Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (182 entries)

en: %s Archive Display
lt: %s Archyvas Rodyti

en: %s Hierarchy
lt: %s hierarchija

en: %s Hierarchy Display
lt: %s hierarchija Rodyti

en: %s Template
lt: %s šablonas

en: %s Template (Unlinked)
lt: %s šablonas (atspari)

en: %sDonate%s: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
lt: %sPaaukoti%s: Meilė Breadcrumb NavXT ir norite padėti plėtrą? Apsvarstykite pirkti autoriui alus.

en: %sOnline Documentation%s: Check out the documentation for more indepth technical information.
lt: %sDokumentacijos online%s: Patikrinkite daugiau indepth techninės informacijos dokumentacijoje.

en: %sReport a Bug%s: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
lt: %sPranešk apie klaidą%s: Jei manote, kad suradote klaidą, nurodykite savo WordPress versiją ir informaciją apie tai, kaip atkurti klaidą.

en: %sTranslate%s: Is your language not available? Contact John Havlik to get translating.
lt: %sIšversti%s: Ar jūsų kalba nėra? Susisiekite John Havlík gauti versti.

en: %sTutorials and How Tos%s: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
lt: %sPamokos ir How Tos%s: Yra keletas vadovai, vadovėliai, ir kaip tos galima rasti autoriaus svetainėje.

en: &mdash; Select &mdash;
lt: &mdash; Pasirinkti &mdash;

en: 404 Template
lt: 404 Šablonas

en: 404 Title
lt: 404 Titras

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
lt: Nustatymų greičiausiai rinkinys turi būti pakeista yra pagal šį skirtuką.

en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
lt: Prideda breadcrumb navigaciją rodyti lankytojas&#39;s kelias į savo dabartinę vietą. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudoti šią įskiepiai vizito <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
lt: Prideda parankinės Breadcrumb takas

en: Articles by: %htitle%
lt: Straipsniai: %htitle%

en: Articles by: <a title="Go to the first page of posts by %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
lt: straipsniai: <a title="Eiti į pirmąjį puslapį pranešimų per %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: Attachment Template
lt: Priedas Šablonas

en: Attachment Template (Unlinked)
lt: Priedas šablonas (atspari)

en: Attachments
lt: Priedas

en: Attempt to fix settings now.
lt: Bandymai, kaip nustatyti nustatymus dabar.

en: Author Archives
lt: Autorius Archyvas

en: Author Display Format
lt: Autorius Ekranas Formatas

en: Author Template
lt: Autorius Šablonas

en: Author Template (Unlinked)
lt: Autorius šablonas (atspari)

en: Blog Template
lt: Blog šablonas

en: Blog Template (Unlinked)
lt: Blog šablonas (Atspari)

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
lt: Breadcrumb NavXT Tinklas Nustatymai

en: Breadcrumb NavXT Settings
lt: Breadcrumb NavXT Nustatymai

en: Breadcrumb Separator
lt: Breadcrumb separatorius

en: Breadcrumb trail in list form
lt: Breadcrumb takas sąrašo forma

en: Breadcrumb trail with separators
lt: Breadcrumb takas su separatorių

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category Template
lt: Kategorija Šablonas

en: Category Template (Unlinked)
lt: Kategorija šablonas (atspari)

en: Complete now.
lt: Baigtas.

en: Current Item
lt: Aktualus Prekės

en: Date Template
lt: data Šablonas

en: Date Template (Unlinked)
lt: Data šablonas (atspari)

en: Dates
lt: datos

en: Default settings successfully installed.
lt: Gamykliniai nustatymai sėkmingai įdiegta.

en: Deprecated
lt: Nepatvirtintas

en: Export
lt: Eksportas

en: Fix now.
lt: Fiksuotas dabar.

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
lt: Dėl šio puslapio nustatymai įsigaliotų, turite naudoti pridedamą Breadcrumb NavXT valdikliui, ar vietos arba Kodekso skirsniuose į savo temą.

en: General
lt: Bendras

en: Giving Back
lt: Suteikus Atgal

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
lt: Eiti į PayPal duoti auką Breadcrumb NavXT.

en: Go to the %s support post for your version.
lt: Eiti į %s nuotolinio paramos savo versiją.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
lt: Eiti į Breadcrumb NavXT online dokumentacijoje

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
lt: Eiti į Breadcrumb NavXT remti postą savo versiją

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
lt: Eiti į Breadcrumb NavXT tag archive.

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
lt: Eiti į Breadcrumb NavXT vertimo projektą.

en: Go to the guide on trimming breadcrumb title lengths with CSS
lt: Eiti į vadove apdailos naršymo breadcrumb pavadinimas ilgis su CSS

en: Hide the trail on the front page
lt: Slėpti takas pagrindiniame puslapyje

en: Home Template
lt: Pagrindinis Šablonas

en: Home Template (Unlinked)
lt: Pagrindinis šablonas (atspari)

en: Import
lt: Importas

en: Import settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default settings.
lt: Importuoti nustatymus iš XML failą, eksporto dabartinius nustatymus XML failo arba iš naujo į numatytuosius nustatymus.

en: Import/Export/Reset
lt: Importas/Eksportas/Atkurti

en: Importing settings from file failed.
lt: Importuoti nustatymus iš failo nepavyko.

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
lt: Įtraukti puslapi breadcrumb į breadcrumb juostą.

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
lt: Nurodo, kad vartotojas yra puslapyje išskyrus ant sunumeruoti pranešimų / puslapius pirmas.

en: Insufficient privileges to proceed.
lt: Nepakankami įgaliojimai tęsti.

en: Limit the length of the breadcrumb title. (Deprecated, %suse CSS instead%s)
lt: Apriboti ilgis breadcrumb titulas (Nepatvirtintas, %suse CSS instead%s)

en: Link Current Item
lt: Nuoroda Aktualus Prekės

en: Link the breadcrumbs
lt: nuoroda Breadcrumbs

en: List
lt: sąrašas

en: Load default settings now.
lt: Įdėkite numatytuosius nustatymus dabar.

en: Main Site Breadcrumb
lt: Titulinis Breadcrumb

en: Main Site Home Template
lt: Titulinis Pagrindinis Šablonas

en: Main Site Home Template (Unlinked)
lt: Svetainės pagrindinį namuose tinklalapio šablonas, naudojamas tik keliose aplinkose.

en: Mainsite Breadcrumb
lt: Nuoroda į pagrindinį puslapį

en: Max Title Length:
lt: Maksimalus Pavadinimas Ilgis:

en: Migrate now.
lt: Migracija dabar.

en: Migrate the settings now.
lt: Nustatymai migruoti dabar.

en: Miscellaneous
lt: įvairialypis

en: Output trail as:
lt: Išėjimo takas kaip:

en: Page %htitle%
lt: Puslapis %htitle%

en: Page Template
lt: Page Web Šablono

en: Page Template (Unlinked)
lt: Page Web Šablono (atspari)

en: Paged Breadcrumb
lt: Puslapi Breadcrumb

en: Paged Template
lt: Puslapi Šablonas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
lt: Patalpinti blog breadcrumb į seką.

en: Place the home breadcrumb in the trail.
lt: Patalpinti namo breadcrumb į seką.

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
lt: Padėkite Pagrindinė svetainė namo tinklalapio puslapių tvarką sudarydamas keliose setup takas.

en: Placed in between each breadcrumb.
lt: Dedami tarpusavyje breadcrumb.

en: Plain
lt: paprastas

en: Please include this message in your %sbug report%s.
lt: Pridėkite šią naujieną prie jūsų %sbug report%s .

en: Post Format Template
lt: Standartinė Formatas šabloną

en: Post Format Template (Unlinked)
lt: Pranešimo formatas šablonas (atspari)

en: Post Formats
lt: Standartinė formatai

en: Post Hierarchy
lt: Pradėti hierarchija

en: Post Hierarchy Display
lt: Pradėti hierarchija Rodyti

en: Post Parent
lt: Standartinė tėvų

en: Post Template
lt: Standartinė šabloną

en: Post Template (Unlinked)
lt: Rašyti šablonas (atspari)

en: Post Types
lt: Standartinė tipai

en: Posts
lt: Pranešimai

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Resources
lt: ištekliai

en: Reverse the order of the trail
lt: Sukeisti takai tvarka

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Search Template
lt: Paieška Šablonas

en: Search Template (Unlinked)
lt: Paieška šablonas (atspari)

en: Search results for &#39;%htitle%&#39;
lt: Paieškos rezultatai &#39;%htitle%&#39;

en: Search results for &#39;<a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;
lt: Paieškos rezultatai &#39;<a title="Eiti į pirmąjį puslapį paieškos rezultatų %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
lt: Pasirinkite XML failą su nustatymais įkelti ir importuoti nustatymus.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings File
lt: Nustatymai failą

en: Settings did not change, nothing to save.
lt: Nustatymai nepasikeitė, nieko sutaupyti.

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
lt: Nustatymai buvo sėkmingai importuoti iš įkelto failo.

en: Settings successfully migrated.
lt: Nustatymai sėkmingai perkelti.

en: Settings successfully reset to the default values.
lt: Sėkmingai pakeisti gamyklinius nustatymus.

en: Settings successfully saved.
lt: Nustatymai išsaugoti sėkmingai.

en: Settings successfully undid the last operation.
lt: Nustatymai, paskutinės operacijos sėkmingai pakeistas.

en: Settings were not saved.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugotas.

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
lt: Rodyti breadcrumb už %s arba tipo pareigoms archyvų tinklalapio takas.

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a %s in the breadcrumb trail.
lt: Rodyti hierarchiją (toliau nurodytą), dėl kurių "%s" į Breadcrumb takas.

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a post in the breadcrumb trail.
lt: Rodyti hierarchiją (toliau nurodytą), dėl kurių į Breadcrumb takas paštu.

en: Some settings were not saved.
lt: Kai kurie parametrai nebuvo išsaugotas.

en: Tag Template
lt: Tag Šablonas

en: Tag Template (Unlinked)
lt: Tag šablonas (atspari)

en: Taxonomies
lt: taksonomijos

en: Text to show before the trail:
lt: Tekstas, kuris bus rodomas prieš Trail:

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
lt: Saito šablonas paieškos breadcrumbs, naudojamas tik tada, kai paieškos rezultatai span kelis puslapius ir naršymo nėra susiję.

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
lt: Saito šablonas paieškos breadcrumbs, naudojamas tik tada, kai paieškos rezultatai span kelis puslapius.

en: The following settings were not saved:
lt: Kai kurie parametrai nebuvo išsaugotas.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
lt: Hierarchija, kuri tinklalapio takas bus rodomas.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
lt: Hierarchija, kuris yra tinklalapio takas būtų galima parodyti. Atkreipkite dėmesį, kad  "Rašyti tėvų" variantas, gali prireikti papildomo įskiepio dirbti taip, kaip tikėtasi, nes tai ne hierarchinė pranešimas tipas.

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
lt: Už visas po tipų (Pranešimai, puslapius, ir Custom Standartinė tipai) yra nustatymai pagal šį skirtuką.

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
lt: Už visų taksonomijos (įskaitant Kategorijos, žodžius ir nestandartinių taksonomijos) yra nustatymai pagal šį skirtuką.

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
lt: Už autorius ir data archyvuose, kratas ir 404 puslapių parametrai yra pagal šį skirtuką.

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: %s breadcrumbs šablonas, naudojamas tik tada, kai breadcrumb nėra susiję.

en: The template for %s breadcrumbs.
lt: šablonas %s breadcrumbs.

en: The template for 404 breadcrumbs.
lt: Šablonas už 404 breadcrumbs.

en: The template for attachment breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Kabinami ant breadcrumbs šablonas, naudojamas tik tada, kai breadcrumb nėra susiję.

en: The template for attachment breadcrumbs.
lt: Kabinami ant breadcrumbs šablonas.

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Autoriaus džiūvėsėliai šablonas, naudojamas tik tada, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for author breadcrumbs.
lt: šablonas už autoriaus breadcrumbs

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Kategorijos breadcrumb šablonas, naudojamas tik tada, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for category breadcrumbs.
lt: Kategorijos už breadcrumbs šablonas.

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Datos ir breadcrumbs, naudojamas tik tada, kai tinklalapio nėra susijęs šablonas.

en: The template for date breadcrumbs.
lt: Datos ir breadcrumbs šablonas.

en: The template for page breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Už puslapio breadcrumbs šablonas,naudojamas tik tada kai breadcrumb nėra susiję.

en: The template for page breadcrumbs.
lt: Už puslapio šablonas breadcrumbs.

en: The template for paged breadcrumbs.
lt: Už puslapio breadcrumbs šablonas.

en: The template for post breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Už pašto breadcrumbs, naudojamas tik tada, kai breadcrumb nėra susijęs šablonas.

en: The template for post breadcrumbs.
lt: Už pašto breadcrumbs šablonas.

en: The template for post format breadcrumbs.
lt: Už pašto formato breadcrumbs šablonas.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: Už post_format džiūvėsėliai šablonas, naudojamas tik tada, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
lt: šablonas už Tag breadcrumbs, naudojamas tik tada, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for tag breadcrumbs.
lt: Tag breadcrumbs šablonas.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments and when the breadcrumb is not linked.
lt: Už dienoraštį tinklalapio šablonas, naudojamas tik statinio tituliniame puslapyje aplinkoje, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
lt: šablonas už blog breadcrumb, used only in static front page environments.

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
lt: Namams už tinklalapio šablonas, naudojamas, kai tinklalapio nėra susiję.

en: The template for the home breadcrumb.
lt: Namams šablonas už breadcrumb.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
lt: Svetainės pagrindinį namuose tinklalapio, naudojamas tik keliose aplinkose ir kai tinklalapio šablonas nėra susiję.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
lt: Svetainės pagrindinį namuose tinklalapio šablonas, naudojamas tik keliose aplinkose.

en: Tips for the settings are located below select options.
lt: Patarimai nustatymų yra žemiau pasirinkite Funkcijos.

en: Title Length
lt: pavadinimas ilgis

en: Title:
lt: Titel:

en: Undo
lt: Padaryti atgal

en: Undo the last undo operation.
lt: Kartokite.

en: Undo the options import.
lt: Padaryti Anuliuoti Importas galimybes.

en: Undo the options reset.
lt: Padaryti iš naujo atšaukti galimybes.

en: Undo the options save.
lt: Padaryti taupymo atšaukti galimybes.

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
lt: Naudojant kodą iš Quick Start ankstesniame skyriuje, taip CSS gali būti naudojami kaip bazė stiliaus jūsų tinklalapio puslapių seką.

en: Warning: Individual site settings may override any settings set in this page.
lt: Įspėjimas: Individualūs svetainės parametrus gali panaikinti visus nustatytus šiame puslapyje nustatymus.

en: Warning: Individual site settings will override any settings set in this page.
lt: Įspėjimas: Individualūs vietos nustatymai bus panaikinti visus nustatytus šiame puslapyje nustatymus.

en: Warning: Your are using a deprecated setting "Title Length" (see Miscellaneous &gt; Deprecated), please %1$suse CSS instead%2$s.
lt: Įspėjimas: Jūsų naudojate pasenusios nustatymo "title Ilgis" (pamatyti Miscellaneous &gt; Nepatvirtintas ), įtikti %1$suse CSS užuot%2$s.

en: Warning: Your network settings may override any settings set in this page.
lt: Įspėjimas: Jūsų tinklo nustatymai gali panaikinti visus nustatytus šiame puslapyje nustatymus.

en: Warning: Your network settings will override any settings set in this page.
lt: Įspėjimas: Jūsų tinklo nustatymai bus panaikinti visus nustatytus šiame puslapyje nustatymus.

en: Yes
lt: Taip

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
lt: Jūsų PHP versija yra per sena, prašome atnaujinti į naujesnę versiją. Jūsų versija yra%1$s Breadcrumb NavXT reikia %2$S

en: Your plugin install is incomplete.
lt: Jūsų įskiepiai installtion yra baigtas.

en: Your plugin settings are invalid.
lt: Jūsų plugin parametrai yra negerai.

en: Your settings are for a newer version.
lt: Jūsų nustatymai yra skirtos naujesnės versijos.

en: Your settings are out of date.
lt: Jūsų nustatymai paseno.

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
lt: display_namenaudoja pavadinimą, nurodytą "Display name viešai kaip" pagal vartotojo aprašymą kiti atitinka variantų vartotojo profilį.
