products
pl: Produkty

en: The style of this widget is often affected by your theme and plugins. If you experience any such issue, try to switch to a basic theme and deactivate related plugins.
pl: Styl twojego widżetu często może być  zakłócany przez twoje motywy i wtyczki. W takim wypadku spróbuj przełączyć się na motyw podstawowy i wyłączyć powiązane wtyczki.

en: Latest Products
pl: Najnowsze produkty

en: Show Result Count
pl: Wyświetl licznik wyników

en: Allow Order
pl: Włącz sortowanie

en: Archive Products
pl: Zarchiwizuj produkty

en: Custom Add To Cart
pl: Własny koszyk

en: Product Title
pl: Produkt tytuł

en: Product Terms
pl: Produkt warunki

en: Show Text
pl: Wyświetl tekst

en: Product Stock
pl: Produkt magazyn

en: Product SKU
pl: Produkt SKU

en: Product Short Description
pl: Krótki opis produktu

en: Product Sale
pl: Produkt sprzedaż

en: Review Count
pl: Liczba recenzji

en: Rating Count
pl: Liczba ocen

en: Average Rating
pl: Średnia ocen

en: Product Rating
pl: Ocena produktu

en: Product Price
pl: Cena produktu

en: Product Image
pl: Obrazek produktu

en: Product Gallery
pl: Galeria produktów

en: Checkout
pl: Przejdź do kasy

en: Show Cart
pl: Pokaż koszyk

en: Subtotal
pl: Razem

en: No products in the cart.
pl: Brak produktów w koszyku.

en: Remove this item
pl: Usuń pozycję

en: Single Product
pl: Pojedyńczy produkt

en: Product Post
pl: Produkt post

en: Shop Page
pl: Strona Sklepu

en: All Product Archives
pl: Archiwum wszystkich produktów

en: Product Archive
pl: Archiwum produktów

en: Indicates whether next post must be within the same taxonomy term as the current post, this lets you set a taxonomy per each post type
pl: Wskazuje czy następny post musi mieć taką samą taksonomię jak post bieżący, to pozwala ci ustawić osobną taksonomię dla każdego typu postu.

en: In same Term
pl: in same term

en: Pages:
pl: Strony:

note: translators: %1$s: is the widget name. %2$s: is the template name.
en: You must include the %1$s Widget in your template (<strong>%2$s</strong>), in order for Elementor to work on this page.
pl: Musisz dołączyć %1$s widget do swojego szablonu (<strong>%2$s</strong>), aby Elementor mógł pracować z tą stroną.

note: translators: %s: is the widget name.
en: The %s Widget was not found in your template.
pl: Widget %s nie został odnaleziony w Twoim motywie.

en: By Author
pl: wg. autora

en: Stay In Column
pl: Zmieść się w kolumnie

en: Effects Offset
pl: Przesunięcie efektu

en: Pretty Permalink
pl: Przyjazny odnośnik bezpośredni

en: Plain Permalink
pl: Odnośnik bezpośredni

en: URL Format
pl: Format adresu URL

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up. This only effects the frontend.
pl: Wybierz Tak, aby uniknąć duplikowania wpisów. To tylko wpływa na frontend.

en: Avoid Duplicates
pl: Unikaj duplikatów

en: Give your Query a custom unique id to allow server side filtering
pl: Nadaj swojemu Zapytaniu unikalny numer id aby umożliwić filtrowanie na serwerze.

en: Query ID
pl: Numer ID Zapytania

en: Content Padding
pl: Wypełnienie zawartości

en: Redirect After Logout
pl: Przekierowanie po wylogowaniu

en: Inline Message Color
pl: Kolor Inline Message

en: Error Message Color
pl: Kolor wiadomości błędu

en: Success Message Color
pl: Kolor wiadomości powodzenia

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
pl: Dodaj własne id BEZ znaku '#', np. moje-id

en: Button ID
pl: ID przycisku

en: Enter each option in a separate line. To differentiate between label and value, separate them with a pipe char ("|"). For example: First Name|f_name
pl: Wprowadź każdą opcję w osobnej linii. Aby rozróżnić etykietę i wartość, rozdziel je znakiem belki ("|"). Przykład: Imię|f_name

en: %s Field
pl: Pole %s

en: Post Image Attachments
pl: Identyfikator posta

en: Show Home Title
pl: Pokaż tytuł strony głównej

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Internal URL
pl: Wewnętrzny adres URL

en: Entire Shop
pl: Cały sklep

en: Disabled
pl: Wyłączone

note: translators: %s is the page number.
en: &nbsp;&ndash; Page %s
pl: &nbsp;&ndash; Strona %s

en: Beside
pl: Oprócz

en: Below
pl: Poniżej

en: %s Archive
pl: %s Archiwum

en: Elementor Full Width
pl: Elementor pełna szerokość

en: Elementor Canvas
pl: Elementor canvas

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane

en: An error occured.
pl: Wystąpił błąd.

en: Select Post Type
pl: Wybierz typ wpisu

en: Powered by %s
pl: Napędzany przez %s

[ctx: Date Format]
en: March 6, 2018 (F j, Y)
pl: Marzec 6,2018 (F j,Y)

note: translators: %d: The number of allowed files.
en: You can upload only %d file. | You can upload up to %d files.
pl[0]: Możesz przesłać tylko %d plik.
pl[1]: Możesz przesłać tylko %d pliki.
pl[2]: Możesz przesłać tylko %d plików.

note: translators: 1: upload_max_filesize, 2: php.ini
en: The uploaded file exceeds the %1$s directive in %2$s.
pl: Przesyłany plik przekracza %1$s zalecenie w %2$s

en: https://your-webhook-url.com
pl: https://twoj-zaczep-url.com

en: YouTube or Vimeo link
pl: Link YouTube lub Vimeo

en: Opacity
pl: Przezroczystość

en: Enter your description
pl: Wprowadź swój opis

en: Enter your title
pl: Wpisz swój tytuł

en: Enter your quote
pl: Wprowadź swój cytat

en: Enter your headline
pl: Wprowadź swój nagłówek

en: Your license key should look something like this: <code>fb351f05958872E193feb37a505a84be</code>
pl: Twój klucz licencji powinien wyglądać podobnie: <code>fb351f05958872E193feb37a505a84be</code>

en: Copy the license key from your account and paste it below.
pl: Kopiuj klucz licencji ze swojego konta i wklej poniżej.

en: Something went wrong.
pl: Coś poszło nie tak.

en: No Rating Reviews
pl: Brak recenzji ocen

en: Please enable the Review Rating
pl: Aktywuj kategoryzację ocen

en: Admin Notice:
pl: Uwaga administratora:

en: Stock Status
pl: Stan magazynu

en: Upsell
pl: Opcje bardziej zaawansowane

en: Additional Information Tab
pl: Etykieta informacji dodatkowej

en: Sale Flash
pl: Znaczek promocji

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Data Tabs
pl: Tablice danych

en: Woo - Single Elements
pl: Woo - Pojedyńcze elementy

en: Quantity
pl: Ilość

en: Show Quantity
pl: Pokaż ilość

en: Sale!
pl: Wyprzedaż!

en: WooCommerce Pages
pl: Strony WooCommerce

en: Original
pl: Oryginalny

en: Both
pl: Obie

en: End
pl: Koniec

en: Start
pl: Początek

en: %s Comments
pl: %s komentarzy

en: One Comment
pl: 1 komentarz

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: Custom Time Format
pl: Własny format czasu

note: translators: %s: Allowed data letters (see: http:php.net/manual/en/function.date.php). translators: %s: Allowed time letters (see: http:php.net/manual/en/function.time.php).
en: Use the letters: %s
pl: Użyj liter: %s

en: Custom Date Format
pl: Własny format daty

en: Terms
pl: Warunki

en: Post Info
pl: Post - informacja

en: Post Content
pl: Zawartość posta.

en: URL Field
pl: Pole URL

en: It seems we can't find what you're looking for.
pl: Wygląda, że nie możemy znaleźć tego czego szukasz.

en: Nothing Found Message
pl: Komunikat "Nic nie znaleziono"

en: Archive Posts
pl: Archiwum Posty

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Changes
pl: Zobacz zmiany

en: Comments are closed.
pl: Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis chroniony jest hasłem. Wprowadź hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz czeka na moderację.

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s w %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="says">says:</span>
pl: %s <span class="says">mówi:</span>

en: Reply Button
pl: Przycisk odpowiedzi

en: Select a Location
pl: Wybierz lokalizację

en: Where Do You Want to Display Your %s?
pl: Gdzie chcesz wyświetlać %s?

en: Save Without Conditions
pl: Zapisz bez warunków

en: Add Condition
pl: Dodaj warunek

en: Choose
pl: Wybierz

en: Display Conditions
pl: Wyświetl warunki

en: This template includes the header, full-width content and footer
pl: Ten szablon zawiera nagłówek, pełnej szerokości zawartość i stopkę

en: No header, no footer, just Elementor
pl: Bez nagłówka, bez stopki, tylko Elementor

en: Default Page Template from your theme
pl: Domyślny szablon strony ze swojego motywu

en: Page Layout
pl: Układ strony

en: Apply & Preview
pl: Zastosuj i podejrzyj

en: Search Term
pl: szukany termin

en: Preview Dynamic Content as
pl: Podgląd zawartości dynamicznej jako

en: Preview Settings
pl: Ustawienia podglądu

en: Unsupported
pl: Nieobsługiwane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location Settings
pl: Ustawienia lokalizacji

en: Section
pl: Sekcja

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: All Singular
pl: Wszystkie pojedyńcze

en: Singular
pl: Pojedyńczy

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

note: translators: %s: Post type label.
en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: 404 Page
pl: Strona błędu 404

note: translators: %s: Taxonomy label.
en: In %s
pl: w %s

en: Entire Site
pl: Wszystkie strony

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Date Archive
pl: Archiwum danych

en: All Archives
pl: Wszystkie archiwa

en: Single
pl: Pojedynczy

note: translators: %s: Location name.
en: Location '%s' is not a core location.
pl: Localizacja '%s' nie jest główną lokalizacją

en: Content Area
pl: Obszar treści

en: General
pl: Ogólne

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Elementor recognized that you have set this location for other templates:
pl: Elementor wykrył, że ustawiłeś tę lokalizację dla innych szablonów:

en: Instances
pl: Instancje

en: Desktop
pl: Komputer

en: Scrolling Effect
pl: Efekt przewijania

en: Access to edit content only
pl: Możliwa jedynie edycja zawartości.

en: Current Query
pl: Bieżące zapytanie

en: Currency Format
pl: Format waluty

en: Site URL
pl: URL strony

en: Site Title
pl: Tytuł strony

en: Site Tagline
pl: Tagline strony

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Post URL
pl: URL Posta

en: Post Time
pl: Czas stworzenia posta

en: Post Terms
pl: post terms

en: Post ID
pl: Numer ID posta

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Post Excerpt
pl: Podsumowanie posta

note: translators: %s: Human readable date/time.
en: %s ago
pl: %s temu

en: Human Readable
pl: Zrozumiałe tylko dla człowieka

en: Post Modified
pl: Post zmodyfikowany

en: Post Published
pl: Post opublikowany

en: Post Date
pl: Data posta

en: Post Custom Field
pl: Dodatkowe pole posta

en: Documentation on date and time formatting
pl: Dokumentacja w formacie daty i czasu

en: Custom Format
pl: Własny format

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Date Format
pl: Format daty

en: Current Date Time
pl: Bieżąca data i czas

en: Comments URL
pl: URL komentarzy

en: Comments Link
pl: Link komentarzy

en: {number} Responses
pl: {number} odpowiedzi

en: One Response
pl: Jedna odpowiedź

en: One Comment Format
pl: Format pojedyńczego komentarza

en: No Responses
pl: Brak odpowiedzi

en: No Comments Format
pl: No comments format

en: Comments Number
pl: Liczba komentarzy

en: Author Website
pl: Strona autora

en: Author Archive
pl: Archiwum autora

en: Author URL
pl: URL autora

en: Author Profile Picture
pl: Zdjęcie profilowe autora

en: Author Name
pl: Nazwa autora

en: Author Meta
pl: Meta dane autora

en: Bio
pl: biografia

en: Archive URL
pl: URL Archiwum

en: Include Context
pl: Dołącz kontekst

en: Archive Title
pl: Archiwum - Tytuł

en: Meta Key
pl: Klucz meta

en: Archive Meta
pl: Archiwum Meta

en: Archive Description
pl: Opis archiwum

en: Site
pl: Strona

en: Archive
pl: Archiwum

en: Fallback
pl: Wsparcie awaryjne

en: Key
pl: Klucz

en: Archives
pl: Archiwa

note: translators: Post type archive title. 1: Post type name
en: Archives: %s
pl: Archiwa: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
pl: Czaty

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
pl: Statusy

[ctx: post format archive title]
en: Links
pl: Linki

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
pl: Cytaty

[ctx: post format archive title]
en: Videos
pl: Video

[ctx: post format archive title]
en: Images
pl: Obrazki

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
pl: Galerie

[ctx: post format archive title]
en: Asides
pl: Poboczny

note: translators: Daily archive title. 1: Date
en: Day: %s
pl: Dzień: %s

note: translators: Monthly archive title. 1: Month name and year
en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

note: translators: Yearly archive title. 1: Year
en: Year: %s
pl: Rok: %s

note: translators: Author archive title. 1: Author name
en: Author: %s
pl: Autor: %s

note: translators: Category archive title. 1: Category name
en: Category: %s
pl: Kategoria: %s

note: translators: %s: Search term.
en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
pl: Ustaw liczbę przewijanych slajdów na jednym przesunięciu.

en: Animation Duration
pl: Czas Animacji

en: Enter Font Family
pl: Podaj nazwę czcionki

en: Elementor Is Making the Web Beautiful!!!
pl: Elementor czyni stronę przepiękną!!!

en: Close
pl: Zamknij

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: Row
pl: Wiersz

en: Add item
pl: Dodaj pozycję

en: Upload
pl: Przesyłanie

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Font draft updated.
pl: Szkic czcionki zaktualizowany.

en: Font submitted.
pl: Czcionka zatwierdzona.

en: Font saved.
pl: Czcionka zapisana.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Font restored to revision from %s
pl: Czcionka przywrócona do wersji z %s

en: Custom field deleted.
pl: Pole domyślne usunięte

en: Custom field updated.
pl: Pole domyślne zaktualizowano

en: Font updated.
pl: Czcionka zaktualizowana

en: Font Types
pl: Typy czcionek

en: No Font Types found.
pl: Nie znaleziono żadnego typu czcionki

en: Choose from the most used Font Types
pl: Wybierz spośród najczęściej używanych typów czcionek

en: Add or remove Font Types
pl: Dodaj lub usuń typy czcionek

en: Separate Font Types with commas
pl: Oddziel typy czcionek przecinkami

en: New Font Type Name
pl: Nazwa nowego typu czcionki

en: Add New Font Type
pl: Dodaj nowy typ czcionki

en: Update Font Type
pl: Aktualizuj typ czcionki

en: Edit Font Type
pl: Edytuj typ czcionki

en: All Font Types
pl: Wszystkie typy czcionek

en: Popular Font Types
pl: Popularne typy czcionek

en: Search Font Types
pl: Szukaj typów czcionek

[ctx: Font type singular name]
en: Font Type
pl: Typ czcionki

[ctx: Font type taxonomy general name]
en: Font Types
pl: Typy czcionek

[ctx: Elementor Font]
en: No Font found in Trash
pl: Nie odnaleziono czcionki w koszu

[ctx: Elementor Font]
en: No Fonts found
pl: Nie odnaleziono czcionki

[ctx: Elementor Font]
en: Search Font
pl: Szukaj czcionki

[ctx: Elementor Font]
en: View Font
pl: Obejrzyj czcionkę

[ctx: Elementor Font]
en: All Fonts
pl: Wszystkie czcionki

[ctx: Elementor Font]
en: New Font
pl: Nowa czcionka

[ctx: Elementor Font]
en: Edit Font
pl: Edytuj czcionkę

[ctx: Elementor Font]
en: Add New Font
pl: Dodaj nową czcionkę

[ctx: Elementor Font]
en: Add New
pl: Dodaj nową

[ctx: Elementor Font]
en: Font
pl: Czcionka

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Fonts
pl: Własne czcionki

en: TypeKit partners with the world’s leading type foundries to bring thousands of beautiful fonts to designers every day.
pl: TypeKit współpracuje z wiodącymi na świecie twórcami  aby dostarczyć projektantom tysiące pięknych czcionek każdego dnia.

en: Fonts Families Found in project. Please note that typekit takes a few minutes to sync once you publish or update a project.
pl: Czcionki znalezino w projekcjie . Pamiętaj że zanim opublikujesz lub zmodyfikujesz projekt TypeKit potrzebuje kilku minut na synchronizację.

en: Error with TypeKit fonts
pl: Błąd czcionek TypeKit

en: SVG fonts allow SVG to be used as glyphs when displaying text, Used by Legacy iOS
pl: Czcionki SVG pozawalają na użycie SVG jaki znaku w wyświetlanym tekście, używany przez iOS

en: TrueType Fonts, Used for better supporting Safari, Android, iOS
pl: Czcionki TrueType, używane dla lepszego wsparcia Safari, Android, iOS

en: The Web Open Font Format, Used by Modern Browsers
pl: The Web Open Font Format, używany przez nowoczesne przeglądarki

en: The Web Open Font Format 2, Used by Super Modern Browsers
pl: The Web Open Font Format 2, używany przez super nowoczesne przeglądarki

en: Embedded OpenType, Used by IE6-IE9 Browsers
pl: Osadzony OpenType, używany przez przeglądarki IE6-IE9

en: Bold
pl: Pogrubiony

en: Oblique
pl: Pochylony

en: Italic
pl: Kursywa

note: translators: %s: Font family.
en: Font %s was not found.
pl: Czcionka %s nie została odnaleziona.

en: Delete
pl: Usuń

en: Add Font Variation
pl: Dodaj wariant czcionki

note: translators: %s: Font file format.
en: Select .%s file
pl: Wybierz plik .%s

note: translators: %s: Font file format.
en: Upload font .%s file
pl: Załaduj plik .%s czcionki

note: translators: %s: Font file format.
en: %s File
pl: Plik %s

en: Manage Your Font Files
pl: Zarządzaj plikami czcionek

en: Custom Fonts
pl: Własne fonty

en: Day Of Cycle
pl: Dzień cyklu

en: Exit
pl: Wyjście

en: Reaction
pl: Reakcja

en: Entrance
pl: Wejście

en: Min. Width
pl: Szerokość min.

en: Call to Action
pl: Call to Action (CTA)

en: Integrations Panel
pl: Panel integracyjny

en: To display button share count, enter your donReach API key in the
pl: Żeby wyświetlić przycisk licznika udostępnień, wprowadź swój klucz API donReach'a

note: translators: %s: donReach pricing URL.
en: To integrate with our share buttons counter you need an <a href="%s" target="_blank">API Key</a>.
pl: Aby włączyć przycisk licznika udostępnień potrzebujesz <a href="%s" target="_blank">klucza API</a>.

en: API Host
pl: Host API

note: translators: %s: donReach home URL.
en: <a href="%s" target="_blank">donReach</a> is a service that has been integrated into the Share Buttons widget, and finds how many times a URL has been shared on different social networks.
pl: <a href="%s" target="_blank">donReach</a> jest usługą zintegrowaną z widżetem Share Buttons i pokazuje ile razy URL jest współdzielony z innymi sieciami społecznościowymi..

en: Blend Mode
pl: Tryb Mieszania

en: Sequenced Animation
pl: Animacja sekwencyjna

en: Hover Animation
pl: Animacja po najechaniu

en: Hover Effects
pl: efekty Hover

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Description Color
pl: Kolor opisu

en: Min. Height
pl: Min. wysokość

en: Image Resolution
pl: Rozdzielczość obrazka

en: Required Message
pl: Wymagana wiadomość

en: Multiple Selection
pl: Wybór wielokrotny

en: Upload directory is not writable or does not exist.
pl: Katalog nie umożliwia zapisu lub nie istnieje.

en: There was an error while trying to upload your file.
pl: Nastąpił błąd podczas próby pobrania twojego pliku.

en: This file exceeds the maximum allowed size.
pl: Rozmiar pliku przekracza dozwolony rozmiar.

en: This file type is not allowed.
pl: Ten typ pliku nie jest dozwolony.

note: translators: %s: phpinfo()
en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with %s may help.
pl: Rozszerzenie PHP zatrzymało przesyłanie pliku. Nie ma możliwości sprawdzenia, które rozszerzenie jest za to odpowiedzialne;  Może być pomocne przeanalizowanie listy rozszerzeń zawierających %s.

en: Failed to write file to disk.
pl: Nie udało się zapisać pliku na dysku.

en: Missing a temporary folder.
pl: Brak katalogu tymczasowego.

en: No file was uploaded.
pl: NIe przesłano żadnego pliku.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl: Plik został przesłany tylko częściowo.

note: translators: %s: MAX_FILE_SIZE
en: The uploaded file exceeds the %s directive that was specified in the HTML form.
pl: Pobrany plik przekracza rozmiar %s ograniczenia określonego w formularzu HTML.

en: There is no error, the file uploaded with success.
pl: Bezbłędnie, plik przesłany z sukcesem.

en: Max. Files
pl: Max. plików

en: Multiple Files
pl: Wiele plików

en: Enter the allowed file types, separated by a comma (jpg, gif, pdf, etc).
pl: Wprowadź dozwolone typy plików, rozdzielone przecinkiem (jpg, gif, pdf, etc).

en: Allowed File Types
pl: Dozwolone typy plików

en: If you need to increase max upload size please contact your hosting.
pl: Jeśli potrzebujesz zwiększyć maksymalną wielkość pobieranego pliku, skontaktuj się z dostawcą usługi hostingu.

en: Max. File Size
pl: Max. rozmiar pliku

en: File Upload
pl: Przesłanie pliku

en: Invalid Time, Time should be in HH:MM format!
pl: Błędny czas, Czas powinien być w formacie HH:MM !

en: Only numbers and phone characters (#, -, *, etc) are accepted.
pl: Akceptowane są jedynie cyfry i znaki telefoniczne (#,-,*).

en: The value must be greater than or equal %s
pl: Wartość musi być większa lub równa %s

en: The value must be less than or equal to %s
pl: Wartość musi być mniejsza lub równa %s

en: Max. Value
pl: Wartość max.

en: Min. Value
pl: Wartość min.

en: Native HTML5
pl: Natywny HTML5

en: Max. Date
pl: Data max.

en: Min. Date
pl: Data min.

en: Checked by Default
pl: Domyślnie sprawdzone

en: Acceptance Text
pl: Tekst zgody

en: Acceptance
pl: Akceptacja

en: Use this field to set a custom API Key for the current form
pl: Użyj tego pola do ustawienia własnego klucza API bieżącego formularza

en: To integrate with our forms you need an <a href="%s" target="_blank">API Key</a>.
pl: Aby włączyć nasz formularz potrzebujesz  <a href="%s" target="_blank">klucza API</a>.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
pl: Upewnij się, że identyfikator jest unikatowy i nie jest używany w innym miejscu strony. To pole pozwala na użycie znaków <code>A-z 0-9</code> wraz z podkreśleniem (bez spacji).

en: Form ID
pl: Numer ID formularza

note: translators: %s: Integration label
en: You can also set a different %s by choosing "Custom".
pl: Możesz również wybrać inne %s naciskając przycisk "Własne"

note: translators: 1: Integration label, 2: Setting Page link.
en: You are using %1$s set in the <a href="%2$s" target="_blank">Integrations Settings</a>.
pl: Używasz %1$s ustawionego w <a href="%2$s" target="_blank">Ustawienia Integracji</a>.

note: translators: 1: Integration label, 2: Setting Page link.
en: Set your %1$s in the <a href="%2$s" target="_blank">Integrations Settings</a>.
pl: Ustaw swój %1$s w <a href="%2$s" target="_blank">Ustawienia Integracji</a>

en: This Message is not visible for site visitors.
pl: Ta wiadomość jest niewidoczna dla odwiedzających stronę.

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Custom API Key
pl: Własny klucz API

en: GetResponse Integration requires an email field
pl: Integracja z GetResponse wymaga pola email

en: Validate API Token
pl: Potwierdź token API

en: Drip Integration requires an email field
pl: Integracja Drip wymaga pola email

en: Send all form fields to drip as custom fields
pl: Wyślij wszystkie pola formularza do drip jako pola domyślne

en: Send Additional Data to Drip
pl: Wyślij dodatkowe dane do Drip

en: Email Field Mapping
pl: Mapowanie pola Email

en: Account
pl: Konto

en: Use this field to set a custom API token for the current form
pl: Użyj tego pola do ustawienia domyślnego tokena API dla bieżącego formularza

en: Custom API Token
pl: Własny Token API

en: API Token
pl: Token API

en: ConvertKit Integration requires an email field
pl: Integracja z ConvertKit wymaga pola email

en: Validate API Key
pl: Potwierdź klucz API

en: ActiveCampaign Integration requires an email field and a selected list
pl: Integracja ActiveCampaign wymaga pola email i wyboru listy

en: Add as many tags as you want, comma separated.
pl: Dodaj tyle tagów ile chcesz oddziel je przecinkami.

en: Tags
pl: Tagi

en: Use this field to set a custom API URL for the current form
pl: Użyj tego pola do ustawienia własnego URL API dla bieżącego formularza

en: Use this field to set a custom API key for the current form
pl: Użyj tego pola by ustawić własny klucz API dla bieżącego formularza

en: API Credentials
pl: Poświadczenie API

en: Borders
pl: Ramki

en: Arrow Circle Negative
pl: Strałka okrągła lustrzana

en: Arrow Circle
pl: Strzałka okrągła

en: Long Arrow
pl: Długa strzałka

en: Caret
pl: korekta

en: Arrows Type
pl: Typy strzałek

en: Switch on comments from either the discussion box on the WordPress post edit screen or from the WordPress discussion settings.
pl: Włącz formularz komentarzy w Wordpress'ie zarówno w polu wyboru na ekranie edycji postów  jak i w w ustawieniach dyskusji.

en: Comments Are Closed!
pl: Zakończono możliwość komentowania!

en: Search & Select
pl: Szukaj & Wybierz

en: The Theme Comments skin uses the currently active theme comments design and layout to display the comment form and comments.
pl: Skórki komentarzy motywów używają aktualnie aktywnego wzorca i layout'u komentarzy motywów do wyświetlenia formularza i komentarzy.

en: Theme Comments
pl: Komentarze motywu

en: Post Comments
pl: Wyślij komentarz

en: Link Color
pl: Kolor Odnośnika

en: Additional settings are available in the Yoast SEO
pl: Dodatkowe ustawienia są dostępne w Yoast SEO

en: Breadcrumbs Panel
pl: Panel okruszków

en: Breadcrumbs are disabled in the Yoast SEO
pl: Okruszki są niedozwolone w Yoast SEO

en: All Posts
pl: Wszystkie posty

en: Archive Text
pl: Archiwum tekst

en: Archive Button
pl: Archiwum przycisk

en: Biography
pl: Biografia

en: Link for the Author Name and Image
pl: Link do nazwy autora i obrazka

en: Posts Archive
pl: Archiwum postów

en: Website
pl: Strona web

en: Link To
pl: Linkuj do

en: Display Name
pl: Wyświetl nazwę

en: Profile Picture
pl: Obrazki profilowe

en: Current Author
pl: Bieżacy autor

en: Author Info
pl: Informacja o autorze

en: Author Box
pl: Pudełko autora

en: Want to learn more about Elementor library?
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej o bibliotece Elementora?

en: Choose Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Focus
pl: Interakcja

en: Input
pl: Pole tekstowe

en: Arrow
pl: Strzałka

en: Search
pl: Szukaj

en: Full Screen
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Search Form
pl: Wyszukiwarka

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Next
pl: Następny

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Post Navigation
pl: Nawigacja wpisu

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Slides to Scroll
pl: Slajdy do Przewijania

en: Your License Will Expire in %s.
pl: Twoja licencja wygaśnie %s.

en: License Mismatch
pl: Niepasująca licencja

en: Reactivate License
pl: Reaktywuj licencję

en: <strong>Your license key doesn't match your current domain</strong>. This is most likely due to a change in the domain URL of your site (including HTTPS/SSL migration). Please deactivate the license and then reactivate it again.
pl: <strong>Twój klucz licencyjny nie pasuje do obecnej domeny</strong>. Jest to często spotykany problem podczas zmiany adresu Twojej strony (włączając w to migrację HTTPS/SSL). Prosimy, deaktywuj licencję i aktywuj ją ponownie.

en: License Invalid
pl: Nieprawidłowa licencja.

en: Your License Is Inactive
pl: Twoja licencja jest nieaktywna

en: Renew License
pl: Odnów licencję

en: <a href="%s" target="_blank">Renew your license today</a>, to keep getting feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
pl: <a href="%s" target="_blank">Odnów swoją licencję już dzisiaj</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje z nowymi funkcjami, wsparcie premium i nielimitowany dostęp do repozytorium z szablonami.

en: Your License Has Expired
pl: Twoja licencja wygasła

en: Welcome to Elementor Pro!
pl: Witaj w Elementorze Pro!

en: <strong>Your license key doesn't match your current domain</strong>. This is most likely due to a change in the domain URL. Please deactivate the license and then reactivate it again.
pl: <strong>Twój klucz licencyjny nie pasuje do obecnej domeny</strong>. Jest to często spotykany problem podczas zmiany adresu Twojej strony (włączając w to migrację HTTPS/SSL). Prosimy, deaktywuj licencję i aktywuj ją ponownie.

en: <strong>Your License Has Expired.</strong> <a href="%s" target="_blank">Renew your license today</a> to keep getting feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
pl: <strong>Twoja licencja wygasła.</strong> <a href="%s" target="_blank">Odnów swoją licencję już dzisiaj</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje z nowymi funkcjami, wsparcie premium i nielimitowany dostęp do repozytorium z szablonami.

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Mismatch
pl: Niezgodny

en: Please enter your license key here
pl: Podaj swój klucz licencyjny

en: Your License Key
pl: Twój klucz licencyjny

en: If you don't yet have a license key, <a href="%s" target="_blank">get Elementor Pro now</a>.
pl: Jeśli nie posiadasz jeszcze klucza licencyjnego, <a href="%s" target="_blank">dostań swojego Elementora Pro już teraz</a>.

en: Log in to <a href="%s" target="_blank">your account</a> to get your license key.
pl: Zaloguj się do <a href="%s" target="_blank">Twojego konta</a> aby uzyskać swój klucz licencyjny.

en: Enter your license key here, to activate Elementor Pro, and get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
pl: Podaj swój klucz licencyjny tutaj aby aktywować Elementora Pro, by uzyskiwać aktualizacje z nowymi funkcjami, wsparciem premium oraz nielimitowanym dostępem do repozytorium z szablonami.

en: An error occurred. Please check your internet connection and try again. If the problem persists, contact our support.
pl: Wystąpił błąd. Sprawdź swoje połączenie z internetem i spróbuj ponownie. Jeśli problem nadal będzie występował, skontaktuj się ze swoim administratorem.

en: <strong>Your license key has been cancelled</strong> (most likely due to a refund request). Please consider acquiring a new license.
pl: <strong>Twój klucz licencyjny został anulowany</strong> (najprawdopodobniej na prośbę o zwrot pieniędzy). Zastanów się nad zakupem nowej licencji.

en: <strong>You have no more activations left.</strong> <a href="%s" target="_blank">Please upgrade to a more advanced license</a> (you'll only need to cover the difference).
pl: <strong>Nie pozostała Ci już żadna możliwa wolna aktywacja.</strong> <a href="%s" target="_blank">Zaktualizuj swoją licencję do wyższego pakietu</a> (musisz tylko pokryć koszty różnicy).

en: Auto Confirm
pl: Automatyczne potwierdzenie

en: CEO
pl: Założyciel

en: Image Right
pl: Obraz po prawej

en: Image Left
pl: Obraz po lewej

en: Image Above
pl: Obraz nad

en: Image Stacked
pl: Obraz w obramowaniu

en: Image Inline
pl: Obraz w lini

en: Bubble
pl: Bąbelek

en: Testimonial Carousel
pl: Karuzela rekomendacji

en: Ratio
pl: Proporcja

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Caption
pl: Podpis

en: Overlay
pl: Maska

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
pl: Cień

en: Play Icon
pl: Ikona Otwarzania

en: Contain
pl: Zawiera

en: Image Fit
pl: Obraz pasujący

en: Carousel
pl: karuzela

en: Enter your video link
pl: Wpisz link filmu

en: Video Link
pl: Link do wideo

en: Custom URL
pl: Własny Adres URL

en: Media File
pl: Plik Multimedialny

en: Effect
pl: Efekt

en: Cube
pl: Kostka 3D

en: Slides Per View
pl: Elementów w wierszu

en: UI Color
pl: Kolor UI

en: Fraction
pl: Ułamek

en: UI Hover Color
pl: Kolor UI po najechaniu

en: Media Carousel
pl: Karuzela z obrazami

en: Pause on Interaction
pl: Wstrzymaj po interakcji

en: Transition Duration
pl: Czas trwania przejścia

en: Progress
pl: Postęp

en: Video Width
pl: Szerokość wideo

en: Paste the URL of the Facebook page.
pl: Wklej URL strony Facebook'a

en: On desktop, this will affect the submenu. On mobile, this will affect the entire menu.
pl: Na komputerach typu desktop zaburzy to submenu. Na komórkach zaburzy całe menu.

en: Toggle Button
pl: Przełącznik

en: Stretch the dropdown of the menu to full width.
pl: Rozciągnij menu rozwijane do pełnej szerokości.

en: Full Width
pl: Pełna Szerokość

en: Mobile Dropdown
pl: Lista rozwijana telefonu

en: Custom CTA Button
pl: Własny przycisk CTA

en: Profile Photos
pl: Zdjęcia profilowe

en: Small Header
pl: Mały nagłówek

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Facebook Page
pl: Strona Facebook'a

en: Please set the embed type
pl: Wybierz rodzaj osadzenia

en: Show captions if available (only on desktop).
pl: Pokazuj napisy jeśli są dostępne (tylko na komputerach).

en: Captions
pl: Napisy

en: Allow Full Screen
pl: Zezwól na tryb pełnoekranowy

en: Show the full text of the post
pl: Pokaż pełną zawartość posta

en: Full Post
pl: Pełny post

en: Set to include parent comment (if URL is a reply).
pl: Ustaw aby dołączyć nadrzędny komentarz (jeśli podany link jest Odpowiedzią).

en: Parent Comment
pl: Komentarz nadrzędny

en: Hover over the date next to the comment, and copy its link address.
pl: Najedź na datę obok komentarza i skopiuj ukrywający się pod nią link.

en: Hover over the date next to the video, and copy its link address.
pl: Najedź na datę obok filmu i skopiuj ukrywający się pod nią link.

en: Hover over the date next to the post, and copy its link address.
pl: Najedź na datę obok postu i skopiuj ukrywający się pod nią link.

en: Comment
pl: Komentarz

en: Video
pl: Film

en: Post
pl: Wyślij post

en: Embed
pl: Osadzenie

en: Facebook Embed
pl: Osadzenie Facebook'a

en: Reverse Time
pl: Najstarsze

en: Social
pl: Społeczność

en: Minimum number of comments: 5
pl: Minimalna ilość komentarzy: 5

en: Comment Count
pl: Licznik komentarzy

en: Comments Box
pl: Skrzynka komentarzy

en: Facebook Comments
pl: Komentarz na Facebooku

en: Please enter a valid URL
pl: Wprowadź poprawny URL

en: Faces
pl: Twarze

en: Share Button
pl: Przycisk "Udostępnij"

en: Color Scheme
pl: Paleta kolorów

en: Box Count
pl: Licznik w skrzynce

en: Button Count
pl: Przycisk licznika

en: Standard
pl: Standardowy

en: Follow
pl: Śledź

en: Recommend
pl: Poleć

en: Like
pl: Polub

en: Facebook Button
pl: Przycisk Facebook'a

en: Facebook App ID is not valid
pl: Facebook App ID jest nieprawidłowy

note: translators: %s: Facebook App Setting link.
en: Remember to add the domain to your <a href="%s" target="_blank">App Domains</a>
pl: Pamiętaj aby dodać swoją domenę do Twojego <a href="%s" target="_blank">App Domains</a> na Facebook'u.

en: If you are using the Facebook Comments Widget, you can add moderating options through your application. Note that this option will not work on local sites and on domains that don't have public access.
pl: Jeśli używasz widżetu z komentarzami Facebook'a, możesz dodać opcje moderowania za pośrednictwem aplikacji. Pamiętaj, że ta opcja nie będzie działać na stronach lokalnych lub na domenach do których nie ma publicznego dostępu.

note: translators: %s: Facebook App Setting link.
en: Facebook SDK lets you connect to your <a href="%s" target="_blank">dedicated application</a> so you can track the Facebook Widgets analytics on your site.
pl: SDK Facebook'a pozwala Ci na połączenie do Twojej <a href="%s" target="_blank">dedykowanej aplikacji</a> więc możesz śledzić statystyki widżetów Facebook'a na swojej stronie.

note: translators: 1: App ID, 2: Setting Page link.
en: You are connected to Facebook App %1$s, <a href="%2$s" target="_blank">Change App</a>
pl: Jesteś połączony do aplikacji:  %1$s, <a href="%2$s" target="_blank">Zmień aplikację</a>

note: translators: %s: Setting Page link.
en: You can set your Facebook App ID in the <a href="%s" target="_blank">Integrations Settings</a>
pl: Możesz ustawić Twój App ID Facebook'a w <a href="%s" target="_blank">Ustawieniach integracji</a>

en: Quote
pl: Cytat

en: Box
pl: Pudełko

en: Official
pl: Oficjalny

en: Via
pl: Przez

en: Tweet Button
pl: Przycisk Tweet'a

en: Clean
pl: Czyść

en: Boxed
pl: Stała Kolumna

en: Quotation
pl: Cytat

en: Blockquote
pl: Cytat blokowy

en: Vertical Padding
pl: Wypełnienie pionowe

en: Horizontal Padding
pl: Wypełnienie poziome

en: Pointer Width
pl: Szerokość wskaźnika

en: Pointer Color
pl: Kolor wskaźnika

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: Toggle Align
pl: Wyrównanie przełącznika

en: Aside
pl: Boczny

en: Mobile
pl: Mobilna

en: Angle
pl: Kąt

en: Chevron
pl: Szewron

en: Submenu Indicator
pl: Wskaźnik podmenu

en: Double Line
pl: Podwójna linia

en: Overline
pl: Linia nad

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Pointer
pl: Wskaźnik

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Dropdown
pl: Rozwijane menu

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: <strong>There are no menus in your site.</strong><br>Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
pl: <strong>Strona nie posiada ani jednego stworzonego menu.</strong><br>Przejdź do <a href="%s" target="_blank">zarządzania Menu</a> by stworzyć Twoje pierwsze menu.

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
pl: Przejdź do <a href="%s" target="_blank">zarządzania Menu</a> by zarządzać swoimi menu.

en: Nav Menu
pl: Nawigacja

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Animated Text
pl: Animowany tekst

en: Rounded Edges
pl: Zaokrąglone krawędzie

en: Bring to Front
pl: Przesuń na przód

en: HTML Tag
pl: Tag HTML

en: After Text
pl: Za tekstem

en: Enter each word in a separate line
pl: Wprowadź każde słowo w oddzielnej linii

en: Rotating Text
pl: Rotowany tekst

en: Amazing
pl: Zabawny

en: Highlighted Text
pl: Tekst podświetlony

en: This page is
pl: Ta strona jest

en: Before Text
pl: Przed tekstem

[ctx: Shapes]
en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

[ctx: Shapes]
en: Diagonal
pl: Ukośny

[ctx: Shapes]
en: Underline Zigzag
pl: Podkreślenie zygzakiem

[ctx: Shapes]
en: Double Underline
pl: Podwójne podkreślenie

[ctx: Shapes]
en: Double
pl: Podwójny

[ctx: Shapes]
en: Underline
pl: Podkreślenie

[ctx: Shapes]
en: Curly
pl: Falisty

[ctx: Shapes]
en: Circle
pl: Okrągły

en: Rotating
pl: Rotacja

en: Highlighted
pl: Podświetlony

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Animated Headline
pl: Animowany nagłówek

en: Linked to Global
pl: Podlinkowany do Global

en: Global
pl: Globalny

en: Meta Border Color
pl: Kolor ramki meta

en: Hover Effect
pl: efekt Hover

en: Box Shadow
pl: Cień pudełka

en: Card
pl: Koszyk

en: Badge Taxonomy
pl: Taksonomia identyfikatora

en: Badge
pl: Identyfikator

en: Show Image
pl: Wyświetl obrazek

en: Cards
pl: Koszyki

en: Current Post
pl: Bieżący post

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Rollback to Previous Version
pl: Powrót do poprzedniej wersji

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
pl: Ostrzeżenie: przed wczytaniem poprzedniej wersji zrób kopię bazy danych.

en: Reinstall Pro v%s
pl: Zainstaluj ponownie Pro v%s

en: Rollback Pro Version
pl: Wycofaj wersję Pro

en: Note: Because of security reasons, you can ONLY use your current domain here.
pl: Uwaga: Z powodów bezpieczeństwa możesz tutaj używać JEDYNIE  aktualnej domeny.

en: Redirect After Login
pl: Przekieruj po zalogowaniu

en: Field Mapping
pl: Mapowanie pól

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere in this form. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
pl: Upewnij się, że numer ID jest unnikalny i nieużywany nigdzie w tym formularzu. To pole umożliwia wprowadzenie <code>A-z 0-9</code> & znaków podkreślenia bez spacji.

en: Custom ID
pl: Własny numer ID

en: Powered by
pl: Napędzany przez

en: Advanced Data
pl: Dane zaawansowane

en: Send As
pl: Wyślij jako

en: By default, all form fields are sent via shortcode: <code>[all-fields]</code>. Want to customize sent fields? Copy the shortcode that appears inside the field and paste it above.
pl: Domyślnie wszystkie pola formularza wysyłane są za pomocą shortcode:  <code>[all-fields]</code>. Chcesz spersonalizować pola? Skopiuj shortcode z wnętrza pól i wklej je powyżej.

en: Border Size
pl: Rozmiar ramki

en: Button Height
pl: Wysokość przycisku

en: Button Size
pl: Rozmiar przycisku

en: Current Page
pl: Strona bieżąca

en: Target URL
pl: Docelowy URL

en: Justify
pl: Wyrównaj

en: Rounded
pl: Zaokrąglony

en: Flat
pl: Płaski

en: Boxed Icon
pl: Stałe ikony

en: Minimal
pl: Minimalny

en: Skin
pl: Skórka

en: Network
pl: Sieć

en: Share Buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: You are Logged in as %1$s (<a href="%2$s">Logout</a>)
pl: Jesteś zalogowany jako %1$s (<a href="%2$s">Wyloguj</a>)

en: Links Hover Color
pl: Kolor podświetlenia linków

en: Links Color
pl: Kolory linków

en: Logged in Message
pl: Logged in message

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Lost your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Password Placeholder
pl: placeholder hasła użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Password Label
pl: Etykieta hasła

en: Username Placeholder
pl: placeholder nazwy użytkownika

en:  Username or Email Address
pl: Nazwa użytkownika lub adres email

en: Username Label
pl: Etykieta nazwy użytkownika

en: Fields
pl: Pola

en: Additional Options
pl: Ustawienia Dodatkowe

en: Add actions that will be performed after a visitor submits the form (e.g. send an email notification). Choosing an action will add its setting below.
pl: Dodaj Akcje, które mają być wykonane po zatwierdzeniu formularza przez odwiedzających (np. wyślij powiadomienie email). Wybór Akcji doda tutaj  jej ustawienia.

en: Add Action
pl: Dodaj akcję

en: Actions After Submit
pl: Akcje po zatwierdzeniu

en: The form was sent successfully.
pl: Wysyłanie formularza zakończone sukcesem.

en: Webhook
pl: webhook

en: Redirect
pl: Przekieruj

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: Double Opt-In
pl: Link aktywacyjny

en: Groups
pl: Grupy

en: API Key
pl: Klucz API

en: To
pl: Do

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

[ctx: Currency Symbol]
en: Rupee (Indian)
pl: Rupia(Indyjska)

en: Autoplay Speed
pl: Automatyczna Prędkość

[ctx: Background Control]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Background Control]
en: Image
pl: Obraz

en: Changelog
pl: Historia zmian

en: View Elementor Pro Changelog
pl: Obejrzyj historię zmian Elementora Pro

en: View details
pl: Obejrzyj szczegóły.

note: translators: %s: Plugin name - Elementor Pro.
en: More information about %s
pl: Więcej informacji o %s

en: Back
pl: Tył

en: Front
pl: Przód

en: Out
pl: Zewnątrz

en: In
pl: Wewnątrz

en: Zoom Direction
pl: Kierunek powiększenia

en: Ken Burns Effect
pl: efekt Kena Burns'a

en: Colors
pl: Kolory

en: Next &raquo;
pl: Następny &raquo;

en: Next Label
pl: Następna etykieta

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzedni

en: Previous Label
pl: Poprzednia etykieta

en: Shorten
pl: Skróć

en: Page Limit
pl: Ograniczenie strony

en: Previous/Next
pl: Poprzedni/Następny

en: Numbers
pl: Liczby

en: Page
pl: Strona

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Posts Per Page
pl: Postów na stronę

en: Icon Rotate
pl: Obrót ikony

en: Icon Padding
pl: Odstępy Ikony

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Secondary Color
pl: Dodatkowy Kolor

en: Primary Color
pl: Główny Kolor

en: Size (%)
pl: Rozmiar (%)

en: 3D Depth
pl: Głębokość 3D

en: Flip Direction
pl: Kierunek obrotu

en: Flip Effect
pl: Efekt obrotu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Whole Box
pl: Cała skrzynka

en: Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
pl: Naciśnij przycisk edycji żeby zmienić ten tekst.

en: This is the heading
pl: To jest nagłówek

en: Square
pl: Kwadrat

en: Circle
pl: Koło

en: Shape
pl: Kształt

en: Framed
pl: Z obramowaniem

en: Stacked
pl: Ułożony

en: Choose Image
pl: Wybierz Obraz

en: Graphic Element
pl: Element graficzny

en: Flip Box
pl: Obracane pudełko

en: A new version of Elementor is available. For better performance and compatibility of Elementor Pro, we recommend updating to the latest version.
pl: Dostępna jest nowa wersja Elementora. Dla poprawy sprawnści i zgodności z Elementorem Pro, rekomendujemy upgrade do najnowszej wersji.

en: Rows Gap
pl: Odstępy wierszy

en: Columns Gap
pl: Odstępy pomiędzy Kolumnami

en: Woo - Products-
pl: Woo - Produkty-

en: Your cart is currently empty.
pl: Twój koszyk jest aktualnie pusty.

en: My Account
pl: Moje konto

en: Order Tracking Form
pl: Formularz śledzenia zamówienia

en: Checkout Page
pl: Strona płatności

en: Single Product Page
pl: Strona pojedyńczego produktu

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Count
pl: Liczba

en: Slug
pl: slug

en: Hide Empty
pl: Ukryj puste

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Only Top Level
pl: Tylko najwyższy poziom

en: Categories
pl: Kategorie

en: By Parent
pl: wg. kategorii nadrzędnych

en: Show All
pl: Wyświetl wszystko

en: Source
pl: Źródło

en: Categories Count
pl: Liczba kategorii

en: Please set a valid product
pl: Wstaw istniejący produkt

en: Add to Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Project ID
pl: Numer ID projektu

en: Product
pl: Produkt

en: Distance
pl: Odległość

en: Margin
pl: Margines

en: Gap
pl: Przerwa

en: Divider
pl: Separator

en: Width
pl: Szerokość

en: Position
pl: Pozycja

en: Fractional Part
pl: Część ułamkowa

en: Sub Title
pl: Tytuł dodatkowy

en: Popular
pl: Popularne

en: Ribbon
pl: Wstążka

en: This is text element
pl: To jest element tekstowy

en: Additional Info
pl: Dodatkowe informacje

en: Footer
pl: Stopka

en: List Item #3
pl: Element Listy #3

en: List Item #2
pl: Element Listy #2

en: List Item #1
pl: Element Listy #1

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: List Item
pl: Element Listy

en: Features
pl: Składniki oferty

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Period
pl: Okres

en: Original Price
pl: Cena oryginalna

en: Custom Symbol
pl: Własny symbol

[ctx: Currency Symbol]
en: Shekel
pl: Szekla

[ctx: Currency Symbol]
en: Rupee
pl: Rupia

[ctx: Currency Symbol]
en: Ruble
pl: Rubel

[ctx: Currency Symbol]
en: Pound Sterling
pl: Funt Sterling

[ctx: Currency Symbol]
en: Lira
pl: Lir

[ctx: Currency Symbol]
en: Krona
pl: Korona

[ctx: Currency Symbol]
en: Guilder
pl: Gulden

[ctx: Currency Symbol]
en: Franc
pl: Frank

[ctx: Currency Symbol]
en: Baht
pl: Bat

[ctx: Currency Symbol]
en: Dollar
pl: Dolar

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Header
pl: Nagłówek

en: Price Table
pl: Cennik

en: Mark Color
pl: Kolor znaku

en: Required Mark
pl: Pole wymagane

en: Invalid Form.
pl: Błędny formularz.

en: Honeypot
pl: Przynęta

en: Sale
pl: Wyprzedaż

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Filter By
pl: Filtruj wg.

[ctx: Background Control]
en: Auto
pl: Automatycznie

[ctx: Background Control]
en: Cover
pl: Pokryj

en: Separator Color
pl: Kolor separatora

[ctx: Posts Query Control]
en: Manual Selection
pl: Wybór manualny

en: Rating
pl: Ocena

en: Popularity
pl: Popularność

en: Order by
pl: Uporządkuj wg.

en: Products Count
pl: Liczba produktów

en: Dots Color
pl: Kolor Punktów

en: Dots Size
pl: Rozmiar Punktów

en: Dots Position
pl: Pozycja Punktów

en: Arrows Color
pl: Kolor Strzałek

en: Arrows Size
pl: Rozmiar Strzałek

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Arrows Position
pl: Pozycja Strzałek

en: Border Width
pl: Szerokość Obramowania

en: Content Width
pl: Szerokość Treści

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Content Animation
pl: Animacja treści

en: Transition Speed (ms)
pl: Szybkość efektu przejścia (ms)

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slide
pl: Slajd

en: Transition
pl: Efekt przejścia

en: Infinite Loop
pl: Nieskończona Pętla

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Pause on Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu

en: Dots
pl: Kropki

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Arrows and Dots
pl: Strzałki i Punkty

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Slider Options
pl: Opcje slajdera

en: Height
pl: Wysokość

en: Slide 3 Heading
pl: Nagłówek 3 slajdu

en: Slide 2 Heading
pl: Nagłówek 2 slajdu

en: Slide 1 Heading
pl: Nagłówek 1 slajdu

en: Content Color
pl: Kolor Treści

en: Text Align
pl: Wyrównanie Tekstu

en: Middle
pl: Środek

en: Vertical Position
pl: Pozycja pionowa

en: Horizontal Position
pl: Pozycja pozioma

en: Set custom style that will only affect this specific slide.
pl: Ustaw własny styl, który wpłynie tylko na ten konkretny slajd.

en: Custom
pl: Własna

en: Button Only
pl: Tylko przycisk

en: Whole Slide
pl: Cały slajd

en: Apply Link On
pl: Przypiszj link do

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

en: Button Text
pl: Przycisk tekstowy

en: I am slide content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
pl: Jestem treścią tego slajdu.Kliknij przycisk edycji, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

en: Slide Heading
pl: Nagłówek slajdu

en: Overlay Color
pl: Kolor nakładki

en: Background Overlay
pl: Nakładka Tła

en: Auto
pl: Automatyczny

en: Cover
pl: Okładka

en: Background
pl: Tło

en: Slides
pl: Slajdy

en: Bottom
pl: Dół

en: Vertical Align
pl: Wyrównanie w pionie

en: Weight
pl: Grubość

en: Double
pl: Podwójne

en: Dashed
pl: Kreski

en: Dotted
pl: Kropki

en: Solid
pl: Stałe

en: Title & Price
pl: Tytuł i cena

en: Third item on the list
pl: Trzecia pozycja na liście

en: Second item on the list
pl: Druga pozycja na liście

en: I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
pl: Jestem treścią tego elementu. Kliknij przycisk edycji, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

en: First item on the list
pl: Pierwsza pozycja na liście

en: Link
pl: Dodaj Link

en: Description
pl: Opis

en: Title & Description
pl: Tytuł i Opis

en: Price
pl: Cena

en: List Items
pl: Lista elementów

en: List
pl: Lista

en: Price List
pl: Cennik

en: Pricing
pl: Cennik

en: Use this setting to skip over posts (e.g. '2' to skip over 2 posts).
pl: Użyj tego ustawienia, aby pominąć wpisy (np. "2", aby pominąć 2 wpisy).

en: All
pl: Wszystkie

en: Active Color
pl: Aktywny Kolor

en: Item Overlay
pl: Nakładka elementu

en: Item Gap
pl: Rozsunięcie pozycji

en: Items
pl: Pozycje

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Filter Bar
pl: Pasek filtra

en: Order
pl: Kierunek sortowania

en: Random
pl: Losowy

en: Menu Order
pl: Kolejność menu

en: Order By
pl: Sortowanie według:

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Query
pl: Zapytanie

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Item Ratio
pl: Proporcja pozycji

en: Image Size
pl: Rozmiary Obrazu

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Image
pl: Obraz

en: Layout
pl: Wygląd

en: Separator Between
pl: Separator pomiędzy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Author
pl: Autor

en: Read More »
pl: Czytaj więcej »

en: Read More Text
pl: Przeczytaj więcej..

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Excerpt Length
pl: Długość streszczenia

en: Excerpt
pl: Krótki opis

en: Title HTML Tag
pl: Tag HTML Tytułu

en: Columns
pl: Kolumny

en: Image Width
pl: Szerokość obrazka

en: Image Ratio
pl: proporcja obrazka

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra

en: Image Position
pl: Pozycja Obrazu

en: Posts
pl: Wpisy

en: Manual Selection
pl: Wybór manualny

en: Title
pl: Tytuł

en: Embed your saved elements.
pl: Osadź swoje zapisane elementy.

en: Elementor Library
pl: Biblioteka Elementatora

en: Choose Template
pl: Wybierz Szablon

en: Template
pl: Szablon

en: You Haven’t Saved Templates Yet.
pl: Jeszcze nie zapisałeś żadnych szablonów.

en: Edit Template
pl: Edytuj Szablon

en: Save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
pl: Zapisz widget jako globalny, a następnie dodaj go do wielu obszarów. Wszystkie obszary będą edytowalne z jednego miejsca.

en: Save Your First Global Widget
pl: Zapisz swój pierwszy globalny widget

en: Unlink from global
pl: Odłącz od globalnego

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit global widget
pl: Edytuj globalny widget

en: Edit this global widget to simultaneously update every place you used it, or unlink it so it gets back to being regular widget.
pl: Edytuj globalny widget, aby jednocześnie zaktualizować każde miejsce, w którym go użyłeś, lub odłącz go, aby ponownie stał się zwykłym widgetem.

en: Your Widget is Now Locked
pl: Twój widget jest teraz zablokowany

en: You'll be able to add this global widget to multiple areas on your site, and edit it from one single place.
pl: Będziesz mógł dodać ten globalny widget do wielu obszarów swojej witryny i edytować go z jednego miejsca.

en: Save your widget as a global widget
pl: Zapisz swój widget jako globalny widget

en: This will make the widget stop being global. It'll be reverted into being just a regular widget.
pl: Spowoduje to, że widget przestanie być globalny. Zostanie zmieniony na zwykły widget.

en: Unlink Widget
pl: Odłącz widget

en: Cancel
pl: Odrzuć

en: Unlink
pl: Rozłącz

en: Global Widget
pl: Globalny widget

en: Animation
pl: Animacja

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Text Padding
pl: Odstępy Tekstu

en: Typography
pl: Typografia

en: Button
pl: Przycisk

en: Border Color
pl: Kolor Obramowania

en: Text Color
pl: Kolor Tekstu

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Invalid Message
pl: Komunikat o nieprawidłowości

en: Error Message
pl: Komunikat o błędzie

en: Success Message
pl: Komunikat o powodzeniu

en: Custom Messages
pl: Własne komunikaty

en: Enter the integration URL (like Zapier) that will receive the form's submitted data.
pl: Wprowadź adres URL integracji (taki jak np. Zapier), który otrzyma przesłane dane formularza.

en: Webhook URL
pl: webhook URL

en: Redirect To
pl: Przekierowanie do

en: Credit
pl: credit(akredytacja)

en: Meta Data
pl: Meta dane

en: From Name
pl: Nazwa nadawcy

en: From Email
pl: E-mail nadawcy

en: Separate emails with commas
pl: Oddziel adresy e-mail przecinkami

en: Icon Spacing
pl: Odstęp Ikony

en: After
pl: Za

en: Before
pl: Przed

en: Icon Position
pl: Pozycja Ikony

en: Icon
pl: Ikona

en: Justified
pl: Wyjustowany

en: Right
pl: Prawa Strona

en: Center
pl: Środek

en: Left
pl: Lewa Strona

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Send
pl: Wyślij

en: Submit Button
pl: Przycisk wysłania formularza

en: Above
pl: Powyżej

en: Label Position
pl: Pozycja etykiety

en: Input Size
pl: Rozmiar

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: New Form
pl: Nowy formularz

en: Form Name
pl: Nazwa formularza

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
pl: Dodaj własną klasę BEZ KROPEK, np. moja-klasa

en: CSS Classes
pl: Klasy CSS

en: Dark
pl: Ciemny

en: Light
pl: Jasny

en: Style
pl: Styl

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Normal
pl: Normalne

en: Size
pl: Rozmiar

en: Rows
pl: Wiersze

en: Default
pl: Domyślny

en: Column Width
pl: Szerokość Kolumny

en: Inline List
pl: Lista w linii

en: Options
pl: Opcje

en: Placeholder
pl: Tekst zastępczy

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Select
pl: Wybierz

en: Number
pl: Liczba

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Email
pl: E-mail

en: Tel
pl: Telefon

en: Text
pl: Tekst

en: Type
pl: Rodzaj

en: Extra Large
pl: Bardzo Duży

en: Large
pl: Duży

en: Medium
pl: Średni

en: Small
pl: Mały

en: Extra Small
pl: Bardzo Mały

en: Form
pl: Formularz

en: Field
pl: Pole

en: Invalid Form
pl: Niepoprawny formularz

note: translators: %d: Response code.
en: Can not connect to the reCAPTCHA server (%d).
pl: Nie można połączyć się z serwerem reCAPTCHA (%d).

en: The response parameter is invalid or malformed.
pl: Parametr odpowiedzi jest nieprawidłowy lub źle sformułowany.

en: The response parameter is missing.
pl: Brak parametru odpowiedzi.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
pl: Sekretny parametr jest nieprawidłowy lub źle sformułowany.

en: The secret parameter is missing.
pl: Brak sekretnego parametru.

en: The Captcha field cannot be blank. Please enter a value.
pl: Pole Captcha nie może być puste. Proszę wprowadzić wartość.

en: Secret Key
pl: Sekretny klucz

en: Site Key
pl: Klucz witryny

en: <a target="_blank" href="https://www.google.com/recaptcha/">reCAPTCHA</a> is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
pl: <a target="_blank" href="https://www.google.com/recaptcha/">reCAPTCHA</a> to bezpłatna usługa Google, która chroni Twoją witrynę przed spamem i nadużyciami.

en: To use reCAPTCHA, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA.
pl: Aby użyć reCAPTCHA, musisz dodać klucz API i zakończyć proces konfiguracji w Kokpit > Elementor > Ustawienia> Integracje > reCAPTCHA.

note: translators: %s: Site title.
en: New message from "%s"
pl: Nowa wiadomość od "%s"

en: Remote IP
pl: Adres IP

en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: Page URL
pl: Adres URL do strony

en: Time
pl: Czas

en: Date
pl: Data

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Server error. Form not sent.
pl: Błąd serwera. Formularz nie został wysłany.

en: There's something wrong. The form is invalid.
pl: Coś jest nie tak. Formularz jest nieprawidłowy.

en: Required
pl: Wymagane

en: No Label
pl: Bez etykiety

en: Use "selector" to target wrapper element. Examples:<br>selector {color: red;} // For main element<br>selector .child-element {margin: 10px;} // For child element<br>.my-class {text-align: center;} // Or use any custom selector
pl: Użyj "selektora", aby wskazać element opakowania. Przykłady: <br> selektor {kolor: czerwony;} // dla głównego elementu <br> selektor .child-element {margin: 10px;} // Element potomny <br> .my-class {text-align: center; } // Lub użyj dowolnego niestandardowego selektora

en: Add your own custom CSS here
pl: Dodaj tutaj swój własny niestandardowy CSS

en: Custom CSS
pl: Spersonalizowany CSS

en: Weeks
pl: Tygodnie

en: Months
pl: Miesiące

en: Label
pl: Etykieta

en: Color
pl: Kolor

en: Digits
pl: Cyfry

en: Content
pl: Treść

en: Padding
pl: Odstęp

en: Space Between
pl: Przestrzeń Pomiędzy

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenia Obramowania

en: Border
pl: Obramowanie

en: Background Color
pl: Kolor Tła

en: Container Width
pl: Szerokość kontenera

en: Boxes
pl: Boksy

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Custom Label
pl: Własna etykieta

en: Show Label
pl: Pokaż etykiety

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Hours
pl: Godziny

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: Days
pl: Dni

en: Inline
pl: W linii

en: Block
pl: Blok

en: View
pl: Zobacz

note: translators: %s: Time zone.
en: Date set according to your timezone: %s.
pl: Data ustawiona zgodnie z Twoją strefą czasową: %s.

en: Due Date
pl: Termin płatności

en: Countdown
pl: Odliczanie malejące

en: HTTP Error
pl: Błąd HTTP

en: Active
pl: Aktywny

en: Expired
pl: Przedawniony

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Activate
pl: Aktywuj

en: License Settings
pl: Ustawienia licencji

en: License
pl: Licencja

en: An error occurred, please try again
pl: Wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie

en: Your license is missing. Please check your key again.
pl: Brakuje Twojej licencji. Sprawdź ponownie swój klucz.

en: Please enter your license key.
pl: Proszę wprowadzić klucz licencji.

en: Update Elementor Now
pl: Zaktualizuj Elementor teraz

en: Elementor Pro is not working because you are using an old version of Elementor.
pl: Elementor Pro nie działa poprawnie, ponieważ używasz starej wersji Elementora.

en: Install Elementor Now
pl: Zainstaluj elementor teraz

en: Elementor Pro is not working because you need to install the Elementor plugin.
pl: Elementor Pro nie działa poprawnie, ponieważ musisz zainstalować wtyczkę Elementora

en: Activate Elementor Now
pl: Aktywuj Elementor teraz

en: Elementor Pro is not working because you need to activate the Elementor plugin.
pl: Elementor Pro nie działa poprawnie, ponieważ musisz aktywować wtyczkę Elementora.
